Globālā sasilšana (10)
Autors: Cita Diena
Publicēts: 2009. gada 2. decembris 13:48
x

Nosūti raksta adresi draugam.

globala-sasilsana

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(6 balsotāji )
Komentāri

Jā, globālā sasilšana nav pati būtiskākā problēma, iespējams, ka pat tās ir tikai dabiskas izmaiņas, bet klimata piesārņojums atsevišķos zemeslodes punktos ir pasaules attīstītāko valstu rūpnīcu radīts

Var jau, protams, apsmiet globālās sasilšanas apoloģētus. Piesiet Al Goram to, ka viņš raujas tik dēļ savas popularitātes ir ļoti populāri un ne īpaši oriģināli. Nicīgi atmest, ka globālā sasilšana jau nu nav tā lielākā problēma, neveltot laiku lai iedziļinātos zinātnieku vēstījumā, arī ir ļoti viegla izeja. Jo tas viss palīdz mums nemainīties, un tas ir briesmīgi ērti. Labāk būt to visgudro lomā, kas pasmej par apokaliptiskajiem zinātniekiem, jo šim viedoklim ir bara atbalsts, un nav svarīgi, vai tas ir pamatots vai nē, galvenais, ka bars piekrišanā klanīs galvas.
Ir grūti par augstu novērtēt Kopenhāgenas konferences nozīmību centienos vienot pasaules nācijas samazināt siltumnīcas efektu izraisošo gāzu piesārņojumu. Cilvēce ir pagalam akla, nespējot novērot procesus, kas ir ļoti kompleksi un ļoti lēni. Cilvēce ir pagalam kusla, lai spētu ātri mainīt savus ieradumus. Kopenhāgenas konferences uzdevums ir titāniska mēroga.

3.

Un Gors ir baloniņš, kas uzlidojis padebešos tieši pateicoties siltam gaisam. Nu nav neviens pierādījis, ka vispār tāda sasilšana notiek, jo līdz ar lielu sasilšanu nāk ziņas par lielu salu, tikai tās kaut kā aizmirst….Tāpat nav nekādu pierādījumu, ka pie tā ir vainīgs cilvēks…Toties ir darboņi, kas, tā vietā, lai, piemēram, uzlabotu energoefektivitāti, izstrādātu akumulatorus saules un vēja enerģijai utt, pēta leduslāču seksu….

» Ieva
Un vai tad kamēr globālā sasilšana nav pierādīta, mums vajadzētu ignorēt (nepierādītos) novērojumus? Un ja nu tas tiešām notiek un tad, kad tas tiks pierādīts, būs jau par vēlu? Kaut kā neapdomīgi…

Piemēram, par krīzi jau arī brīdināja daudzus gadus atpakaļ, bet šos paredzējumus neņēma vērā…

Tieši otrādi, pat ja nekāda sasilšana nenotiktu, vienalga vajadzētu rūpēties, lai, piemēram, pēc iespējas mazāk tērētu neatjaunojamos resursus (un arī atjanojamos), taču kā tam līdzēs pētījumi par leduslāču seksu, ledāju biezumu vai, piemēram, koncerti pret sasilšanu, kuros enerģija tiek tērēta tāādos apmēros….

Pieņemsim vecais labais Kilimandžāro, kura ledus kūst, turklāt to sāka jau pirms kaut cik nopietnas industrializācijas. Vienkārši iezemieši cērt kokus un vēji, kas pūš uz augšu, ir kļuvuši sausi un silti.Nemaz nerunājot par to, ka ciršana jebkurā gadījumā noved pie erozijas….Taču ko mežoņiem piedāvā šie te “Globālās” sasilšanas apoloģēti, kas paši dzīvo milzīgās villās, visticamāk ASV siltajā daļā, kur milzīgiem mauriņi un golfa laukumi ir pastāvīgi jālaista, kas brauc ar milzīgiem limuzīniem, privātajām lidmašīnām….

Vispār jau globālā sasilšana ir cīņa pret kapitālismu un patērētāju dzīvesveidu. Doma ka 7 miljardi “skudru” neko neietekmē ir :D

Global Warming or Global Governance? (2007)
Interviews of climate scientists and biologists from numerous sources who explain, step by step, why Al Gore and the global warming alarmists are incorrect. In some cases, blatantly so. It also provides evidence that the global warming agenda is being funded with tens of billions of dollars as a mechanism to create global governance. Hear from congressmen, experts and even well-known news broadcasters how global governance puts global institutions that are not accountable to the American people in control of every aspect of our economy.
http://arnoskatas.wordpress.com/2009/04/09/global-warming-or-global-governance-2007/

The Great Global Warming Swindle (2007)
Everything you’ve ever been told about Global Warming is probably untrue. This film blows the whistle on the biggest swindle in modern history. We are told that ‘Man Made Global Warming’ is the biggest ever threat to mankind. There is no room for scientific doubt. Well, watch this film and make up your own mind.
http://arnoskatas.wordpress.com/2009/11/16/the-great-global-warming-swindle-2007/

Lai pierādītu regulāras smēķēšanas ietekmi uz plaušu vēzi vajadzēja 50 gadus. Bet tas ir diezgan ātrs process 60-90 gados rezultāti ir ļoti droši.
Globālā sasilšana ir, un tajā ir loma cilvēkiem. Jautājums ir tikai par to, cik precīzi to pierādīs.
Kāpē jāatsaucas uz 2 gadus veciem materiāliem. jaunāki, piemēram http://en.wikipedia.org/wiki/Global_warming vairs neder?

Par smēķēšanu nekas nav pierādīts.Globālā sasilšana ir pilnīgs zaļo murgs.Kas tad piesārņoja un uzsildīja Skandināvijas ledāju,kas salīdzinoši nesen klāja visu baltiju.Vai ozona caunums virs antarktīdas ir radies cilvēka darbības rezultātā, jeb tādu tur radījusi daba, to taču neviens nezin, tikai bazūnē caurums, caurums, nu ir gals klāt.Kāpēc tas caurums ir virs dienvidpola ,bet nav virs ziemeļpola.Dabu vajag sargāt cīnīties pret kariem, raķetēm un bumbām, bet nejaukt gaisu ar tukšu nepierādītu muldēšanu.

Vēl šajā sadaļā
Karikatūras » Ernests Kļaviņš
Ernesta skats: Šrēdingera partija (9)
Cita Diena

P.S.  Atgādināsim šīs karikatūras iedvesmas avotu “Šrēdingera kaķi” jeb paradoksu, ko austriešu fiziķis Ervins Šrēdingers formulēja diskusijā par kvantu mehānikas interpretāciju. Šrēdingers norādīja – slēgtā kastē kopā ar [..]

Lasi visu »»
Karikatūras » Ernests Kļaviņš
Ernesta skats: Atgriezies, lai strādātu (3)
Cita Diena

LETA ziņo, ka 1.martā darbā no atvaļinājuma atgriezies līdzšinējais VID ģenerāldirektora vietnieks Vladimirs Vaškevičs, kura amats reorganizācijas rezultātā ir likvidēts un viņam jāsniedz atbilde uz [..]

Lasi visu »»

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books