Sabrūk kārtējais Šlesera solījums (222)
Autors: Sanita Jemberga
Publicēts: 2010. gada 5. marts 13:40
Atslēgvārdi: , , .
x

Nosūti raksta adresi draugam.

Ja kāds vēl nav pamanījis, pēc darba vizītes jeb priekšvēlēšanu aģitācijas brauciena uz ASV Latvijā ir atgriezies Ainārs Šlesers.

Viņa enerģijai ir tik daudz amatu, ka pašam mēdz sajukt, kas kurā brīdī ir. ASV viņš esot bijis nevis kā vicemērs, bet Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs. Spriežot pēc atgriešanās paziņojumiem, vismaz kā satiksmes ministrs. Dallasā esot vienojies ar American Airlines pārstāvjiem par tiešā savienojuma izveidošanu ar Rīgu 2011.-2012.gadā (vienīgais tiešais Latvijas–ASV savienojums pašlaik ir iknedēļas reiss uz Ņujorku ar Uzbekistānas aviolīniju. airBaltic prezidents Bertolts Fliks pērn izteicās, ka reisa atklāšana uz Ņujorku izmaksātu ap 20 miljoniem latu gadā). Ar Boeing pārstāvjiem pārrunāta lidmašīnu apkopes centra izveidošana Rīgas lidostā. “Šī iespēja nākotnē varētu realizēties,” teic A.Šlesers.

Kamēr A.Šlesers sola no jauna, dzīvi beidzis kārtējais no iepriekšējiem lielajiem solījumiem.

Pēdējais upuris ir dzelzceļa līnija uz lidostu.

Izrādās, valdība janvāra beigās svītrojusi šo projektu no lielo ieceru saraksta, ko īstenos par ES fondiem līdz 2013.gadam, jo tas bijis ļoti zemā gatavības pakāpē un nav bijis pārliecības, ka tas ir prioritārs. 33,2 miljoni latu, kas tam bija rezervēti no ES naudas, tiks atdoti trijiem citiem Latvijas dzelzceļam svarīgākiem projektiem – Šķirotavas stacijas rekonstrukcijai, signalizācijas sistēmas uzlabošanai starp Bolderāju un Zasulauku, un Bolderāja–2 savienojumam ar Krievu salu, kas palīdzētu brīvostai.

Iemesls ir vienkāršs – saskaņā ar starptautiski plaši lietotiem aprēķiniem dzelzceļu šajā posmā būtu vērts būvēt, ja pasažieru skaits sasniegtu 10–12 miljonus, tādēļ Latvijas dzelzceļš to arī nopietni negatavoja, Citadiena.lv atzina LDz par ES fondu projektiem atbildīgā Aija Poča. Pērn Rīgas lidosta ar vairāku gadu nokavēšanos pārsniedza 4 miljonu pasažieru slieksni. Valdības apstiprināšanu gaidošās korekcijas Transporta pamatnostādnēs prognozē 6,8 miljonus pasažieru 2013.gadā.

“Mēs to plānojam 2010.gada beigās, vai vēlākais – 2011.gadā. Precīzu aprēķinu vēl nav, bet šis projekts nebūs ļoti dārgs, jo mums būs vajadzīgs pāris kilometru garš savienojums,” par dzelzceļa atzaru no Jūrmalas līnijas vai Tīraines puses teica Šlesers 2008.gada februārī ziņu aģentūras BNS biznesa portālam. Par projekta uzbūvēšanu triju gadu laikā tad publiski runāja gan lidosta, gan Latvijas dzelzceļa vadība, kas tagad kratās no tā vaļā. Lidostā Citadiena.lv paziņoja, ka visi jautājumi par to uzdodami Latvijas dzelzceļam, bet no turienes sūta uz Satiksmes ministriju (SM), jo tas nav “ne fondu naudas dalītājs, ne pasažieru pārvadātājs, ne pētījuma pasūtītājs”.

Atliek secināt, ka Latvijas dzelzceļš sevi uzskata par vienkāršu politisku iegribu izpildītāju, jo ne Šlesera laikā, ne tagad nav neviena pētījuma, kas norādītu, ka dzelzceļš, nevis, piemēram, ātrgaitas tramvajs, ir labākais risinājums, kāds ir ekonomiskais pamatojums, cik jāmaksā biļetei, vai projekts ir vajadzīgs. Paradoksāli, bet tieši tagad, kad notikusi atteikšanās no lidostas dzelceļa pieveda izbūves nākamo piecu gadā laikā, tāds pētījums tiek veikts – firma Konstruktionsgruppe Bauern Latvija pērn jūlijā uzvarēja SM konkursā par izpēti Daugavas kreisā krasta maršrutiem uz ostu un lidostu (198 tūkstoši latu no ES Kohēzijas fonda). Var saskatīt racionālo graudu SM viedoklī, ka pētījums attiecas uz plašāku teritoriju un tāpēc arvien ir nepieciešams, vienīgi jautājums – vai tad, kad atgriezīsies pie domas par lidostas dzelzceļu, tas jau nebūs novecojis un nebūs jāpēta no jauna.

Lidostas dzelzceļš ir tikai viens no Šlesera solījumiem, kas izrādījušies ziepju burbuļi, – lidostas terminālis 30 miljoniem pasažieru, Ryanair bāze, pasta banka, solījums līdz 2009.gadam galvenos autoceļus uzlabot līdz Eiropas līmenim vai pasažieru vilcienu nomaiņa uz jauniem līdz 2013.gadam.

Protams, ka pie visu plānu izgāšanās nav vainojams vienīgi Šlesers, jo korekcijas ir ienesusi negaidīti dziļā ekonomikas krīze. Uz pašreizējās valdības fona, kas starp iespēju darīt vai nedarīt dod priekšroku otrajai, Šlesers ar enerģiju, idejām, solījumiem rada iespaidu, ka viņš kaut ko dara. Viņu noteikti var uzteikt par vēlmi darīt. Taču sausais atlikums izskatās nevis pēc priežu sila, bet izcirtuma.

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(67 balsotāji )
Komentāri
121.
zvirbulēns-Lellei
2010. gada 6. marts, 21:50

Daudzi cilvēki tagad saprot, ka TP, LPP/LC, ZZS ar savu Lembergu un TB/LNNK ir vēsture, ka tagad sākušies citādi laiki. Būs grūti, būs cilvēki, kas šaubīsies, kas neticēs, kas domās pa vecam, bet tomēr es ticu, ka lielas lietas, taisnīgas lietas nevar vairs apturēt, cilvēki, kas gribēs, no šīm vecajām partijām pāries uz “Vienotību”, tādejādi stiprinot vienotības ideālus. Mēs visi reiz kā viens nostāsimies aiz jaunājiem politiķiem-līderiem, un strādāsim savai valstij, savai Latvijai, vienotā Eiropā.

122.

Daudzi cilvēki tagad domā – a kas tie par cilvēkiem, kuri nāks politikā kopā ar Sarmīti Ēlerti?
Un man gribas teikt – labākie!
Un nevajag satraukties, jo nav pamata satraukumam. Mēs visi zinam, ka Sarmīte Ēlerte visus šos gadus ir bijusi augstas morāles un lielas atbildības cilvēks, ka viņa ir daudz izdarījusi, lai Latvija būtu brīva no aizspriedumiem, diskriminācijas, citādi domājošo pazemošanas, dažādiem fobismiem, korupcijas un netaisnīguma. Viņai līdzās ir tādi paši cilvēki, kā viņa.
Mums nevis jābaidās, bet jāatbalsta gan Ēlertes kundze, gan viņas komanda un domu biedri.

>klusais
Reizēm mani māc bažas, ka aiz nika zvirbulēns ir kāda “biedrība” :D

124.

Te daži diskutē par žurnālistiem, prāto, ko viņi tagad rakstīs par “Vienotību” – mūsu nākotni de facto.
Es domāju, ka tikai to labāko! Citādi nemaz nevar būt, jo mūsu žurnālisti ir mūsu autas avangards. Tagad arvien noteicošāku vietu plašsaziņas līdzekļos ieņem jauni žurnālisti, izglītoti žurnālisti, zinoši un varoši žurnālisti, kuriem nav komunistiska domāšana.Ja veciem cilvēkiem vēl grūti ko ieskaidrot, tad jauni cilvēki paši jūt kā jābūt, kā ir labi, ko vajadzētu darīt, lai būtu vēl labāk.
Es viņiem ticu, es ticu viņu jaunajām, tīrajām sirdīm, viņu slāpēm pēc tasnīguma, godīguma, tīrības un skaidrības. Viņi ir daļa no “Vienotības”, viņi ir mūsu cerība un nākotne, kas noteikti dos savu pienesumu Latvijai un tās tautai!

Šitādus raksteļus var lasīt ka joku stāstus. Tas Šlesers jau ir viens riktīgs Andersens. Kad viņu beidzot iečokos par visām viņa mahenācijām?

Vai šis žurnālists patiešām pats domā, ka Šlesers ir izcils darboties gribētājs baigais enerģētiķis. Tas ko es redzu ir tikai blēdis Šlesers varētu būt.

zvirbulēns šovakar galīgi pillā, skaidrā jau nevarētu atļauties sekot sirdsbalsij un paust savas patiesās domas par Ēlerti. Bet šovakar vadzis ir lūzis :) ))))

>klusais
Tieši tā paša iemesla dēļ, kāpēc Tu neesi uz skatuves.

man tik ļoti patīk Ēlerte, gan manai tīģeriskajai, nepieradinātajai sirdij tā manam kritiskajam prātam. Lieliska, izcila personība, neapšaubāmi lojāla Latvijai. Man grūti iebraukt, kas tie par cilvjiem, kam pašcieņa atļauj portālos viņu tik derdzīgi apdirst. Būtu jaunāka, es viņā iemīlētos uz līdzenas vietas. Tagad – atliek vienīgi par viņu balsot. Ēlerte, Jums pieder liels kambaris manā sirdī, esmu Jūsu fans.

129.
Tīģeris>Parastais
2010. gada 6. marts, 22:37

liels paldies, ka ielikāt linku uz Ēlertes runu http://www.laikraksts.com/raksti/raksts.php?KursRaksts=58

130.
zvirbulēns-Tīģerim
2010. gada 6. marts, 22:41

Es domāju, ka Tu neesi vientuļš savās izjūtās pret Sarmīti Ēlerti.
Un patiesi, jo viņā ir viss,gan skaistums, gan sievišķīgs šarms, gan gudrība, gan patriotisms un gaiša sirds.
Mēs visi viņu mīlam, jo viņu nevar nemīlēt.
Tagad mums ir iespēja viņu atbalstīt, mums jābalso par!

131.
Lelle-zvirbulēns
2010. gada 6. marts, 22:42

Ei, Kas ar Tevi šodien noticis??? Neesi pilnā? Vai tas ir Tavs klons, kas te ārdās? Mani kloni te, reizēm, arī plosās.

Es te esmu pirmo reizi, man tāds saviļņojums par “Vienotību”, ka tagad rakstu!
Lai mums visiem izdodās!
Atā, nu gan jāiet pie miera!

133.

šitas exemplārs ir kāds cits zvirbulēns

134.
Tīģeris>klusais
2010. gada 6. marts, 23:12

Vai Jūs, lūdzu, nepastāstītu, kādas tad bija Ēlertes kundzes jaunības nerātnības? Ciešu aiz ziņkāres. Vai tas, ka viņa, tā teikt, draudzējās, ar Kinnu, ir kaut kas izcili nerātns un īpašs? Viņa kādreiz intervijā Rīgas Laikam stāstīja, ka viņai ir gadījies iemīlēties vīrietī, kaut arī apzinājusies, ka viņš ir dumjš. So what? Katram var gadīties

135.
Berta > 96.drakons
2010. gada 6. marts, 23:45

Drakon, šis britu uzņēmējs vārdā Glens Grants strādā “Sabiedrībā citai politikai” jau 3 gadus – vēl ilgi pirms pašas partijas dibināšanas, un viņa pienesums šai partijai ir ļoti liels.

136.

Varbūt tas pats, bet galīgi apdzēries.

137.

Glens ir baigi foršais cilvēks. Jau saprot visu latviski, bet ar runāšanu šim pagrūti iet.Bet par Repši žēl gan. Ja viņi nolems neiekļaut viņu sarakstos, tad vairāk būs zaudētāji nekā vinnētāji. Ne jau parastā tauta Repši aprej, bet oranžie un šļusakovi, jo viņiem ir bail tieši no Repšes.

Repši neiekļaut sarakstā, kas tie par murgiem?

Palīgā!!!! Es gan arī šovakar dzeru, bet “Vienotība”, nedariet kaut ko tik idiotisku! Ēlerte!!! Atstājiet Repši, vai tur kāds saspiedies jūsu apvienībā, ka tik absurdas idejas sāk rēgoties?

Jēziņ, nu ko cepaties par tiem sarakstiem?!
Paši lamājat politiķus par raušanos pēc vietas sarakstā. Bet pirmais par ko uztraucaties ir tie paši saraksti.
Varbūt vērts padomāt uz kā rēķina politiķi pārvērš vēlēšanas par “lokomotīvju” skriešanās sacensībām?

141.
klusais>Parastais
2010. gada 7. marts, 06:55

Redz , bet tām personām šā vai tā nāksies eksponēties , tapēc jautājums kapēc to nedarīt tagad un uzreiz? Domā kādi pārbēdzēji tur domāti ,kas grib novilkt ilgāk naidnieka nometnē?

142.

Domāji to ko dibināja biržas brokeris Viljams Grifits Vilsons un ārsts Roberts Holbruks Smits?

143.
klusais>Tīģeris
2010. gada 7. marts, 07:00

Lai nu paliek ziņkārība neapmierināta. Kas tik ne ar bohēmas cilvēkiem nenotiek.

144.

Kinna Ēlertes ,mīļākais?
Nu moins!
:)

to žvirbļu te vesels tabors, čiepst uz nebēdu – pavasara palu nojausmas.

>klusais
“tām personām šā vai tā nāksies eksponēties”
Nav obligāti. Ikvienam var būt savs bizness vai laba darba vieta, kura dēļ uzreiz eksponēties nav taktiski pareizākais.
Tā arī ir demokrātija – ļaut nepaust savus uzskatus.
Attiecībā uz Elērti esmu diezgan drošs, ka šī persona ir gana nepakļāvīga būtne – kā jau auna horoskopa eksemplārs.

147.
klusais>Parastais
2010. gada 7. marts, 08:31

Var jau būt ,ka Tev taisnība. Vienīgais auniem nepakļāvība un spītība var izdarīt lielu nelaimi ,ja virziens ir falšs. Starp citu par tiem ,kas neeksponējas – mūsu trulajā politiskajā sistēmā diemžēl nestrādā saite – ” godīgs politiķis – godīgs atbalstītājs – labs rezultāts ” . Daudz perfektāk strādā saite ” pērkams politiķis – ieinteresēts atbalstītājs – sakārtots rezultāts” .

148.

Labrīt, mani mīļie visu tautību latvieši!
Latvijas politikas pelēkajās debesīs beidzot dzimusi zvaigzne – jauns politisks spēks “Vienotība”. Mēs, labie cilvēki, tik ilgi gaidījām šo brīdi, tik ilgi, beidzot tas ir noticies. Jā, bija neziņa, bailes, apjukums un neticība – kas būs ar mūsu mājām Latviju, kas būs ar mūsu ideāliem, centieniem un sāpi. Tagad tas viss aiz muguras, tagad atliek vien kopīgs darbs jaunu vērtību un izaicinājumu sasniegšana. Mēs atkal esam viens veselums, nesaulaužams spēks. Mūs lauza, bet mēs nelūzām, un tagad mēs stipri kā nekad, mēs esam “Vienotība”, mēs esam spēks.
Lai mūžam Saule debesīs, lai mūžam “Vienotība” vieno!

>klusais
loģiski – ’sakārtota rezultāta’ iegūtais finansu apjoms motivē oi, cik spēcīgi, kamēr godīgs ļaužs priecājas par veselīgu miegu un nebāž degunu, kur nevajag.
Acīmredzot, ka valsts bankrota draudu situācijā godīgie malā stāvētāji ir drusku sasparojušies.

Par auniem – labs piemērs ir Zatlers, kura aunismu neprata novērtēt visgudrie TP&co polittehnologi.

150.
klusais>Parastais
2010. gada 7. marts, 09:11

Par Zatleru – varbūt ka horoskops, varbūt ka kāds neredzams plecs.
Par saldo miegu piekrītu , bet ko teiksi piemēram par Ķirsona atbalstu – vai tur nestrādā veids, kad vieglāk un drošāk ir samaksāt uz ķepas kā čakarēties ar instancēm?

151.
Lelle-zvirbulēns
2010. gada 7. marts, 09:12

Labrīt! Tu vēl neesi izgulējie, vai jau no agra rīta lej iekšās?
Un ko tad Tu tādā gadījumā dziedāsi par TP un LPP/LC apvienību? Tā Tev labāk patīk?

152.

Ka tik puisis nav ķēries pie 12 soļu programmas.

>klusais
Par Ķirsonu es nekreņķējos, jo viņš ir nišā, kurā monopols nebūs iespējams laikam nekad.

154.
zvirbulēns - Lellei
2010. gada 7. marts, 09:37

Labrīt, Lelle!
Esmu izgulējies, svaigs un atjaunojies! Sēžu es mežā, savas būdas priekšā, skatos skaisto rītu, dzeru kafiju un priecājos. Un kurš gan šodien spēj būt skumjš, kurš? Mēs esam lielu izaicinājumu un notikumu priekšā. Beidzot trīs strautiņi saplūduši kopā un radusies ir upe – “Vienotība”, kas aizskalos prom no manas, tavas, citu cilvēku dzīves rūpes, smagumu, ciešānas un mokas. TP, ZZS un LPP/LC – šīs olgarhu kabatas partijas izžūs kā šāgada sniegs, “Vienotība” tās izmetīs vēstures mizkastē kā ļaunu murgu. Visi zagļi tiks notiesāti, viņi sēdēs cietumos līdz nāve šos ņems.Mums, labajiem un godīgajiem cilvēkiem, tagad ir kur doties. Mums ir partija “Vienotība”, kas mūs gaida un pat aicina, kas nosprauž mērķus un sasniedzamos uzdevumus, mēs tagad zinām, kur mums ir jāiet, kas jādara, kur sava roka jāpieliek.Mums ir vadlīnijas un mērķi, izicinājumi un degsme! Mūsu darbs ir centrēts un fokusēts, mēs zinām, kas mums jādara, par ko jābalso, kas jātiesā un jāiznīdē. Mums ir savi līderi, savi cīņā saucēji un grūtībās rūdīti, šķīstītie un godīgie politiķi- līderi. Mēs pārverēsim vispirms sevi, un tad uzvarēsim arī citus, tos, kas traucē, kas nesaprot, kas baidās un stāv malā!

155.
ABC>klusais>Lelle
2010. gada 7. marts, 09:37

Savulaik, mēģinādams atmest pīpēšanu, palasījos AA 12 soļus:). Savas vainas atzīšana nāk uz beigām, pirmais solis ir atzīt: jā, es esmu atkarīgais. Un šito gan zvirbulēns vēl nav izdarījis

156.
klusais>Parastais
2010. gada 7. marts, 09:40

Tā jau nav vienīgā niša. Kas zin ko cilvēks sadomā , bet es uz to skatījos daudz plašāk – cilvēks atdod balsi , lai nākotnē sistēmu vēl vairāk pagrieztu virzienā ,ka lēmuma pozitīvisms ir atkarīgs no naudas un pazīšanās lieluma. Aizvakar viens man bija atstiepis kārtējo RD shēmu pilsētas īpašumu “sakārtošanā” un personām pietuvinātu projektu pēkšņā straujā risināšanā.
Tā mēs smuki nokļūsim pie situācijas , kad , lai Rīgā ko saveidotu pirmais būs jāatrod “uzticamais” cilvēks, kas jautājumu prezentēs Šleseram , tad pa atpakaļsaiti dabūs info cik tas maksā un pēc nomaksas projekts varen ātri sakārtosies. Pie kam visi kliegs ,ka redz cik darbīgs pilsētas galva, kas neliek šķēršļus un tml.

157.

Viņš pārlec pirmajiem soļiem un apzinās kuriem darījis pāri un tagad izpērk savu vainu.

158.
Lelle-zvirbulēns
2010. gada 7. marts, 09:52

Ei, Tev psihiatra palīdzību nevajaga?! Beidz te ākstīties!
Domā, ka es nesaprotu, ka nemaz tik gludi tur neies, bet tauta ir sašūmējusies un tiem augšējiem prasīs dibenus kustināt pareizajā virzienā. Tā publika zālē bija diezgan braši noskaņota, īpaši jaunieši.
Bet ko tad tas ZZS Brigmanis sasapņojies?! Nupat bez ziepēm mēģina ielīst Vienotībā, bet vēl ceturdien Mutantis balsoja par vaņku brīvu ielaišanu!!! Ko tad Tu saki par šitādu gājienu? Stipendiāti dumpojas un neklausa saimnieku!

>klusais
Domāju, ka pa visu savu Lido biznesa attīstības periodu Ķirsons ir pārliecinājies, ka aplokšņu metode darbojas rezultatīvi, pretēji gaišo spēku solījumiem, kas praksē kapitulē profesionālajiem birokrātiem.
Lai noticētu labā uzvarām, ir vajadzīgs kaut kas vairāk par lozungiem, nevis likumīga muļļāšanās maizīša gaumē.

160.
zvirbulēns - Lellei
2010. gada 7. marts, 10:31

Nu kādēļ Tu tā par mani runā!
Es tik sveicu jauno partiju, jauno varu, jaunās vērtības, jauno Latviju un jaunos izaicinājumus.
Es domāju, ka Brikmanis jau ar vienu kāju ir cietumā, un viņš nav vienīgais, saraksti jau top.
Neviena revolūcija, pārmaiņas nevar notikt bez cietumu palīdzības. Vecie jāliek cietumā, lai rastos vietas jaunajiem, tāda ir dialektika, un labi, ka tā. Un tas nav aiz ļaunumu, vienkārši jaunais noliedz veco, kurš kā likums nesaprot, ka ir vecs.

Vēl šajā sadaļā
Raksti » Replika
Stindzinošais efekts (61)
Anita Brauna

Latvijas žurnālistika pirmdien varēja svinēt uzvaru kaujā, kurai nemaz nebija jānotiek. Rīgas rajona tiesa tiesneses Intas Rubenes vadībā izbeidza par goda aizskaršanu un neslavas celšanu [..]

Lasi visu »»
Raksti » Replika
Uz redzēšanos, Jakāna kungs! (154)
Anita Brauna

To varētu nosaukt par dzīves ironiju. Valdības lēmums, kurš izšķīra Tautas partijas „atslēgas cilvēka” Dzintara Jakāna likteni, mēnešiem tricinājis valdību un mediju telpu, beigu galā [..]

Lasi visu »»
Raksti » Replika
No kā Šķēlem bail (270)
Jānis Juzefovičs

„Nāciet, lūdzu, uz preses konferenci, un tur visus jautājumus, kas jūs nomoka, es jums labprāt izskaidrošu, bet šo te žurnālistikas veidu –  ķert kaut kur [..]

Lasi visu »»
Raksti » Replika
Miljonu kūpināšana nepaēdušai Latvijai (36)
Sanita Jemberga

Partiju finanšu uzraugs KNAB pirmdien publiskoja ziņojumu par to, kā partijas ievērojušas priekšvēlēšanu tēriņu ierobežojumus pirms pašvaldību vēlēšanām. No tā izriet, ka vienīgā reklāmas griestus [..]

Lasi visu »»
Raksti » Replika
Sadārdzinātais Latvenergo koģenerācijas projekts nonāk KNAB (31)
Anita Brauna

Reaģējot uz Citadiena.lv rakstu, Ekonomikas ministrija dienesta izmeklēšanā konstatējusi, ka valstij piederošais Latvenergo ir nepamatoti sadārdzinājis Tukuma koģenerācijas stacijas izmaksas un tā projekts neatbilst Eiropas Savienības [..]

Lasi visu »»
Raksti » Replika
Sociālā māja – NRTP? (26)
Jānis Juzefovičs

Kad pērn rudenī beidzās pilnvaras diviem Nacionālās radio un televīzijas padomes (NRTP) locekļiem – Dārijai Juškevičai (virzīja JL) un Andrim Mellakaulam (virzīja TP), viņi tomēr [..]

Lasi visu »»
Raksti » Replika
„Pateicības” – ceļš uz čoku (71)
Nellija Ločmele

Vai konfekšu kaste ārstam turpmāk nozīmēs ceļazīmi uz cietumu? Gluži tik skarbi ne, bet patiesi 23.decembrī sākas jauna ēra korupcijas praktizētājiem, jo spēkā stājas Krimināllikuma [..]

Lasi visu »»
Raksti » Replika
Ārpus likuma (95)
Sanita Jemberga

Kādam valsts kontrolētam Latvijas uzņēmumam regulāri “gadās” pārkāpt Latvijas likumus. Turklāt nevis vienreiz, nejauši, bet gan ilgstoši, kas liecina par apzinātu izvēli un uzskatu, ka [..]

Lasi visu »»
Raksti » Replika
Muļķības slavinājums. EM versija (105)
Anita Brauna

Šā un nākamā gada valsts budžeta veidošanas process ir radījis iespaidu, ka nogriezts ir viss, ko var nogriezt, un nekur vairs nevar atrast ne strēķīti, [..]

Lasi visu »»
Raksti » Replika
Pieskaitāms (158)
Askolds Rodins

Ciniskās paslēpes turpinās. Administratīvā apgabaltiesa ar spriedumu atzinusi, ka Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic prezidents Bertolts Fliks, tāpat kā pārējie valdes locekļi, ir valsts amatpersona. Taču pats [..]

Lasi visu »»

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books