Bišofa skats: Zvirbulēns (50)
Autors: Cita Diena
Publicēts: 2010. gada 15. marts 15:43
x

Nosūti raksta adresi draugam.

zvirbulens

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(34 balsotāji )
Komentāri
41.
zvirbulēns-traductrice
2010. gada 16. marts, 15:07

Šitādiem gramatikas smalkumiem man galviņa par mazu, bet tas nenozīmē, ka zvirbulēns ir nieks!
:)

42.

Tā kā partijām ir atšķirīgi viedokļi par labāko kandidātu apvienības Vienotība valdes priekšsēdētāja amatam, jaunais priekšsēdētājs šovakar varētu tikt izlozēts, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Vienotības valde šovakar plkst.18 sanāks uz pirmo sēdi, un tās uzdevums būs ievēlēt valdes priekšsēdētāju, un saskaņā ar statūtiem amatu uz vienu gadu ieņems kāds no apvienībā ietilpstošo partiju vadītājiem – Solvita Āboltiņa, Ģirts Valdis Kristovskis vai Aigars Štokenbergs.

Vispirms valde vadīsies pēc statūtiem, kas nosaka, ka valdes priekšsēdētāju ievēl ar balsu vairākumu, portālam Diena.lv paskaidroja Vienotības preses sekretāre Gunda Reire, kura nebija dzirdējusi, ka varētu notikt izloze.
————–
Māri, uzzīmē Vienotību, kas nespēj vienoties!Paņem un uzzīmē!
Un zvirbulēnu ar kaut kur iespied!
:)

zvirbulēns, taču piesaistīts tikai pie oligarhu pagaldes!

Man šī interneta anarhija, kur daži amorāli tipiņi kā zvirbulēns, kurmītis un vēl pāris, var zagt lasītāju laiku, nešķiet nekāda vārda brīvības izpausme, bet gan sakarīga mēdija necienīgs lasītāju apgrūtinājums. Neviens nopietns rietumu mēdijs nedod iespēju šādiem pajoliņiem rotaļāties pa komentāriem. Ceru, ka jaunais žurnāls arī padomās par saviem lasītājiem un ieviesīs sajēdzīgu komentēšanas sistēmu.

45.

No Tavas mutes – Dieva ausī.

Piekrītu, ka pāris šādi tumsonīši bieži sabojā diskusiju. Tādēļ arī reti tur ieskatos. Kaut gan tēmas dažreiz ir interesantas un būtu prieks padiskutēt, bet lai diskusijā iesaistītos, tur vajadzīgs zināms ētikas minimums attiecībā uz personas priekšstatiem par pasauli, līdz kuram tādam zvirbulēnam vēl tālu. Tādēļ būtu priecīga, ja mēdiji tiešām organizētu savu komentāru daļu tā, ka tur būtu jēgas ieskatīties un varbūt arī pašai ko pateikt.

47.

Nu kā tādi komunisti te ņemās, ko jums zvirbulēns nodarījis, ko, es jums visiem prasu?
:)

Pilnībā atbalstu Lasītāju un ABC. Tādi zvirbulēni, kurmīši un oliveri, maigi izsakoties, kļuvuši apnicīgi. A.god. redakcija, dariet beidzot kaut ko!

49.
zvirbulēns-ululiņam
2010. gada 16. marts, 18:30

Un arī Tu, Brut!
Es ta domāju-gaiša dvēsele, kas neliek citiem pierauties savas labpatikas dēļ, a nē, viņam, redz, ar traucējot!
:(

Zvirbulēns te tagad tēlo apvainoto, bet ja godīgi, tad viņa paustā demagoģija, kas pēc būtības atbalsta korupciju, oligarhu prettiesisko varu, tumsonību, izolētību no Eiropas un krieviskumu, vispār nav diskutējama (vismaz savus lasītājus kaut cik cienošā mēdijā), tādēļ tai arī nevajadzētu parādīties nodaļā, kur lasītāji var diskutēt autoru rakstus. Katra stulbība un demagoģija vēl nav pienesums diskusijai, bet gan tās traucēklis.

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books