Video: Te nestrādās neviens lieks cilvēks (25)
Autors: Cita Diena
Publicēts: 2009. gada 22. decembris 09:19
x

Nosūti raksta adresi draugam.

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(25 balsotāji )
Komentāri

Ozoliņ, pirms ko komentējat, ilgāk pamērat! Tikai latvieša intereses, latvieša kapitālista, lielkapitālista intereses Jums jāsargā!

>zvirbulēns
Ak, šie vārie un saudzējamie pļavas ziedi – latviešu lielkapitālisti :D

Cerīgi! Viss izdosies!

Doma laba. Autorraksti+ komentāri portālā. Visa tā blendēšana līdz vienam veselumama un rezultāta reprezentācija drukāta žurnālā. Katrā ziņā šī starpmediju iteraktivitāte varētu būt kaut kas jauns un interesants. Jaunās, krutās lietas vienmēr rodas tieši virzienu, tehnoloģiju, konceptu, uzskatu krustpunktos. Komentētāja pieminēšana drkātajā izdevumā varētu arī ierobežot ķengālistikas plūdus.

Starp citu, vai neesat domājuši par komentētāju autorizāciju. Raivis Dzintars “Draugos” raksta, ka komentāri tur krasi atšķiras no anonīmajiem- kā šini portālā. Atškiras tieši ar šo ķengālistikas devu. Šeit ir virkne autoru, kuru paranoja pret publiskajiem fondiem izpaužas vai katrā komentārā, Draugos savukārt katrs otrais komentārs ir pretējs un muļķīgs – “vai cik smuki Tu tur izskaties…” Interesants fenomens.

Ozoliņ, Jūs esat super. Vēl tagad atceros atsevišķus Jūsu komentāru fragmentus. Gaidu žurnālu!

6.
Kurmītis > ozoliņam
2009. gada 22. decembris, 22:21

Ozoliņ, drīkst uzzināt, kāpēc tu ta ka saminstinājies, ta ka sāki smīnēt, tad kad pieminēji „liberālās vērtības” ? Par Varavīksni atcerējies ? Ko tad tik kautrīgs pēkšņi un šo kaku stūmēju lielo „liberālo vērtību” nolēmi izslēgt no pieminamo saraksta ? Jūs taču esat tik godīgi, tik atklāti un tik principiāli, a? Jeb tomēr neesat vis? … :)

Ļoti, ļoti gaidām!

iekarsu Nellijas sakaraa, bet “Dienas” modelis nebuut nebija veiksmiigs, jo citaadi tas buutu pastaaveejis. Ir kaut kaadi preciizi iemesli jebkuraa sabrukumaa – gan belle epoque, gan “Dienas”, gan valstu sabrukumos ir kaadi preciizi iemesli, un tie joprojaam netiek piesaukti, un to vietaa tiek uzspiesti kaut kaadi nejeedziigi un tuksji fakti. Pasji veidotaaji taa arii neaizdomaajaas, kaapeec “Diena” tuukstosjiem reizju bija “tuksjs lairaksts”.

peedeejais Ozolinja sasjutums par Satversmes tiesu man lika aizdomaaties, ka atsjkjiriiba ir taa, ka vienkaarsji negribas leekaat kaa zirnim uz pannas par katru atsevisjkjo nejeedziibu, bet uztureet var tikai visu nejedziibu “bisju maati” – tas ir kaa pasakaas “adata olaa”, bet Ozolinjsj meetaajas kaa zirnis uz pannas Nellijas receptee visaas citaas nelaimju emanaacijaas – puukja galvas (taas var cirst bez jeegas). Un no sajuutas viedoklja Nellijas zjanrs ir putras un savas dziives pieredze, nevis “veertiigaa informaacija”. Nezinu, energjeetiski nepavelkos, piedosjanu par zjargonu.

ziniet, ir taadi vienas dziesmas, viena joka ljautinji. Piemeeram, vieniigais iistais latviesju gjekjis ir Aabolinja parodija par Paulu. Un Nellijas zjanrs, kas patiesjaam izdodas, ir … kaadas putras kaadu slimiibu gadiijumaa ir jaaeed. Izmetiet kaut kaadus modeljus, man muss ja aus sich selbst es herauszukitzeln, kaa saka vaaciesji. Un juus redzeesiet, ka tas buus hits – Nellijas staasti par putraam. “Diena” bija taads modelis, it kaa divi krievi savaa starpaa latviski sarunaajas, un ar kaadu atvieglojumu var paariet atpakalj dzimtajaa valodaa. Un man attieciibaa uz Nelliju ir taada pati sajuuta.

11.
Karstvīns > charlotte
2009. gada 24. decembris, 23:40

Ozoliņa raksti vistiešākajā veidā ietekmējuši manu izvēli vēlēšanās. Savās pirmajās vēlēšanās, kad man palika 18 gadiņi, gribēju joka pēc balsot par kautkādu Muļķu/Alus vai tml. partiju, tādas bija. Bet trāpījās izlasīt A.O. komentāru – “padomājiet, vai iemetot urnā šādu biļetenu, neizmetat miskastē savas valsts nākotni” – uzrakstīts, protams, labāk, bet doma bija tieši tāda. Un es atjēdzos. Atceros, toreiz, kad Rīgas domē ievēlēja Bojāru, Ozo rakstīja – “Sarkanā Rīga”, ja tāpat savēlēs Parlamenta vēlēšanās, t.i. Sarkano Latviju – tā cena būs mūsu valstij neaprēķināma. Spēcīgi. Ozoliņš ir goda vecis.

Viņi, CitasDienas cilvēki, ir pārāk godprātīgi un toleranti pret tām mēsluvabolēm (kurmīšiem, utt.), kas te nāk pavemt. Nav Jums nevienam jātaisnojas, un – paldies, ka Jūs esat.

Ar nepacietību gaidām, pašlaik nav ko lasīt. Palikusī Diena ir noželojams pakaļdarinājums, NRA – Lemberga neciešami tendenciozs projekts, Latvijas Avīze – pārāk primitīva, bez analīzes.Par krievu avīzēm nav vērts, visas kā viens kremļa projekti.

Kādēļ gan Jums nelasīt grāmatas avīžu vietā?

Ozoliņš patiesībā atstāj labsirdīga un sirsnīga tipa iespaidu.

Karstviinam. Vai Juus gadiijummaa no 18 gadiem neaugat atpakall? Tad ir saprotama juusmossana par Aivara rakstiem).

17.

Ir tachu veerts Aivara rakstus palasiit, pat Juus sveetku dienaa shajaa saitaa savu laiku teereejat :)

18.

Draugos savukārt katrs otrais komentārs ir pretējs un muļķīgs – “vai cik smuki Tu tur izskaties…” Interesants fenomens
+++++++++++++++++++++
Juus, Absint, tachu nedomaajat, ka tie glaimojoshie komentaari “Draugos” ir patiesi? Taa ir sadziives diplomaatija, attieciibu uztureeshana, glaimo tiem, ar ko veelams uztureet labas attieciibas. Un neviens cilveecinjsh negrib Draugos atklaati demonstreet savu naidu un nenoviidiibu. Anoniimaa kjengaashanaas vismaz ir patiesaaka.

Vai es kaut ko esmu palaidis garām? Cita diena iznāks drukātā formā? Tā varētu būt milzīga kļūda, jo:
1) tā ir guvusi popularitāti Interneta bezmaksas ziņu lasītāju vidū;
2) šobrīd drukāto laikrakstu tirgus ir piesātināts, vai precīzāk sakot pirktspēja ir mazinājusies un palielinājusies konkurence laikrakstu vidū un arī ar citiem formātiem;
3) ir jau bijuši piemēri kad lasītāji pieprasa – tiek izveidots žurnāls, un tad izrādās, ka neviens to nepērk.
Man personīgi patīk Cita diena saturs, bet es esmu bezmaksas informācijas zvejotājs. Tas nozīmē, ka šādu drukātu laikrakstu iespējams nopirkšu tikai vienu vēsturisko pirmo eksemplāru vai kā tamlīdzīgi. Ja šeit rakstošiem autoriem ir jādomā par iztikas nopelnīšanu, tad varbūt tās ir reklāmas, varbūt ziedojumi, bet varbūt vēl ir kāds veids, ko var izvērtēt. Vai varbūt ir plāns izspiest no tirgus laikrakstu Diena?
Man jau patīk, ka citadiena.lv nav reklāmu, bet neviens portāls nepastāv, bez tām.

20.
Absints uz Susurinjhu
2009. gada 28. decembris, 12:54

Anonimitāte ir patiesāka?
Iespējams.
Tikai vai maksa par to nav pārāk augsta?
Vai mums ir jākultivē šis lumpenisms, lai dabūtu patiesu bildi? Jāpieļauj ķengāšanās, personiski apvainojumi? Visu to principā sauc par Kultūru. Diskusiju kultūru. Vai cienījamam autoru kolektīvam būtu jāpieļauj periodika sava apliešana ar dubļiem? Domāju, ka ne. Un nevajag te to jaukt ar cenzūru un vārda brīvības ierobežošanu. Ja Citadiena pretendē uz jaunu mediju tipu (un esmu sapratis, ka tā būs), tad vajadzētu padomāt par veidiem, kā padarīt diskusijas korektāks, bez lamuvārdiem, ķengāšanas, paranojas elementiem un autora nozākāšanas.
CitaDiena turētājiem iesaku padomāt par zināmu kompromisu- piemēram šādu- komentētājus sadalīt divās grupās – identificētie un anonīmie. Komentēt ļaut abām grupām, abas grupas kārtot pēc laika, bet anonīmos vienmēr „bīdīt” aiz autorizētiem. Nenogriežot atpakaļsaiti no anonīmiem autoriem, tie tiku nedaudz ierobežoti, pie kam katra paša ziņā būtu izlemt kādā kategorijā būt. Attīstība te var būt bezgalīga – anonīmos komentārus rādīt ar mazākiem burtiem, žurnālā izmantot tikai autorizēto autoru komentārus utt.

Ozoliņš: Te nestrādās neviens lieks cilvēks, izņmot, protams, mani.

Viens no būtiskiem argumentiem priekš manis, kāpēc lasīju “Dienu”, lasu “Citu Dienu” un ceru arī abonēt ir Aivars Ozoliņš.

eh, ozoliņ, ozoliņ… nav kauns lietot izteicienu – “liekie cilvēki”? es saprotu, ka sākumam pietiks ar tā saucamajiem “dienas buntavniekiem”, bet, ja ir vēlme kļūt par nopietnu mediju, kurā ieklausās sabiedrība, tad cilvēki būs vajadzīgi. vai viņi gribēs nākt pie jums, ja a priori jau zinās, ka tiek uzskatīti par “liekajiem”???

P.S. sorry, bet tas jau sāk atgādināt orvelu un vēl kaut ko…

25.
sirakuzas>optimists
2010. gada 21. janvāris, 22:00

…nu necepies tik pesimistiski, gan jau tevi pienems :) nevajag visu uztvert tik burtiski…

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books