Video: Kreņķis un veselais saprāts (93)
Autors: Cita Diena
Publicēts: 2009. gada 21. decembris 14:45
x

Nosūti raksta adresi draugam.

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(16 balsotāji )
Komentāri
81.
zvirbulēns - klusajam
2009. gada 25. decembris, 15:29

Joki mazi, tas tiesa!
Pirms neatmināmiem laikiem braucu ar savu draugu, viņa mašīnā uz Daugavpili. Draugam vāģis tanks, un šis brauc kā traks, ieslēdzis mūziku uz pilnu klapi. Man tā mūzika līdz aknām, es viņam saku pagriez klusāk, lai var normāli sarunāties. Šis nē, es griežu klusāk, šis atpakaļ skaļāk.Beigās svētās dusmās noteicu – kaut tev to magnatolu kāds nozagtu, vismaz varētu citās reizēs normāli parunāt. Pēc nedēļas, drauga mašīna tika apzagta, izists loks un magnetola uzrauta šī vārda tiešajā nozīmē. Dokumenti, nauda, vēl citādi loriņi palika neskarti.
Īsāki sakot, ko saku, tas piepildās, šis nav vienīgais gadījums, kad tā notiek.

82.
klusais>zvirbulēns
2009. gada 25. decembris, 15:45

Man Ziemsvētkos katru gadu ir līdzīgs scenārijs – mātei ir dzimšanas diena. Tā nu Ziemsvētku vakars paiet ģimenes lokā ar brāļiem, viņu ģimenēm .
Tiesa vienreiz pirms 3-4 gadiem izrāvos ar ģimeni uz Vāczemi pie radiem , tur tomēr jūtamāka Ziemsvētku sajūta – gan lugu uzved vietējie savā lūgšanu namā , gan pilsētā izteiktāka Ziemsvētku sajūta.
Bet nu par tavu vārdu pravietiskumu – teicu ,ka Pasaules Valdnieka vieta Rīgā atbrīvojusies – varētu priecēt sevi un uzjautrināt citus.

Man nenormaali patiik Raudseps. Kas var pastaastiit, kaads ir vinja “attieciibu statuss”? :) Un nedzeesiet aaraa, luudzami, man nav kam pajautaat!

84.
zvirbulēns - klusajam
2009. gada 26. decembris, 15:54

Labi, lai notiek, uzjautrināšu Tevi!
:(

85.
klusais>zvirbulēns
2009. gada 26. decembris, 21:20

Nu tad dod ziņu ,kad varēs Tevi satikt Vecrīgā.

86.
zvirbulēns - klusajam
2009. gada 26. decembris, 23:49

Mani arvien un aizvien pārsteidz cilvēku neapdomība, velme un gatavība ar jebkuru, pat nelabo, “uzdejot tango”.
:(
P.S.
Mēs nesatiksimies, bet “uzjautrinājumu” Tu saņemsi, ibo katrs saņem to, ko vēlās.

es jau nobrīnījos, klusais tāds prātīgs, tiešām ies ar zvirbuļmošķi satikties? Nez vai pēc tam vairs kādreiz komentos būs redzams?

88.
klusais>zvirbulēns
2009. gada 27. decembris, 00:10

Zvirbulēn , es jau Tev esmu stāstījis,ka man ir daudz aizraušanos. Vienīgais man ir dziļas aizdomas ,ka Tu atšķirībā no manis neesi spējīgs dzīvē izdarīt lietas , ko citi sauc par neprātībām . Tapēc ,piedod man , bet Tava atrakstīšanās ir patiess zvirbuļa čiepstiens . Varbūt izaugsi lielāks un varēsi arī ko sētas puikām parādīt, bet Tu jau laikam esi tik sens ,ka vienigais ar ko vari palepoties citu jauno zvirbuļu barā ir nekontrolētas vēdera gāzu noplūdes.

89.

Vai maz esi lietas kursā kas bija Latvijas ” Pasaules valdnieks” ?

90.

protams, atceros to bārdaino vīru, kas staigāja pa Rīgu :) , esot nomiris

91.

Tas pats, tas pats…

kas tā par skaņu? katrs runātājs skan savā ausī un klausīties grūti!

Lai kā nu arī kādiem ventiņu zvirbulēniem vai kurmīžiem Ozoliņš nepatīk, viņš tomēr ir spicākais žurnālists. Viņa raksti neatstāj vienaldzīgu.No prāta neiziet ievadraksts, kuru Ozoliņš savulaik bija veltījis Emsim, kad tas bija zaudējis savu identitāti (kas es esmu – pele vai kaķis). Visa ģimene rēcām, līdz krampjiem vēderā.
Savukārt Raudseps filigrāni komentē ekonomiskos un ārvalstu notikumus.
GAIDĀM JAUNO IZDEVUMU!lAI VIŅIEM VEICAS! PRIECĪGAS LIELDIENAS!

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books