Mēs turpināsim! (185)
Autors: Nellija Ločmele
Publicēts: 2009. gada 16. decembris 15:20
Atslēgvārdi: , .
x

Nosūti raksta adresi draugam.

Cienījamie lasītāji! Ir aizsteigušies jau pāris mēnešu, kopš tiekamies citadiena.lv. Jūsu interese, iesaistīšanās un atbalsts ir iedvesmojis komandu tā, kā spēj aizraut saruna ar domubiedriem, un spēkus vairo darbs, kam ir jēga. Par šo iedvesmu mēs vēlamies pateikties ar dāvanu Jums, lasītāji.

Līdztekus citadiena.lv satura radīšanai mēs liekam pamatus jaunam medijam, ko nodosim Jūsu vērtējumam februārī, un aicinām jau tagad pieteikties uz tā pirmo bezmaksas numuru kā dāvanu. Esam saņēmuši neskaitāmus lūgumus līdz abonēšanas kampaņas beigām iepazīstināt ar saviem plāniem, tāpēc tagad to darām ļoti kodolīgā veidā un solām izsmeļošu informāciju par visiem jautājumiem sniegt janvārī, kad būs paveikti visi sagatavošanās darbi.

Mēs veidojam kvalitatīvu žurnālu nedēļas nogalei, kam nekavējoties sekos arī inovatīvs un spēcīgs satura un saziņas piedāvājums internetā. Ar šo digitālā un drukātā medija komplektu Jūs ik dienu būsit nodrošināti ar uzticamu un derīgu informāciju par politiku, ekonomiku, kultūru un citām Jums svarīgām tēmām, bet brīvdienās varēsit izbaudīt aizraujošu lasāmvielu, kas sniegs gan analīzi un izgaismos procesu kopsakarības, gan spēs izklaidēt un iedvesmot.

Nākamais gads būs ļoti nozīmīgs Latvijai, meklējot drošus atspēriena punktus ārā no depresīvās ekonomikas dūksnāja. Vēlēšanas rudenī var atjaunot vai nokaut pēdējās cerības uz to, ka nozagto valsti iespējams atgūt un taisnīgi pārvaldīt. Neatkarības atjaunošanas divdesmito gadskārtu gribas nosvinēt ar apziņu, ka Latvijas sabiedrības izeja no „viņi” un „mēs” pretstatījuma strupceļa ir sevi cienošs „es”, kam godprātība un kompetence ir ikviena savējā un sveša darba mēraukla.

Tādēļ mēs aicinām būt kopā šajā izšķirošajā gadā, lai uzdotu tiešus un būtiskus jautājumus, meklējot taisnīgas un tālredzīgas atbildes. Mēs piedāvājam jauno mediju kā uzticamas komandas atklātu sarunu ar gudriem lasītājiem.

Jūs pazīstat citadiena.lv komandu ne pirmo dienu – Aivars Ozoliņš, Pauls Raudseps, Laila Pakalniņa, Anita Brauna, Sanita Jemberga, Inga Spriņģe, Anda Burve–Rozīte, mākslinieks Ernests Kļaviņš un citi spēcīgie autori ir gatavi gan ieklausīties, gan dalīties savos vērojumos un atklājumos.

Citadiena.lv tiek veidota pilnīgi uz brīvprātības principiem, bet par strādāšanu lasītājiem mēs tiekam bagātīgi atalgoti ar laba vēlējumiem, spraigām debatēm un nesavtīgu palīdzību. Īsti žurnālisti turpina rakstīt jebkuros apstākļos, to esam uz savas ādas jau pārbaudījuši. Kopā ar paskarbu rūdījumu iegūts redzīgums, kam notrausta rutīna un uzasināta spēja nepazaudēt mērķi. Mēs ar prieku turpināsim!

Pieteikšanās anketa!

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(142 balsotāji )
Komentāri

novēlu Jums veiksmi un izskatās, ka būs arī interesants žurnāls.

Paldies!Lai veicas!Visiem novēlu skaistus Ziemassvētkus!

Kurmītis tak tas pats Bendiks ir, vai tad to kāds vēl nezina?? Pašlaik lielā kurmja PR štatos, bet piestrādā arī pie hūtes.

Labdien, Nellija, Aivar, Paul, Laila un citi, bez kuriem nevaru iedomaties Latviju, un zinot, ka starp mums ir tadi cilveki ka jus, paliek vieglak dzivot un ticet musu Latvijai. Paldies jums un uz tiksanos…

Mēs ar sievu bijām ilgadēji Dienas abonenti. Dienas , kur strādājāt Jūs visi.
Lai arī tagad dzīvojam Zviedrijā , noteikti gribētu abonēt Jūsu jauno žurnālu. Ja pareizi sapratu- tas iznāks reizi nedēļā. Mēs būtu ar mieru apmaksāt pasta izdevumus.
Vai tas būtu iespējams?

Priecīgus Ziemassvētkus Jums visiem un laimīgu Jauno gadu ! Lai Jums veicas !

166.

Bendiiku neesmu lasījis. Ir saite – iedod. Viņš ir visai gudrs un sakarīgi domājošs vecis. [156]
========================

Kurmīt, Kurmīt… Jūs tiešām mani samulsinājāt.
Vai tad Jūs tiešām gribat izteikt mājienu, ka Jūs NEESAT Mārcis Bendiks?!:)) Man gan šķiet, ka esat. Bet ja nu Jūs uzstājat…:)

Labdien!
Ļoti priecājos, ka esiet gatavi strādāt. Novēlu vislabākās sekmes, vislielākos panākumus!
Man ir jautājums: Kā var pieteikties jaunajam izdevumam (pagaidām bezmaksas eksemplāram) bez interneta palīdzības, jo ne jau visiem gribētājiem ir pieejams internets. Paldies!

168.

Ar piegādi saistītos jautājumus mēs varēsim atbildēt janvārī, lūdzu sekojiet informācijai nākamā gada sākumā.

Priecīgus Ziemassvētkus :)

169.

Paldies par laba vēlējumiem!

Šobrīd iespējams pieteikties žurnālam tikai mūsu mājaslapā. Ja zināt kādu, kas vēlas pieteikties, taču cilvēkam nav pieejams internets, iesakiet aiziet uz tuvāko bibliotēku vai palūgt palīdzību kādām draugam, kaimiņam.

Šobrīd mums nav biroja adreses vai tālruņa, uz kuru varētu sūtīt rakstiskus pieteikumus, jo mēs darbojamies virtuālajā vidē,katrs no savām mājām.

170.
to Haris > Kurmītis
2009. gada 23. decembris, 09:09

Kurmelis nav bendiks:)
200% , ka nav!

171.
zvirbulēns -Nellijai
2009. gada 23. decembris, 09:20

Baidos, Nellij, ka jūsu komandas darbības, piedāvājot darījumus, ir nereģistrēta uzņēmējdarbība, likumi ko tādu darīt neatļauj!
Cik noprotu, Jūs, Nellij, te esat galvenā, un, ja tā, tad mans ieteikums Jums, nekavējoši reģistrēties Uzņēmumu reģistrā.

172.
Haris > anonīmais zinātājs
2009. gada 23. decembris, 11:18

Bet kas tad viņš ir?

Eh, tas jau arī laikam noslēpums, bet dikti gribētos zināt, cik jau ir pieteicies tautas uz jauno žurnālu..? Bet to jau nesaka paat lielās avīzes. Bet te, tik cik piedalās diskusijās, tik apmēram var pieteikties, 1000 jau nebūs, labi ja 500. Bet gribētos ka ir visi 10000.
Mierīgus sniegainus miegainus, bet svētības pilnus Ziemsvētkus!

Mēs bijām ilgadēji Dienas abonenti. Tagad abonēsim CituDienu.

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu ! Lai mums visiem izdodas!

Mans novēlējums visiem CD autoriem un portāla faniem.
Komunists tu vari arī nebūt,
Sorosīdam būt – tavs pienākums!

Bet tomēr:Lai mums visiem izdodas!

Vladis Spāre:

Žurnālistu korpuss, kas radis uz ātru roku dragāt komentārus dienas avīzei, var nepavilkt to teksta kvalitātes līmeni, kāds būtu nepieciešams žurnāla publikācijām. Tas, kas tiek piedots avīzes rakstiņam, var netikt piedots žurnālā drukātajam. Pat to jādomā redaktoram.

——————

Ne tev, caurkritušais lubeņu, dzeltenās preses un pornožurnālu karali spriest par to, kādā kavalitātē jābūt nopietna nedēļas žurnāla publikācijām un par ko jādomā tā redaktoram.

178.

Vēlu sekmes!

Žurnālam būs daudz interesentu arī ārpus Latvijas. Pieņemu, ka būs divas versijas: interneta un papīra. Jānokārto ērta samaksa: vislabāk ar kredītkarti drošā interneta pieslēgumā. Iespējams paraugs: ilgāku laiku esmu saņēmis e-pastā Johnson Russia Letter, kur gandrīz katru dienu parādas kādi 40 svaigi raksti angļu valodā par Krieviju un no Krievijas, kuros pārstāvēti visi (sakarīgie) viedokļi. Maksa nav noteikta, bet ieteiktais ziedojums ir vismaz USD 50,00 gadā, kas ir samērīgi piedāvājumam. Maksāt īpaši nespiež, bet domāju, ka pēc ilgas nemaksāšanas izbeigs sūtīt.
Skaists paraugs iekārtojuma ziņā ir arī nedēļas izdevums “Laikraksts Latvietis” Austrālijā http://www.laikraksts.com/
Piekrītu ieteikumam nevairīties no rakstiem angļu valodā, bet ceru, ka tādu nebūs daudz.
Komentārus ieteicu ievietot ar redakcijas atlasi: nepieklājīgus ignorēt un patīk/nepatīk, piekrītu/nepiekrītu atstāt anonīmām aptaujām. Ievietot tikai skaidri argumentētus viedokļus. Tur ar pāris teikumiem nepietiks, bet nav jāveicina daudzvārdība. Tāpat nebūtu jāveicina anonīmi komentāri. Rodas pārliecība, ka to autori nemaz tik droši par saviem argumentiem nav.

Nu tad kam pieder citadiena?

Ziņu portālu tomēr vajadzētu ar ikdienas jaunumu analīzi, katru dienu. Tāpat video interviju sadaļu.

Tagad viss notiek tik strauji. Paskatieties kā notika ASV pēdējās vēlēšanas- domu, attieksmes formulēšanā sāk dominēt Internets.

Tas pats būs Latvijā 2010.

Lai jums izdodas!

Ja ap jums varetu veidoties partija!
Latvijai nepieciesama kaut viena(!)politiska partija, kura nav biznesa klubs.
Novelu jums izdzivot un izvirzit ambiciozus politiskus merkus.

this is what i mean how opendemocracy.org works:

“Because this is how the democratic economy needs to work: you pay because you can, if you can, when you can, because it is valuable to you, or your work, and because if no one gives, openDemocracy will cease to be an open resource.
If you say to yourself “Others will donate, why should I?” the result will be that openDemocracy will not remain free.
By showing your commitment to openDemocracy we can ensure our survival in a world buffeted by the tactical whims of Google and Microsoft and the political predilections of Rupert and James Murdoch.”

ar cieņu
signe martišūne Briselē
lai visiem izdošanās pilns 2010.gads!!!

Veiksmi mums visiem Tīģergadā! Mūs visus gaida milzīgas pārmaiņas. Baidos, ka varam atkal zaudēt savu valsti.

Vēlu veiksmi Jūsu plāniem 2010.g, bet vienlaicīgi gribu aizrādīt, ka ar to, ka jūs norādīsiet kuri ir labie un kuri sliktie politiķi, nepietiks. Sekoju līdz jūsu žurnālistu darbam radio un TV, un mani viņi ar saviem spriedumiem,diemžēl, nepārliecina.Piemēram minēšu A.Ozoliņa rakstu Satversmes tiesas politiskā dāvana, kurā A. Ozoliņš grib apgalvot, ka ST nedrīkstēja pieņemt tādu lēmumu, absolūti ignorējot, ka gan iepriekš, gan pēdējā lēmumā ST norāda, ka valdībai ir tiesības, atkarībā no ekonomiskās situācijas, samazināt izmaksājamo pensiju. Tikai šim samazinājumam jābūt samērīgam ar pensionāru ienākumiem. Ja jūsu žurnāls man gribēs iestāstīt, ka pensijas 50 latu apmērā samazinājums par 10% vai ierobežojums, ja viņš ir strādājošais pensionārs ar algu 90 lati, izmaksāt tikai 15 lati pensiju( 30%)ir samērīgs ar pensionāra ienākumiem, tad man nebūs interese to lasīt. Ja Ozoliņš būtu veicis analīzi, kāpēc tāds valdības lēmums (otreiz uzkāpt uz tā paša grābekļa)tik nepārdomāti tapa, vai traucēja pašvaldību vēlēšanas un nespēja valdības koalīcijai par pareizāku lēmumu vienoties, vai finanšu ministra mazspēja paredzēt lēmuma sekas, vai kāds cits iemesls, kas man pagaidām nav izprotams, informācijas trūkuma dēļ, tad es , kā pilsonis, varētu domāt, ko es varu palīdzēt, lai neatkārtotos tāda situācija, ieskaitot pat izvēli Saeimas vēlēšanās.

Vēl šajā sadaļā
Raksti
Ir klāt! (4,198)
Nellija Ločmele

Sveiki, uzticamie Citadiena.lv lasītāji! Beidzot ir laiks vairākām ļoti labām ziņām. Tas nekas, ka kalendārā šīs nedēļas ceturtdienā stāv parasts melnas krāsas astotnieks, īstenībā šo dienu [..]

Lasi visu »»
Raksti
Jauka filmiņa par Ir redakciju (7,252)
Cita Diena

“Interesanti par svarīgo” ir jaunā žurnāla un sarunu termināļa moto, tātad arī stāstam par redakciju jābūt aizraujošam. Tā arī [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Laila Pakalniņa
Kā dabūt baltu seju un nepieskarties bruņurupucim (146)
Laila Pakalniņa

Tā kā saskaņā ar ticējumu Lieldienās var tikt pie baltas sejas, bet paklausot mediķiem – pēc saskares ar bruņurupučiem kārtīgi jāmazgā rokas, četras Dieva dotās [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Sprādzieni metro (106)
Askolds Rodins

Saistībā ar terorismu Maskavas metropolitēns iepriekšējo reizi tika pieminēts pirms turpat sešiem gadiem. Pirmdienas rītā metro vagonos uzspridzinājās divas pašnāvnieces. Bojā gājušo skaits ir tuvu [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Autobusi un pircēji (107)
Askolds Rodins

Pirmajā aprīlī cilvēki, dabiski, plēsīs jokus, taču sagaidāmas arī nopietnas lietas. Tieši šajā dienā Vācijas automašīnu ražotājs „Daimler” var panākt izlīgumu ar ASV Tieslietu ministriju [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri
Korupcijas novērošanas birojs (542)
Sanita Jemberga

Žurnālistiem bieži pārmet, ka tie nesauc lietas īstajos vārdos. Man ir priekšlikums pārdēvēt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju par Korupcijas novērošanas biroju. Gada laikā, kopš par [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Bičkovičs izvēlējies (63)
Askolds Rodins

Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs otrdien turpmākam darbam ģenerālprokurora amatā nominēja tagadējo ģenerālprokuroru Jāni Maizīti, kas šajā krēslā atrodas jau otro termiņu. Likumdošana neierobežo amata [..]

Lasi visu »»
Raksti
TP popularitāte vienā līmenī ar Visu Latvijai (298)
Sanita Jemberga

Pirmo reizi atjaunotās Latvijas vēsturē agrāk ietekmīgās Tautas partijas (TP) reitings nokritis vienā līmenī ar nacionālistisko Visu Latvijai, liecina Latvijas faktu marta aptaujas rezultāti. TP reitings, [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Uzmetēju pavasaris (157)
Aivars Ozoliņš

Tautas partija, aiziedama no valdības, lai gatavotos vēlēšanām kopā ar LPP/LC, ir uzdāvinājusi Aināram Šleseram iespēju izvēlēties — vai nu gatavoties vēlēšanām kā valdības ļodzītājam [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
TP politiķa raksturs (254)
Aivars Ozoliņš

Kultūras ministra Inta Dāldera lēmums palikt amatā pēc tam, kad viņa Tautas partija nolēmusi aiziet no valdības, bet it īpaši TP līderu komentāri par viņa [..]

Lasi visu »»

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books