Video: Uz aizas malas (20)
Autors: Cita Diena
Publicēts: 2009. gada 22. decembris 09:18
x

Nosūti raksta adresi draugam.

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(30 balsotāji )
Komentāri

Zviedru banku lobismam – NĒ, Raudsep! Te ir Latvija, te katram, arī Jums, jārūpējās par Latvijas labumu, nevis arvālstnieku banku labsajūtu.Jūsu komentāri “Dienā” bija lobisms ārvalstnieku kapitālistiem, ceru, ka Cita Diena mainīs vertības, un Jums vairs Nellija neļaus tik atklāti lobēt ārvalstnieku naudas maisus.

Prieks, ka Jūs vēlaties sapurināt, uzmundrināt un iedesmot cilvēkus. Tai pašā laikā pavisam reāli novērtējot situāciju, šīs ir viens no pašiem smagākajiem brīžiem vēsturē. Cilvēkresursu zaudējumi ir jau pielīdzināmi tiem, kas bija 2 PK laikā. Tāpat neaptverami milzīgais kredītu slogs gan valstiski, ka maksāsim caur nodokļiem un privātie.
Bet visbriesmīgākais ir tas, ka valsts faktiski ir mafiozu grupējumu rokās, kurus vada galēji ciniski, alkatīgi un tai pašā laikā aprobežoti krustēvi. Viņu rokās ir milzīgi finanšu resursi, plašsaziņas līdzekļi, privāti “drošības” dienesti, milzīgs ietekmes tīkls valsts tiesībsargājošās iestādēs, pārējā birokrātijā un politiskajā vidē. Tam klāt vēl nāk, acīmredzamie, korporatīvie un valstiski nodevīgie sakari ar Kremli. Būtība ir runa par klasiskām mafijas struktūrām, kas pārņēmušas savā kontrolē valsti.
Problēma ir tā, ka pat paši drosmīgākie baidās atzīties, ka situācija patiešām ir tik nopietna, kā rakstīju.

Vai Zirbulēns un Kurmītis nav algoti komentētāji?

taisnība, no maniem apkārtējiem cilvēkiem neviens joprojām pat netaisās lekt Daugavā. Kamēr ir normāla veselība, visu ko var izturēt!

5.
Kurmītis > Raudsepam
2009. gada 22. decembris, 21:57

Vai, Paulīt, tas par to aizu bija tik aizkustinoši, ar tādu skumju uz sevi vērstu skatienu … man tā radās iespaids, ka tu tomēr par sevi pašu to vairāk runāji nekā par tautu un Latviju … jo tieši jūs jau Dienā bijāt tie galvenie ideologi ceļam, kurš mūs noveda šīs aizas malā …
Savukārt, kas attiecas uz tevi personīgi un tavu stāvēšanu – gribas tā vien tev novēlēt – nu saņem taču dūšu un sper vienu lielu, lielu soli uz priekšu ! … :)

+++Viņu rokās ir milzīgi finanšu resursi, plašsaziņas līdzekļi, privāti “drošības” dienesti, milzīgs ietekmes tīkls valsts tiesībsargājošās iestādēs, pārējā birokrātijā un politiskajā vidē. Tam klāt vēl nāk, acīmredzamie, korporatīvie un valstiski nodevīgie sakari ar Kremli. Būtība ir runa par klasiskām mafijas struktūrām, kas pārņēmušas savā kontrolē valsti.+++

Vauuuuuuu !
Lai nu no kā, bet no tevis nu gan nekad nebūtu gaidījis tik cietu, skaidru un caururbīgu situācijas raksturojumu ! Un tik atklātu cimda iemešanu sejā mūsu valsts organizētās noziedzības krusttēviem !! Tu gan esi drošsirdis ….
Tiešām nebaidies, ka galvenais valsts finanšu fīrētājs tev neatsūta rīt pakaļ kādu no saviem „privātajiem drošības dienestiem”? Ja līdz šim viņš varēja izrīkot KNAB un daļēji arī SAB, tad kopš VID „pārņemšanas savā kontrolē” (kā tu raksti), šim tā jau iespaidīgajam sarakstam vēl jāpievieno Finanšu policija, Ekonomiskā policija, plus vēl visas Muitas specstruktūras un dienesti … Un par nodevīgajiem sakariem ar Kremli (laikam domāji caur Belokoņu un Stepanovu ??) pat es nebūtu precīzāk pateicis !
Žetons !! … :)

7.
Berta>Kurmītim 22:07
2009. gada 22. decembris, 23:48

Negribi paskatīties spogulī?
*
Raudseps – stiprs cilvēks, un mums tagad tādus vajag. Paldies viņam par jaukajiem vārdiem!

“Ja līdz šim viņš (domāji Repši?) varēja izrīkot KNAB ”
—————
Cik man zināms, tad Loskutovs uz sarunām tika saukts pie Lemberga un Šķēles. Un pēc tam, kad uzdrošinājās pieķerties klāt Jūrmalgeitai, panākt notiesājošo spriedumu un sabiedrība darīt zināmu Šķēlēs krievisko bazāru par “uzmetieniem” un lielākajiem kretīniem, tad tik ar Kalvīša amat mests nost.
Nemaz jau nerunājot par atklātajām lietām Bērnu slimnīcā.
Savukārt Jakāna & Co ziķeru sasniegumi ir kādi – Daugavā ielidojis apcietinātais un noklausītas sieviešu klačas?
Par sakariem ar Kremli, tu lieliski zini pie kā brauca Krievijas veči runāt Abrenes jautājumu. Tāpat lieliski zini, kas ar Berezovskis skatījās multenes, bet Parex kraha laikā vizinājās uz Krieviju. Katrā ziņā var klaigāt par citiem, bet neviens nav izpelnījis vairākstundu vakariņas Maskavā ar Putinu kā tas nesen izdevās viņa draugam Kalvītim.
Kurmīti, tā nav sagadīšanās, ka Rietumos Latvija tiek dēvēta par “weakest link”. Viens no iemesliem ir tas, ka starp mums vienmēr ir tādi, kuri gatavi rīt sarkanos ikrus maskavijas sūtniecībās un pēc tam brīnīties, ka jāliek paraksts uz sarakstiem lopu vagonos.
Tu esi kretīns.

>MB
Labi rūkts! Uzslava!
Par Berezovska multeni jau biju piemirsis, vai tur nefigurēja arī Buša kaut kāds radinieks ar?
šo vajadzētu celt augšā un iztaujāt Mākoņpapu…lai sajūt, ka makaronu karināšanas laiks ir cauri.

Paldies, Paul! Ļoti labi! (Tikai noņemiet tās platās melnās svītras video ietvaram);))

To nu Raudseps tiešām prot – uzrakstīt par ekonomikas procesiem tā, lai saprot ne-speciālisti(kā es). Raudseps ir superīgs. Tāpat arī visi pārējie CitasDienas žurnālisti.

Būs labi!!!

Raudseps rulzzzz!

bet Raudsepam ir igauņu uzvārds, varbūt tāpēc viņš tāds gudrs un kruts. Man jau likās, ka viņš pa kluso ir igaunis :)

“bet Raudsepam ir igauņu uzvārds, varbūt tāpēc viņš tāds gudrs un kruts. ”
———————–
Igaunija jau sen pieprasījusi viņa izdošanu. Viņiem pēc Lenarta Tomass viens pats nespēj aizpildīt nelielu intelektuālo tukšumu. Raudseps varētu palīdzēt, bet Latvija nelaiž vaļā.

Shitaads kolosaals dzheks kaa Raudseps… Kur lai taadu atrod?

Jums taisnība tādā ziņā, ka ir bijis vēl daudzreiz sliktāk. Tāpēc bez kritikas un vainīgo meklēšanas, kas ir nepieciešama, neaizmirstiet arī piedāvāt risinājumus un pozitīvus piemērus. Arī tos vajag atrast šodienas vispārējā gaudulības gaisotnē. Veiksmes Jums!

Eesti Vabariigi taotlused tagasi Raudseps. Hind – Ruhnu saar

Paul, Ko nu?? Kad mums bija ienaidnieks pret ko cīnīties un mērķis brīvība, viss bija kārtībā. Nu mūsu lielākais ienaidnieks ir mēs paši pret kuru vēl cīnamies tikai tā tālu netiksim. Došu Tev un Latvijai padomu. Neaizskrieniet savai laimei garām, lai tai nebūtu mums jāuzbrūk no mugurpuse. Vai esam gatavi jaunai lietussarga demonstrācijai pat jaunajām bartikādēm. Gribam cīnīties tikai nezinam pret ko un kā???

Ja Panorāmā teiktais, ka Finansu ministrijas darbiniekiem ir paaugstinātas algas pēc taupības režīma sākuma ir taisnība, tad es esmu pilnīgā šokā. Esmu zaudējusi pēdējo ticību šai valstij. Strādāju citā ministrijā, reālā alga man ir samazinājusies par nu jau 47%. Mājās bērniem stāstu, ka nevaram viņiem neko jaunu iegādāties, jo ir taupības režīms. Visi esam solidāri. Un še Tev – pliķis sejā!

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books