Bišofa skats: Terehova (8)
Autors: Cita Diena
Publicēts: 2010. gada 28. februāris 23:50
Atslēgvārdi: .
x

Nosūti raksta adresi draugam.

terehova

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(25 balsotāji )
Komentāri

Ļoti trāpīgs komentārs. Tas izsaka vairāk nekā vesela lappuse vārdu.

interesnati cik ilgs laiks paies lidz bridm kamer kads paskatisies kas notiek akcizēto preču noliktavas biznesa pierobeža :) nezkapec šķiet ka diezgan skaidir iezimesies kur lansmaņa kungs ņem naudu lai celtu ainaru debesīs :)

Tā jau nu skries tie no Krievijas un NVS. Vienkārši kārtējais jociņš, lai uzbrauktu Aināram, kuru CD necieš. Objektīvie, ielieciet karikatūru par Kristovski, Ēļerti vai Kalnieti.

Māri, bravo! Melnais caurums NATO saimē – Latvija un tās nekronētais kremļa vietvaldis kā sulainis, kas nopucē kamašas Putinam.

Man arī ļoti patīk šī bilde, jo tas, ko tagad dara Šlesakovs un Kampējs ir vairāk nekā nelietīgi!
Nu jā, bet nekustamais īpašums Kampējam ir sapirkts, tad jau jālaiž Latvijā iekšā arī krievu , varbūt arī ķīniešu pircēji, jo, kas viņiem lielai tautai 25 taukšķus ko nesagrabināt un Latvijā iekšā kā Šengenas zonā! Super nelietība!

>BET:”(..)kas viņiem lielai tautai 25 taukšķus ko nesagrabināt un Latvijā iekšā kā Šengenas zonā! Super nelietība!” – ESI REĀLS – par ‘treknajiem u.c. 4.maija republikas gadiem’ tagad būs jāmaksā !
Palasi Telegraf uk.co rakstīto par Grieķiju – šiem arī tagad jāmeklē palīdzība pie ķīniešiem (Ķīnas komunistiem):
With a budget deficit of 13pc of GDP, Greece should eat up Chinese takeaway
Cosco, the Chinese state-run container operator, is said to be mulling its second large investment in Greece.(..)
Cosco sealed its first $3.4bn (£2bn), 35-year deal for Greece’s Piraeus port in 2008. Wei Jiafu, the group’s president, insisted then that he was interested in Greece for the long term. Few analysts paid much attention….
http://www.telegraph.co.uk/finance/breakingviewscom/6703873/With-a-budget-deficit-of-13pc-of-GDP-Greece-should-eat-up-Chinese-takeaway.html

Forša bilde!
Balsosim par Aināru!
Perspektīvas ir jaukas.

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books