Video: Kreņķis un veselais saprāts (93)
Autors: Cita Diena
Publicēts: 2009. gada 21. decembris 14:45
x

Nosūti raksta adresi draugam.

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(16 balsotāji )
Komentāri
41.

onkulīt, man nav problēmu arī ar franču valodu, kur nu vēl angļu :) bet, uzturoties savā dzimetnē, tomēr prieks latvju mēlē Raudsepa lieliskos rakstus palasīt.

42.

ja? prieks par tevi, ka esi ielauzusies arī franču mēlē – tikai,cik noprotu, vēl neesi attapusi sameklēt uzticamākus info avotus par citasdienas klauniem (arī franču valodā,piemēram,Le Monde diplomatique un susan george no tni.org + attac.org )

vajag prast savas zināšanas un prasmes arī pielietot – ne tikai zīmēties radu lokā vai kafūzī, tas tā – laba novēlējums Ziemassvētkos :)

43.

starp citu, šos PR cepumus var ‘baudīt’ ne tikai dzimtenē, bet arī Francijā – internets taču tur joprojām pieejams

44.

Jā, es nopietni bruģēju sev bēgšanas platformu uz Rietumiem. Cerams, labākam darbam kā tualešu tīrīšana. Gadījumam, ja “CitasDienas” Latvijai lojālo, lielisko un pro-rietumniecisko žurnālistu balsi Muļķuzemes vēlētāju masa tā arī nesadzirdēs. Vecrīgā tikko atvēries liels jauns matrjošku veikals, pie Doma laukuma, laikam Zirgu ielā. Salavecis viesojas, Kalvītis Maskavā visu sarunājis, vopšem varēsiet laimīgi veģetēt. Ja Stendzeniekam labi samaksās, iezombēs Muļķuzemi NVS sastāvā. Talanta viņam netrūkst, “Ātruma” kampaņa man ļoti patika… Var jau būt, ka tas Tautas Laiks ir iztecējis. S’Rožgestvom!

“Vienotībai” vajadzētu nopirkt Stendzenieku šīm izšķirošajām vēlēšanām. Kāds zin, vai viņš TP “Stājies Partijā” klipu arī veidoja? Man ļooooti patika, dziļi atbalsojās manā sirdī :) ja nezinātu, kāds mēsls patiesībā tika reklamēts, skrietu stāties nākamajā dienā. Un “Ātrumam” – “tu esi džeks, vai sēne,” nu trāpīts vienk.izcili!

noskatījos vēlreiz youtube TP “Stājies partijā” – spēcīgi, šermuļi pār muguru pārgāja. Nodevības un zaimošanas kvintesence.

47.

forši izplūdi, šarlote, tikai nesaprotu kāds man ar visu to sakars?? :) gribi pierunāt, lai braucu tev līdzi? :)

48.

vispār pārāk nestreso – Latvija oficiāli ir ES un ASV (nato)nekustamais īpašums, tā ka tavas bažas par NVS ir sakairinātas fantāzijas halucinācijas

labāk mazāk skaties visādus klipiņus un paklausies j.j. cale “Don’t cry sister cry”

50.

paldies, negribu gan :) naksnīgas un drūmas pardomas par valstiņas nākotni, nākotni, kāda tai paredzama, ja nāks pie varas cilvēki ar Jūsu uzskatiem – spriežot pēc Jūsu komentāriem. Nevaru aizmigt, ķerot kreņķi par Latvijas nākotni. Kaut kā tomēr it tā Latvija sirdī, lai vai cik sīka un nenozīmīga.

51.

Jo lielāki mūsu valsts parādi, jo drošāki patiesībā esam :)

52.

es jau no paša sākuma nojautu, ka esi savāda meitene – naktīs neguli un skaties stendzenieka uzķīlētos partiju vēlēšanu rullīšus :(

53.

nē nu labrīt – kas tas par sviestu atkal??

kādi “mani cilvēki, kas nāks pie varas”??!!

kādi tad būtu tie “mani uzskati”??

man liekas tev,cienītā, tiešām pārāk uz psihi iedarbojusies šī ‘lojālā,lieliskā un pro-rietumnieciskā balss’ :)

tev steidzīgi nepieciešami Ziemassvētki, nopietni :)
un izkrist ārā no šīs blēņu telpas uz kādu laiku, lai nomierinātos – aizbrauc uz Lapzemi pie ziemeļbriežiem un papikojies ar santaklausu, un miers būs mājās (t.i. galvā) :)

54.

tu raksti, ka fano par PR klipiņiem, bet tā arī nepiefiksē/nepamani kā tevi [ap]strādā šī ‘lojālā un lieliskā balss’ – ieviešot tev (un citiem ar droši vien) baiļu sajūtu, paniku u.tml.

tas nekas, ka spēku nesamērs starp ES + ASV pret kaut kādu tur neoliberālo kremlīti ir tik dramatisks, ka baidīties no krievijas mistiskā spēka ir sirreāli … bet “kvalitatīvā žurnālistika” acīmredzot daudz ko var panākt … līdzīgi kā amerikāņi 2002/03 skrēja uz veikalu pirkt sērkociņus, miltus un sāli un aizbarikadēja savas mājas – jo varenais sadams atnāks pēc viņiem un viņu tuvajiem (lai gan atradās zem sankciju/embargo režīma un nevarēja neko ne ievest ne izvest nekontrolēti no pussabrukušās valsts)

55.

lai kādi arī “tie” cilvēki neatnāktu pie varas – viņi visi darīs to ko liek Vašingtona un tai padevīgā Eiropa … un ne šlesers ne ušakovs ar vai bez kremļa neko nevar izmainīt šai spēku nesamērā, ok? skaidrs?

un beidz stresot bezjēgā – tev ir nervu trīce uz gļuku pamata/bāzes

56.

hehehe, Ziemassvētki ir pārdomu laiks. Lai tak pacepjas par valsts nākotni ar’. A tu ieej apollo portālā, palasi prāta vārdus, ko intelektuālais lielkapitālists industriālists Šķēle tev bārsta. HEHEHEHE Prozit!

57.

un es pazīstu Šarloti, viņa vēl jauna un jūtīga :) pāries, pāries.

Kent, Charlotei taisnibai, mes ar joni gazamies leja krieviskaja kulturas un vertibu telpa…. Ja nekas nemainisies, un 2010.gada uzvares krieviski korumpanti, es ari aunu kajas un dodos uz Eiropu…. ja jau nav demokratiskas un latviskas Latvijas, tad labak dzivot demokratiska un tiesiska Eiropa, kur es jutu, ka varu akceptet tur valdoso vertibu sistemu.
Velu citaidienai visu to labako…. varbut vel viss nav zaudets! Ta gribas ceret!

kas 2010.gadā nemainīsies? ES un ASV/nato? jā, tās nemainīsies, tāpat kā niecīgie kremļa militārie spēki nemainīsies … vari braukt kur tu gribi ar savu histēriju

cik noprotu arī 2010.gadā viss būs pa vecam – pat smieklīgā histērija :)

60.

“pie varas nāks cilvēki ar Jūsu uzskatiem” – tu gribi teikt, ka šlesers un ušakovs lasa tās grāmatas ko pieminēju? nesmīdini :)

61.
no Jūrmalas to Sharlote
2009. gada 25. decembris, 12:35

“Vienotībai” vajadzētu nopirkt Stendzenieku šīm izšķirošajām vēlēšanām. Kāds zin, vai viņš TP “Stājies Partijā” klipu arī veidoja? Man ļooooti patika, dziļi atbalsojās manā sirdī :) ja nezinātu, kāds mēsls patiesībā tika reklamēts, skrietu stāties nākamajā dienā. Un “Ātrumam” – “tu esi džeks, vai sēne,” nu trāpīts vienk.izcili!
++++++++++++++++++++++++++++
Vienotībai noteikti nav tik daudz naudas, lai mēģinātu nopirkt Stendzenieku. Taču gan jau TP un Šlesers ir parūpējušies, ka viņš vairs nav brīvajā tirgū.

Stendzenieks varētu parādīt, ka viņam palikusi kāda sirdsapziņas atlieka, ka tomēr Tēvzeme jāglābj :) un pats pieteikties par mērenu naudu’taisīt Vienotībai. Tūlīt visi ņirgāsies, bet tas, manuprāt, būtu tikai normāli.

>Pasaka
Paskaties pašvaldības vēlēšanu Lpp/LC stendzenieka reklāmas rullīšus – pilnīgs bulšits – klišejas, klišejas un vēlreiz klišejas: lido lidmašīna, lielā ātrumā mocis, pilnīgs bezsakars ar realitāti. Un nedomājošie ļauži patīk šīs pasakas. Diemžēl.

64.
zvirbulēns - pasakai
2009. gada 25. decembris, 13:46

Vienotībai nevar palīdzēt neviens, apvienībai nav vienota ideoloģija. Apvienība izveidota, lai vecie vēži tiktu Saeimā, šis ir grandiozākais negodīguma projekts, kas dzimis pagrimušu darboņu galvās.
:(

65.
zvirbulēns - parastajam
2009. gada 25. decembris, 13:48

Baznīcā bijāt, savus grēkus nožēlojāt, Jums tie tika atlaisti, mans mazais bezdievi?
:)

66.

Lai ēsma garšo zivij, nevis makšķerniekam. J.Liepnieks, savukārt, smagi pārspīlēja primitīvajā virzienu, tur ir smalki jājūt līdzsvars.

Tā kā diezgan labi pazīstu Stendžu, tad zinu, ka viņš nekad nenolaistos tik zemu, lai par kaut kādiem judasa grašiem taisītu Vienotībai reklāmu. Turklāt Stendža uzskata, un domāju, ka pamatoti, nevar taisīt reklāmu produktam, kuram pats netici. Falšums sit cauri un uz patērētāja zemapziņu neiedarbojas.
Tā kā Vienotībai vajadzēs apmierināties ar viduvējajiem pašmāju piarščikiem, ja vien kāds ārvalstu sponsors nenopirks Rietumu politehnologus ar lielu pieredzi un prasmju komplektu.

68.
Pasaka > Ekonomists
2009. gada 25. decembris, 14:15

Ak Stendzenieks biedrojas ar Tevi? Nu, tad jau cerību tiešām nav. :(

>zvirbulēns
es kādreiz gāju uz kādu baznīcu Ziemassvētkos, bet nu kādu laiku esmu pārliecinājies, ka man nav nepieciešami starpnieki komunikācijai ar Augstākajiem Spēkiem.
Tā tas ir prokurorputnēn. Padomā gan par reinkarnāciju. Un ja nu tomēr tam jānotiek, kādas Tev paveras iespējas?

70.
zvirbulēns - parastajam
2009. gada 25. decembris, 14:25

Nu tādā gādījumā es Jūs apsūdzu, par Baznīcas ignorēšanu! Jūs degsiet elles ugunīs par savu augstprātību,Jūs aiziesiet nebūtībā, ibo katram, kā saka mans draugs profesors Volands, tiks dots pēc viņa ticības!
:) :) :)

71.
klusais>zvirbulēns
2009. gada 25. decembris, 14:35

Vau sasmīdināji!!!!! Apsūdzētājs – ha, ha ,ha !!!! Tu pat netiec ar savu zvirbulieni galā , lai neraksta ar Tavu niku.

>zvirbulēns
Volands Tev draugs! Ha, ha! Vai tad Azazello Tevi nenolidināja pa trepēm, kad gāji labumus sev izkaulēt?

Bet kā tie mošķi(zvirbulis, Ekonomists) tomēr mīl CituDienu, pat Ziemassvētku dienā nevis socializē ar tuviniekiem, bet tusē nīstajā weblapā! :) )))

74.
zvirbulēns - klusajam
2009. gada 25. decembris, 14:50

I nemaz nesmejies! Ieņemt galvā domu, ka pats ir spējīgs sarunāties ar Dievu tā Kungu, tā ir apgrēcība! Tas ir spļāviens Dievam sejā, bet Viņam kā reizi tas nepatīk. Katram zemes tārpam ir nevis jādiskutē ar Dievu tā Kungu, bet jāiet Baznīcā un pazemīgi jālūdz. Jālūdz žēlsirdība un piedošana.
:)
P.S.
Neviens nekad nav ticis galā ar savu zvirbulieni. Tas, mūsu samaitātajos laikos, nav iespējams. Ja netici, uzprasi Vanagam.

75.
zvirbulēns - pasakai
2009. gada 25. decembris, 14:54

Nesauc mani par mošķi, samaitātā, man tas nepatīk!Es Saulei rada!
:)

76.
zvirbulēns - klusajam
2009. gada 25. decembris, 15:00

Nokaitini mani, nokaitini!
Palūgšu savam draugam Volandam aizsūtīt pie Jums ciemos savus palīgus, tad i redzēsi savu sarunu ar Dievu rezultātus.
:) :) :)

Vanags ar savu personīgo meitu netiek galā, viņa uzspļauj liekulīgā papucīša murgiem.

Paša bērns Vanagam netic. Tas ir rādītājs.

>zvirbulēn,
Kāpēc man liekas, ka Tu ironizē par nopietnām lietām?

80.
zvirbulēns - klusajam
2009. gada 25. decembris, 15:11

Labi,Klusais, pastāti, kā saulgriežus nosvinēji,vai savus mīļos iepriecināji, vai ko derīgu izdarīji?

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books