Kas bija Dienas komandas atrastais investors? (78)
Autors: Cita Diena
Publicēts: 2009. gada 15. oktobris 22:38
x

Nosūti raksta adresi draugam.

Pamatojoties uz redakcijas vadības izstrādāto biznesa plānu, interesi par Dienas Mediju un Dienas Biznesa iegādes finansēšanu apliecināja investors ar nevainojamu reputāciju un starptautisku pieredzi mediju jomā.

Diemžēl līdzšinējais AS Diena īpašnieks izteikto piedāvājumu noraidīja, un netika sākta pat padziļināta izpēte, tāpēc šī nenotikušā darījuma potenciālo partneri pašlaik neatklājam. Taču apliecinām, ka šis investors nav saistīts ar Latviju.

Investoru piesaistes process bija ar mūsu līdzšinējo darbu nesaistīta, pilnīgi jauna pieredze. Esam ļoti pateicīgi par profesionālo palīdzību un draudzīgo atbalstu, ko šajā procesā mums sniedza investīciju un konsultāciju kompānijas Riga Capital valdes priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa.

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(5 balsotāji )
Komentāri
41.
Oļiņiete > Vladis Spāre
2009. gada 16. oktobris, 11:49

Tu nosauci pāris aizkustinošu piemēru. Pasaulē ik dienas notiek miljoniem darījumu. Par cik no tiem mēs uzzinām iepriekš un publiski? Un tas, ka kāds ilgi un skaļi plātās, ko pirks un par cik pirks, vēl nenozīmē, ka patiešām pirks. Tie mēdz būt marketinga triki, pašreklāma, iebiedēšanas paņēmieni, lai aktivizētu pieņemt lēmumu kādu citu, patiešām svarīgu darījumu partneri.
Līdzība varētu būt sekojoša – ja vīrietim ir mīļākā, viņš šo sakaru cenšas slēpt un nepopularizē. Ja viņš demonstratīvi izrādās ar satriecošu daiļavu, publiski apčamda un skaļi bārsta komplimentus, tad visticamāk, ka viņam patīk puikas.

..nu aizgāja Nellija ar labākajiem prom..bet vienalga dubļu pikas pakaļ lido…laikam jau tā sūnaini ap dūšu ka tāds nemiers..vai bail?. un tā vietā lai liktos mierā kā maziem krančiem jārej pakaļ…Nu nebūs Tralmaka Diena tāda kāda bija Diena labākajos laikos..nebūs..tāpēc ka gan godaprāta nau..gan ir kā krievs saka”zakvaska”pašķidra:) bet tāpēc jau tāda smilkstēšana..—>Co..kad Bonier pārdeva Dienu, jaunais censonis (manā skatījumā tāds “Biržas” cienīgs personāžs – nu ir tāda paveca filmiņa par jaunu censoni businesā – tiesa filmā Krūza varonis nāca pie prāta ) solija paziņot īpašniekus pēc nedēļas, divām , mēneša..utt..un kad nepaziņoja tad arī sāka meklēt pēdējo salmiņu saglābt avīzi..brīnos ka ar tādām izcilām prāta spējām kā Jums tas neināca prātā…

43.
Vladis Spāre> Nellija
2009. gada 16. oktobris, 11:57

Lai nu paliek šmuce ar slepenību. Un tā šmuce ir, lai ko tur nestāstītu Nellija. Lasītāji ir nežēlīgi un ziņkārīgi, viņi vajās jūs ar šo jautājumu, kamēr galu galā piedabūs to atklāt. Tāpat kā Tralmaks atklāja Roulendus pēc mēnešiem ilgas laipošanas. Ja neatklāsiet paši, ticiet man, vēl jau Latvijā ir pētnieciskā žurnālistika, kas drīz vien visu izsošņās un izstāstīs sabiedrībai. Cik savādi, no šīs šmuces taču TIK vienkārši varēja izvairīties, brīdinot investoru, ka sabiedrība gribēs zināt tā vārdu jebkurā gadījumā, ar notikušu vai ar nenotikušu darījumu. Cik jūs esat netālredzīgi.

Bet nu par citu. Ja jums izdosies tomēr radīt jaunu mediju, tad tā varētu būt iespēja arī pašiem pacelties jaunā, augstākā objektivitātes kvalitātē. Jums pārmet tendenciozitāti, vadot veco Dienu, un nevajag liegties, ka tā nebija. Bija, un pat ļoti izteikti. Bet pagātne lai paliek pagātnei. Cilvēki mainās, un ne vienmēr uz leju. Es novēlu jums mainīties uz augšu. Novēlu radīt mediju, kas ir objektīvs sabiedrībā notiekošo procesu atspoguļotājs, mediju, kurā komentāru lapā būs pretēji komentāri par vienu un to pašu tēmu, tādējādi demonstrējot sabiedrībā eksistējošo viedokļu dažādību. Greizo spoguļu karaļvalstī vajag vienkārši taisnu spoguli, neko vairāk. Es pārtraucu lasīt (kaut parakstos) veco Dienu pārsvarā Sarmītes taisnprātīgās “līnijas” dēļ, kaut man vienmēr ir bijušas un būs simpātijas pret Sarmīti pašu. Viņas degošās, lielās un skaistās acis atceros no pirmā kursa, kad kopā studējām žurnālistiku.
Ja jums izdosies radīt jaunu mediju, tad atcerieties, ka tā ir jūsu lielā iespēja sākt visu no jauna, citā kvalitāte. Mazāk runājiet par vecajā Dienā atstātajām “vērtībām”, labāk rakstiet un publicējiet portālā jaunu Memorandu, kurā izklāstiet topošā medija principus un koncepciju.
Lai jums veicas!

par tiem riska kapitalistiem es isti neticu sada iemesla del – sobrid ir tiiiiik daudz dazadu ‘grab-kas-var’ uznemumu / ipasumu pieejami tirgu kadi nebus vel ilgi ilgi (pec tam kad paies pasreizeja krize).

ja kadam ir lieka skaidra nauda kaut cik pieklajiga apmera (nezinu, cik tiesi maksaja dienas saistibas), tad ir daudz daudz citu daudz lielaku atdevi solosu uznemumu. it ipasi jau pieredzejusam investoram no gernsijas salas

Riska kapitāls…Liela varbūtība, ka nebūs jāgaida līdz 7 gada beigām atdevi…tak jebkurā mirklī kāds izteiks piedāvājumu nopirkt, tad arī pārdos, kaut 5% peļņu :)
Cilvēki vēlas stabilitāti un prognozējamību valstī, to pašu vēlējās redakcija attiecībā uz darba devējiem…

Iespējams, ka kļūdos secinājumos…

… nu nemot vera, ka sobrid vispar nav skaidrs, vai mediji ka biznesa koncepts vispar ir spejigs but pelnoss

un ta ir visparzinama problema ne tikai LV – kaut kur lasiju ka sanfrancisko jau vairs neiznak neviena (!) drukata avize.

48.
Oļiņiete > Johanness
2009. gada 16. oktobris, 12:06

Bizness vienmēr ir risks. Un izdarot izdevīgu, kā pašam šķiet, pirkumu šodien, tu nezini, vai par to būsi laimīgs rīt.
Tralmaks pats vakar Dienā atzīst, ka “…mēs nerēķinājāmies ar to, ka tas būs tik dramatiski un sarežģīt”.
Iespējams, ka jau šodien viņš kož pirkstos, ka nepieņēma Nellijas piedāvājumu, un rīt to Dienu gribēs redzēt zārkā, nesagaidot, kas notiks tuvāko divu nedēļu laikā”.

49.
Vladis Spāre> Nellija
2009. gada 16. oktobris, 12:12

Ja man jautātu, kāds būtu ideāls īpašnieks patiešām neatkarīgam medijam Latvijā, tad pēc ilgas domāšanas man nāktos atzīt, ka vislābāk piemērota būtu atklāta akciju sabiedrība, kuras akcijas kotējas Rīgas fondu biržā. Turklāt akciju sabiedrības nolikumā būtu strikti notiekts, ka nevienam inevstoram ne tieši, ne pastarpināti nedrīkst piederēt vairāk par 10% no kapitāla.

50.

ja ja – par to pasu SF Chronicle ari bija stasts – seit citats no the economist:

The news industry’s uncertain future
May 14th 2009
From The Economist print edition

THE race is crowded, but San Francisco stands a fair chance of becoming the first major American city without a daily newspaper. The San Francisco Chronicle, founded in 1865, is trimming its already pared-down staff in an attempt to avoid closure

Vēlreiz atgriežos pie jaunās avīzes iespējām. Vairāk par 50 gadiem, kopš esmu žurnālists, darbojoties arī starptautiskā laukā, joprojām domāju, ka JAUNĀKO ZIŅU modelis, kur avīzes veidošanā piedalās kulturālās sabiedrības virsotnes, ir labkākais variants. Profesionāļi + sabiedrība. Latvijā joprojam nav avīzes, kuras redaktors varētu apgalvot, ka šodien mums ir viss, kas ievērojams notika Rīgā, Latvijā un pasaulē. Tajā pašā vecajā DIENĀ, ja uz kādu muzikālu pasākumu neatnāca Inese Lūsiņa, tad, lai cik ievērojams bija sarīkojums, avīzē par to nebija ne rindas. Patiesībā Latvijas plašsaziņās neeksistē ziņu dienests. Kadu JAUNĀKAJĀS ZIŅĀS vadīja mans skolotājs Nikolajs Mūzis, savulaik izcils sportists. Protams vajadzīgi ar tādi rakstītāji, kurus angļu valodā dēvē par columnist. Vai īpašu autoru slejas.

52.

Neizturēju, pakomentēšu! Visu cieņu izveidotajam Dienas zīmolam un tā veidotājiem! Bet pat man, kā cilvēkam, kas nav žurnālists, bet strādā sabiedrisko attiecību jomā ir bijusi slikta pieredze ar Dienas augstprātību, man tas atgādināja kādreizējās Panorāmas sindromu – tikai mums ir taisnība, tikai mēs esam visgodīgākie utt. Tā augstprātība liecina par personības mazo briedumu!
Tā ka CD novēlu esiet arī turpmāk tādi paši gudri, bet reizē kļūstiet pieaugušāki! Un jūs redzēsiet pasauli plašāku un krāsaināku, neko nezaudējot no savim principiem un ideāliem! Bet tas nāk ar laiku un visbiežāk izciešot lielus pazemojumus!

53.
Vladis Spāre > Dažreiz
2009. gada 16. oktobris, 12:37

Es jau te komentāros rakstīju, ka mūsdienās dibināt drukātu mediju ir tas pats, kas atvērt petrolejas lampu ražotni vispārējas elektrifikācijas laikmetā. It sevišķi Latvijā ar tās mazo iedzīvotāju skaitu tā būtu finansiāla pašnāvība. Bet saka jau, ka trakiem pieder pasaule, ja ne visa, tad tās trakākā daļa jau nu noteikti:)

54.
Investors > Vladis Spāre
2009. gada 16. oktobris, 12:42

Dibināt ir slikti!
Nopirkt, lai pelnītu? O! Jā, tā pavisam cita lieta!

55.
Vladis Spāre > Zigurds
2009. gada 16. oktobris, 13:02

tu raksti – Latvijā joprojam nav avīzes, kuras redaktors varētu apgalvot, ka šodien mums ir viss, kas ievērojams notika Rīgā, Latvijā un pasaulē.

Tā tas ir. Un liela vaina pie tā ir tendence avīzi “sadēt desās”. Tas ir, sadalīt daudzos pielikumos. Beigās man pastkastē sakrīt papīru čupa. Bet es gribu vienu lielu, kārtīgu avīzi!
Šodien saņēmu pastkastē dienu uz 16 (!) nožēlojamām lappusēm, turklāt mazajā, tabloida formātā. Tas tak ir maztirāžas rūpnīcas avīželes apjoms. Manā uztverē tā vispār nav nopietni ņemema avīze. Atceros 90-os gadus, kad vadīju Vakara Ziņas, mums bija ik dienas 32 lappuses, un vēl redaktori sūdzējās, ka visas ziņas nelien iekšā, tāpēc lika mazākiem burtiem, ka tik būtu vairāk.
Ziņas ir avīzes pamatu pamats. Viens no vecās Dienas pagrimuma iemesliem ir tieši ziņu trūkums, viņi savā trakumā un augstprātībā bija sadomājušies, ka tautai vajag viņu “komentārus” un “viedokļus”. Ka ziņas tauta smels citur. Kas var būt stulbāks par to? Un te ir rezultāts. Piekrītu, ka medijam vajdzīgs spēcigs ziņu dienests, nu nevar barot tautu ar BNS un Leta neitrālajām ziņām, vai, kas vēl trakāk, ar vakardienas Panorāmā redzēto “ziņu kapsētu”. Ir jāskrien pašiem, ne velti saka, ka žurnālistu baro kājas. Turklāt jāskrien ātrāk par citiem, lai tavā medijā ziņa parādās ātrāk. Ak, ābeces patiesības, bet Diena ir mēslos tieši šo ābeces petiesību ignorēšanas dēļ….

56.
Vladis Spāre > Investors
2009. gada 16. oktobris, 13:15

Dibināt ir slikti!
Nopirkt, lai pelnītu? O! Jā, tā pavisam cita lieta!

Nekur neesmu izteicies, ka var nopelnīt, nopērkot Latvijā avīzi.

Pareizi, ja netiek n., tad lai nav ne vienam. Iet un piedāvāt atpirkt laikrakstu tas ir officāls pieteikums, lai atlaistu no darba. gribējās vienkārši parādīt ietekmi un izmantot situāciju, žēl, ka piemirsās par visiem pārējiem cilvēkiem. Ja reiz esiet uzņēmusies virzīt kādu procesu tad līdz galam, savādāk sanāk spēlēties augstākā līgā, bet uz līdzcilvēku rēķina. Neesat birokrāte, bet līdere, līderis domā par saviem cilvēkiem, birokrāts par sevi. šoreiz izskatās otrais variants, vai pat kāds cits. Arī Lasītājiem esat atņēmusi daudz ko, jo brīvi varējāt turpināt kvalitatīvi strādāt un rakstīt, Tralmaks neizcenzētu katru Dienas rakstu, bet izvēlējāties būt savtīgai. žēl.

Kas bija Dienas komandas atrastais investors, braši vēsta komentāra virsraksts.
Jautājums – kas tad tomēr īsti to “investoru” atrada? Ja Raudsēps, Ločmele un Brauna ir Dienas komanda, tad kas tādā gadījumā ir daudzi desmiti citu Dienā tobrīd un joprojām strādājošo cilvēku?

Kur tad jūsu godīgums un caurspīdīgums,ko deklarējat?Kāpēc vēl tagad jāslēpj potenciālais investors?
Un īstenībā jau modeli izstrādāja un investoru meklēja tikai vadošā trijotne (Ločmele,Brauna,Raudseps),tā kā pārējie žurnālisti un darbinieki vienalga būtu “uzmesti”.Viņi trijotnei bija vajadzīgi tikai kā līdzskrējēji un “atbalstošais vairākums”.

Īstenībā ļoti patīkami lasīt portālu, kas nav pārbāzts ar reklāmām, bildēm un visādām nekam nevajadzīgām fīčām. Patīkams kontrasts ar parastajām miskastēm.

Nenotikuša darījuma iespējamos investorus patiešām neviens neatklās. Svarīgākais jautājums visā šajā lietā ir cits. Skaidrs, ka uzņēmuma vadība zināja, ka laikraksts tiek pārdots. Lai kādos ātrumos viss notikās, pārdošanas procesā ir virkne ietu, ko nevar nepamanīt – auditi, izmaksu samazināšanas utt. Galu galā neticu, ka Bonnieri līdz pēdējam teicās, ka segs visus miljonu zaudējumus arī turpmāk un nodrošinās visiem darbiniekiem jauku dzīvi. Vainu zviedri kāda iemesla dēļ neuzticējās uzņēmuma vadītājiem vai Diena līdz pēdējam ticēja, ka gan jau viss būs labi. Galu galā baumas par Dienas pārdošanu klīda jau pāris mēnešus. Vai tiešām žurnālisti, rakdamies citās lietās, nepamanīja, ka pašu uzņēmums tiek pārdots? Tad kāpēc Dienas vadība nenāca ar savu uzticamo investoru jau tajā brīdī? Kāpēc gaidīt, kamēr uzņēmumam ir jauns īpašnieks, kas, protams, negrib to pārdot uzreiz pēc darījuma notikšanas, ja vien tas nav bijis sākotnējais plāns – darboties kā starpniekam.

62.
Oļiņiete > Angry
2009. gada 16. oktobris, 17:56

Zini, man atkal mazliet tā neērti paliek – cilvēki strādā, raksta, nu jau arī Laila un Keisels. Mēs lasām, komentējam, nekas netraucē, pat reklāmas ne, un tas viss par brīvu. Sāku justies kā komunismā vai vismaz kā citplanētiešu kuģī – plaša sterila telpa, nekā lieka, cilvēki skafandros kustas bez steigas…
Atgriežos realitātē. Gribētos tomēr tā kā samaksāt – tāds paradums.

63.
Oļiņš>Oļiņietei
2009. gada 16. oktobris, 18:21

Kuš nu kuš, Mad, vai nu tu pati bez grēka? Iedves vien šiem ļaudīm maksas iekasēšanas prieku, un tu redzēsi – lasītāju saujiņa saruks vēl šķidrāka. Nernājot par to, ka vismaz pagaidām neviens no še lasāmajiem garadarbiem ne tuvu nav maksāšanas vērts.

64.
Oļiniete > Oļiņš
2009. gada 16. oktobris, 19:48

Gādā vien, ka vari dabūt pats savu grēku vezumu no sirds laukā, bet par maniem grēkiem nebēdājies – par tiem es pati zināšu.

65.

Kāpēc redakcijas vadība iesniedza pirkšanas piedāvājumu? Tāpēc, ka AT sniedza pozitīvu atbildi uz manu jautājumu – ja Tev neinteresē Dienas izdošana, varbūt es varu atrast citus investorus, kuriem tas interesē un Dienu var nopirkt? Ja viņš būtu atbildējis nē, nu tad arī nekāda piedāvājuma nebūtu. Naivums no mūsu puses – pārāk gribējās ticēt, ka viss vēl var būt labi.

66.
Vladis Spāre > Nellija
2009. gada 16. oktobris, 23:43

Interesanta nianse. Vai tiešām Tralmaks teica, ka viņu neinteresē Dienas izdošana? Tas balansē uz ticamības robežas – pirkt brendu un teikt, ka nav intereses to lietot… Varbūt vari paskaidrot tuvāk?

67.

Jums visi “vecie” no DIENAS un “jaunie” CITĀ DIENĀ.
Man izskatās,ka esiet “kalti” no tāda paša materiāla kā Tralmaks.
Saukļi un frāzes:
Nevar atklāt,jo darījums neizdevās …
Nav jēgas publicēt,jo tas vairs nav aktuāli …
Nav iespējamā investora interesēs, jo darījums nenotiks …
Tiks drīz nosaukts,lai kliedētu bažas …

Neder,nekam neder un Jūs graujiet savu “imidžu”.

No drošiem avotiem zinu, ka t.s. slepenais investors bija Sarmīte Ēlerte, kas ar savu pakalpiņu starpniecību prasīja A.Tralmakam atdot Dienu par lēto. Neizdevās, tāpēc arī viss šis šovs ar aiziešanu.

Varbūt mazāk vajadzētu vārīties par Dienas tagadējiem īpašniekiem, bet vairāk pastāstīt par pagātni. Piemēram, par to, kas bija tie veiksminieki, kas prihvatizēja valstij piederošu izdevumu, bet vēlāk pārdeva zviedriem? Kas no tā uzvārījās? Šķēlerte viena pati? Kas vēl? Ar ko jūs, grēkā dzimušie, labāki par Lembergu, ko aprējāt? Vai neesat tādi paši kā Šķēle, kas rīkojās līdzīgi? Varbūt tāpēc viņu aiztāvējāt un palīdzējāt tam kolonizēt Latviju? Neceriet uz labo, godīgo zēnu lomu, ja slēpjat patiesību par šiem jautājumim.

Zigurd, kļūstat apnicīgs ar Jaunāko Ziņu slavināšanu. 1940. gadā būtu uzrakstījuši, kas patiesībā notiek, vismaz pirmo un pēdējo reizi, tad varētu runāt. Tā vietā viens “kulturāls kadrs” no šā izdevuma devās kalpot okupantiem. Un šķiet, ka ne tikai Vilis Lācis.

riga capital – nav brinums ka vini jums ne ar ko nevareja palidzet…. nils melngailis pats uz rigu rowlandu familiju vel vasara veda un pat pa vareno gaiteniem apkart staipija… kadel gan lai peksni uzmestu 600 mgbp verto klientu un palidzetu entuziastiem?

… sorry piemirsu… ja nu vienigi maizes teva andra interesu laba vins to vareja but darijis… ka smejies jaatstrada lattelecom un parex amatini… :)

Nevar salīdzināt žurnālista darbu mūsdienās ar laiku, kad nebija ne interneta un pat ne mobilā. Tagad visi zina visu vairāk nekā nevajag. Nav pat vēl valdības sēde galā, kad Delfos var lasīt, kas jau pieņemts. Dienas preses nelaime ir tā, ka jārakājas pa ziņu kapsētu, kā te kāds izteicās. Tāpēc saprotu, ka sanfrancisko var nebūt dienas prese, bet gan jau nedēļas izdevums kāds ir.
Manuprāt, paceļama lieta būtu Rīgas pilsētas avīze, bet ne tādā murgain ā paskatā un saturā kā Rīgas Balss beigu periodā.
Zinām, kas notiek valstīk, Saeimā, MK, bet ko pašvaldība vāra, gan netop skaidrs.

Diezgan nožēlojami. Avīzes vadība īpašniekam aiz muguras slepus jau sen gremdēja šo avīzi (gan ar nemākulību, gan neprofesionalitāti – par jaunās vadības impotenci bēdājās visi Dienas darbinieki, kopš Sarmītes aiziešanas), un, kad neizdevās to “pa lēto” nopirkt, aizgāja durvis aizcērtot.

Feinākais tikai seko. Klīst runas, ka Nellija, spītīgi atsakoties optimizēt Dienas darbību, regulāri apšņikāja savu uzticamo darbinieku algas, kamēr pati savai pirkstu piedurt neļāva… Ja tā ir taisnībam Nelliaj ir nodevusi nevien cilvēkus, kas viņai uzticējās un maksāja algu, bet arī savus līdzgājējus, kas ir vēl pretīgāk.

nav man cieņas pret jums ..
Un kas Bija Ir Būs Diena?
Atbilde — Nekas … Nekas nekas

izlejamais piens, nē, ielejamās ziņas, tā varētu saukt kompromisu starp papīru un i-net — samaksāju latu un manā zibatmiņā (flash) iekopē dienas avīzi, vai nedēļas avīzi, kaut kā tā. Varbūt lietojot kādu kodēšanu, lai identificētu, takā pret tālākpārdošanu. Nu, vismaz var pamēģināt, lai jau tad tālāk drauds draugam sūta, štrunts, bezmaksas reklāma. To var pasniegt kā zaļo risinājumu — netērējas papīrs

76.

Nejauši uzgāju Jūsu komentāru un vēlos pateikt 2 lietas:

1.Jūsu “klīstošās runas” ir meli. Uzņēmuma vadības, tajā skaitā mans atalgojums, ko veido cieta un mainiga dala, tika samazināts vairāk nekā pārējiem darbiniekiem, kopā par 25%.

2.Jūsu viedoklis par avīzes gremdēšanu aiz īpašnieku muguras ir absurds. Aizvadītajā abonēšanas kampaņā par spīti vispārējām lejupejas tendencēm avīžu abonēšanas tirgū Dienai pēc pārveides izdevās palielināt privātpersonu apmaksāto abonentu skaitu par 24% un kopumā nodrošināt 13% pieaugumu. Īpašnieki novērtēja šo rezultātu un tāpat arī straujo izmaksu optimizāciju. Kāpēc Bonnier tomēr pārdeva Dienu, tas ir labs jautājums, uz kuru skaidras atbildes nav,bet operatīvā situācija pašā Dienā noteikti bija tikai viens no vairākiem faktoriem.

77.
Nellija > Vladis Spāre
2009. gada 23. novembris, 21:04

Paskatīju vēl dažus komentārus atpakaļ un vēsturei varu atbildēt uz Jūsu jautājumu. Jā, tā AT teica – ka dienas avīze ir tikai dārgs mārketings, bet īstā peļņa ir nedēļas nogales komplektā. Par peļņas līmeni, protams, taisnība. Kad atgādināju, ka arī avīze taču pelnīs un vienkārši nevajag būt tik alkatīgam, atbilde bija: “Bet es esmu alkatīgs”. Lūk, tā!

78.

Piekrītu, Rīgas avīzes idejai es arī ticu, to varētu pa smuko uztaisīt, tikai reklāmas tirgum vēl jāatdzīvojas.

Vēl šajā sadaļā
Kam pieder Diena? » Kāpēc mēs aizgājām?
How to destroy a newspaper (13)
Pauls Raudseps

Why did the Bonniers help to undermine independent media in Latvia? Everyone in Sweden knows how hard Latvia has been hit by the global economic crisis, [..]

Lasi visu »»
Kam pieder Diena? » Kāpēc mēs aizgājām?
No Dienas aiziet arī Aivars Ozoliņš (58)
Cita Diena

Šodien atvaļinājumu pārtraucis un atlūgumu iesniedzis laikraksta Diena komentētājs Aivars Ozoliņš. A.Ozoliņš Dienā strādāja kopš tās izveidošanas – sākumā kā ārzemju ziņu nodaļas redaktors, vēlāk kā [..]

Lasi visu »»
Kam pieder Diena? » Kāpēc mēs aizgājām?
No Dienas aiziet Gunta Sloga (35)
Cita Diena

Darbu laikrakstā Diena pārtraukusi arī vecākā korespondente Gunta Sloga. Viņa Dienā nostrādāja 13 gadu – gan ārzemju ziņu nodaļā, gan Latvijas ziņu nodaļā, specializējoties politikā un [..]

Lasi visu »»
Kam pieder Diena? » Kāpēc mēs aizgājām?
Dienu pamet ilggadējais komentētājs Askolds Rodins (73)
Sanita Jemberga

Mums ik pa brīdim nākas atgriezties pie “sēru vēstīm”, bet neko darīt. Atlūgumu ir uzrakstījis ilggadējais komentētājs, ko lasītāji iepazina vēl Atmodas laikā, Askolds Rodins. [..]

Lasi visu »»
Kam pieder Diena? » Kāpēc mēs aizgājām?
Dienu pamet komentētāja un režisore Laila Pakalniņa (13)
Cita Diena

Šodien atlūgumu iesniegusi Dienas komentētāja, pazīstamā režisore Laila Pakalniņa.Savā uzteikumā Aleksandram Tralmakam Laila raksta: “Uzsaku darbu saskaņā ar Darba likuma 100.panta 5.daļu, jo, pamatojoties uz taisnprātības [..]

Lasi visu »»
Kāpēc mēs aizgājām? un Raksti
Kā tapa pēdējā “vecā” Diena (26)
Cita Diena

Gunta Sloga, speciāli CitaDiena “Aleksandr, kāda ir sajūta, kad esi iznīcinājis Dienu?” Ar šādu jautājumu reklāmas nodaļas darbinieks Jānis pielika punktu piektdienas pēcpusdienā Aleksandra Tralmaka sasauktajai [..]

Lasi visu »»
Kam pieder Diena? » Kāpēc mēs aizgājām?
No Dienas aiziet Kultūras Dienas redaktore Māra Misiņa (5)
Cita Diena

Šodien atlūgumu iesniegusi ilggadējā Dienas darbiniece, Kultūras Dienas redaktore un nodaļas vadītāja, dzejniece Māra Misiņa. Cita Diena piebilde. Mīļie lasītāji, atvainojiet, ka saturu šobrīd veido tikai vēstis, [..]

Lasi visu »»
Kāpēc mēs aizgājām? un Raksti
Kāpēc CitaDiena blogs tika izveidots jau septembrī? (2)
Cita Diena

9.oktobrī notikusī vadības aiziešana no Dienas nebija pēkšņs lēmums, jo domstarpības par laikraksta nākotni radās jau vasarā un saasinājās septembrī. Pirmais mēģinājums atbrīvot Nelliju [..]

Lasi visu »»
Kam pieder Diena? » Kāpēc mēs aizgājām?
Anda Burve – Rozīte: kāpēc es aizgāju? (11)
Cita Diena

Dienā, kad laikrakstu pameta daļa tā komandas, mums bija tik maz laika un notikumi attīstījās tik ātri, ka atšķīrās avīzē un šajā vietnē publicētais aizgājušo [..]

Lasi visu »»
Kam pieder Diena? » Kāpēc mēs aizgājām?
Dienu pamet arī mākslinieks un karikatūrists Ernests (2)
Cita Diena

Atlūgumu aiziet no laikraksta Diena iesniedzis mākslinieks un karikatūrists Ernests Kļaviņš.“Es strādāju Dienā kopš 2000.gada. Taisiju zīmējumus komentāru lapai, dažādas ilustrācijas, infografikus, dizaina elementus. Kad jūlijā [..]

Lasi visu »»

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books