Vēstule lasītājiem (54)
Autors: Nellija Ločmele
Publicēts: 2010. gada 26. februāris 10:41
Atslēgvārdi: , .
x

Nosūti raksta adresi draugam.

Cienījamie lasītāji!

Vēlamies sirsnīgi pateikties par uzticēšanos ikvienam no jums, kas pieteikušies uz mūsu komandas veidotā žurnāla pirmo numuru, un informēt par turpmākajiem plāniem.

Mūsu komanda aktīvi un ar lielu atbildību turpina strādāt pie jaunā mediju projekta, kas ietvers ne vien nedēļas žurnālu, bet arī aktuālās informācijas un saziņas vietni internetā. Abus medijus veidojam kā jaunu satura piedāvājumu, kam pašlaik nav līdzinieku preses un interneta tirgū Latvijā. Sākotnējo konceptu ir papildinājuši lasītāju ierosinājumi, tāpēc īpašs paldies aktīvākajiem mūsu atbalstītājiem! Līdz žurnāla iznākšanai gaidīsim jūsu ieteikumus, bet pēc tam – novērtējumu, lai redakcija šo mediju veidotu kopā ar lasītājiem.

Esam gandarīti, ka mediju projekta biznesa plāns ir ieguvis investoru atzinību – par spīti ekonomiski grūtajam laikam, esam nodrošinājuši jau 2/3 no stabilai projekta ilgtspējai nepieciešamajiem līdzekļiem un turpinām finanšu piesaisti.

Mūsu mērķis ir izveidot neatkarīgu un kvalitatīvu mediju, un jūsu atsaucība liecina, ka tāds Latvijā ir nepieciešams. Aizvadītajos mēnešos esam pārliecinājušies, ka šis jaunrades process prasa gan aizrautību un nopietnu darbu, gan arī lielu pacietību. Pērn plānojām žurnālu laist klajā februārī, taču mums nepieciešams vēl laiks, lai pildītu solījumu par kvalitatīvu žurnālu un interneta vietni, kam drošs finansiālais pamats garantē redakcionālo brīvību.

Jūsu atbalsts vairo mūsu spēkus, un esam pārliecināti, ka mūsu komandas papildus ieguldītā laika un pūļu rezultāts jums sniegs patiesu gandarījumu.

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(55 balsotāji )
Komentāri

Man personīgi gribētos ,lai Jums būtu pēc iespējas vairāk objektīvas informācijas par notiekošo valstī,sevišķi politikā ,jo tā ir visnetīrākā vieta (klozete)mūsu sabiedrībā,bet diemžēl tāda ir mūsu naivā tauta ,spilgts piemērs tam ir bēdīgi slavenais-kurmītis-tā saucamās tautas partijas roklaiža,kurš visus aprej kā tāds sētas kvaukšķis.Turaties ,visvairāk Jums uzbruks oranžie kraukļi ,tas tikai pierādīs ,ka Jums ir taisnība.Lai JUMS IZDODAS IECERēTAIS !

42.

Es neesmu pret viedokļu dažādību, bet, pret tukšiem apgalvojumiem par kādiem tur ļaunajiem “sorosītiem”‘, kuru domas interesē tikai tiem pašiem, utt.

>18.ingus 2010. gada 26. februāris, 13:25:”AVĪZE DIENA IR KĻUVUSI INERESANTĀKA PAT KUNDZE MAN TO SAKA,SESTDIENĀS MAN VĒL ATGĀDINA LAI ES ATSTĀJU AVIZI VIŅAI,LAI NEŅEMU UZ DARBU LĪDZ.”
————————————————
Diemžēl, DIENA ir palikusi tāda kā caurkritušās “Rīgas Balss” līmenī!
Tukša muca tālu skan…!

Tā tik turēt :) jūs tiešām sabiedrībai esat nepieciešami :)

Lai jums veicas! Man personīgi gribētos lai būtu vairāk objektīvas,ar faktiskiem notikumiem pierādītas informācijas.Arī dažādi uzskati nav peļami,jo tikai strīdos dzimst patiesība.Es tikai nevaru saprast kas tie par zvēriem “sorosītiem” no kuriem te daudziem ir bail,daži atbalsta,tāda apsaukāšanās atgādina pirmklasnieku strīdu – tu esi muļķis,nē tu pats esi tāds.Ja tas “sorosīds”ir tik briesmīgs zvērs tad to vajag pamatot,lai visi zina viņa ļaunos darbus.

Pacietība un neatlaidība dzīvē galvenais – tā teica mana vecmāmiņa :) i’m with you

http://zinas.nra.lv/latvija/17440-citai-dienai-divdomigi-finansu-celi.htm
“Citai Dienai” divdomīgi finanšu ceļi

Nu redz, nellij. Ja par saviem „investoriem” nestyāstīsi tu, mēs jau tik un tā to uzzināsim.
Par Citu Dienu pastāstīs citi … :)

Bet tas nesmukais fakts, ka, pašai paģērot „skaidrību” no Tralmaka, tagad tu centies inofrmāciju par SAVIEM investoriem tieši tāpat nobēdzināt kā viņš, tikai lieku reizi apliecina tavu amoralitāti un liekulību … :)

48.
Kurmītis >> nellijai
2010. gada 1. marts, 09:24

tas bija tev.

K A S I R J U S U F I N A N S Ē T Ā J I ? D O K U M E N T U S !!! – tas ir pirmais ar ko jāsāk, savādāk tāda kā kretīniska divkosība sanāk.

40.Nellija>Feģa

Nu drukātu jau kaut ko vajag, jo ne jau visi cilvēki tup internetā. Un ne tikai pensionāri, ir diezgan daudz arī jaunāku cilvēku, kas nav kļuvuši datoratkarīgi.

51.

Naudas vajadzees vairaak! Iesaakumaa zhurnaalam jaaiestraadaajas, cilveekiem domaashanai jaaintegree jaunaas zinjas, savdabiigs veestiijums- probleemu apskats no neparastiem rakursiem /politikju darbiibas patiesaa veeretibu analiize-piem./ un t.t….Esmu paarliecinaats, ka tuvojoties veeleeshanaam, nedriikstees /nevarees!/iztikt ar vienu izlaidumu nedeeljaa….Vismaz divi!!!! Intensiivi mekleejiet, luudzu, liidzekljus, lai aatraak vareetu saakt visvajadziigaako darbu patreizeejaa baisajaa briidii muusu valstii. Fakts, ka sajaa briidi, ja riit notiek veeleeshanas, NAV NEVIENAS!!! labeejaas partijas, par kuru balsot! NEVIENAS!!!!!!
Te jautaa- kas ir juusu finanseetaajs /kaut kaads Kurmis un Co…/ Jautaajums ir preti- Kurmi, kursh Tevi finansee? Shkjeele esot skops…..Kaa Tu tiki pie vinja kabatas? Zaglis tak nebuusi????:))))/ Kaapeec Tu neko nejautaaji Dienas funkcionaariem, kas vinjus finansee???? Ak, Kurmi….Tev tuvas bandiitiskas tieksmes….???? Zeen, kameer te valda Taveejie ar bandiitiskaam metodeem, buus vien jaasamierinaas ar ierobezhotas informaacijas telpu…
Nu neatlaidiis Tevi Tavs saimnieks….vinjam tik centiigu kretiinu nav daudz……

Diena vairs nav bijusī Diena- tā ir tā kā naivāka, piezemētāka, noteikti – pelēkāka. Diezgan sapurinājusies ir “Sestdiena” – ieguvusi Dienas žurnālu māsas izskatu, raksti dažādas kvalitātes. Kādus trīs allaž izlasu ar interesi. Nav mainījusies Kultūras diena, tikai tā ir ļoti plāna.
Gaidām drukāto Citu Dienu!

Loti ceru uz jauno zurnalu! Tas vajadzigs ka gaiss ko elpot!

54.

Mani ļoti interesē, kāpēc Citadiena pilnībā atstāj bez ievērības Ēlertes laušanos politiskajā apritē. Par ko klusējam, Citadiena?

Vēl šajā sadaļā
Raksti
Ir klāt! (4,198)
Nellija Ločmele

Sveiki, uzticamie Citadiena.lv lasītāji! Beidzot ir laiks vairākām ļoti labām ziņām. Tas nekas, ka kalendārā šīs nedēļas ceturtdienā stāv parasts melnas krāsas astotnieks, īstenībā šo dienu [..]

Lasi visu »»
Raksti
Jauka filmiņa par Ir redakciju (7,252)
Cita Diena

“Interesanti par svarīgo” ir jaunā žurnāla un sarunu termināļa moto, tātad arī stāstam par redakciju jābūt aizraujošam. Tā arī [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Laila Pakalniņa
Kā dabūt baltu seju un nepieskarties bruņurupucim (146)
Laila Pakalniņa

Tā kā saskaņā ar ticējumu Lieldienās var tikt pie baltas sejas, bet paklausot mediķiem – pēc saskares ar bruņurupučiem kārtīgi jāmazgā rokas, četras Dieva dotās [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Sprādzieni metro (106)
Askolds Rodins

Saistībā ar terorismu Maskavas metropolitēns iepriekšējo reizi tika pieminēts pirms turpat sešiem gadiem. Pirmdienas rītā metro vagonos uzspridzinājās divas pašnāvnieces. Bojā gājušo skaits ir tuvu [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Autobusi un pircēji (107)
Askolds Rodins

Pirmajā aprīlī cilvēki, dabiski, plēsīs jokus, taču sagaidāmas arī nopietnas lietas. Tieši šajā dienā Vācijas automašīnu ražotājs „Daimler” var panākt izlīgumu ar ASV Tieslietu ministriju [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri
Korupcijas novērošanas birojs (542)
Sanita Jemberga

Žurnālistiem bieži pārmet, ka tie nesauc lietas īstajos vārdos. Man ir priekšlikums pārdēvēt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju par Korupcijas novērošanas biroju. Gada laikā, kopš par [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Bičkovičs izvēlējies (63)
Askolds Rodins

Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs otrdien turpmākam darbam ģenerālprokurora amatā nominēja tagadējo ģenerālprokuroru Jāni Maizīti, kas šajā krēslā atrodas jau otro termiņu. Likumdošana neierobežo amata [..]

Lasi visu »»
Raksti
TP popularitāte vienā līmenī ar Visu Latvijai (298)
Sanita Jemberga

Pirmo reizi atjaunotās Latvijas vēsturē agrāk ietekmīgās Tautas partijas (TP) reitings nokritis vienā līmenī ar nacionālistisko Visu Latvijai, liecina Latvijas faktu marta aptaujas rezultāti. TP reitings, [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Uzmetēju pavasaris (157)
Aivars Ozoliņš

Tautas partija, aiziedama no valdības, lai gatavotos vēlēšanām kopā ar LPP/LC, ir uzdāvinājusi Aināram Šleseram iespēju izvēlēties — vai nu gatavoties vēlēšanām kā valdības ļodzītājam [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
TP politiķa raksturs (254)
Aivars Ozoliņš

Kultūras ministra Inta Dāldera lēmums palikt amatā pēc tam, kad viņa Tautas partija nolēmusi aiziet no valdības, bet it īpaši TP līderu komentāri par viņa [..]

Lasi visu »»

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books