Šķēle nespēj (301)
Autors: Aivars Ozoliņš
Publicēts: 2010. gada 18. marts 01:05
Atslēgvārdi: , , , .
x

Nosūti raksta adresi draugam.

“Ja Tautas partija spēs, tad arī Latvija varēs!” Andris Šķēle pasludināja savas atgriešanās kongresā novembrī, likdams partijas biedriem vienoties izmisīgā cerībā, ka varbūt viss vēl nav zaudēts, bet pārējiem brīnīties, cik daudz šādā valsts likteņa pakārtošanā savai partijai ir viņa parastā cinisma un cik — patiesas nespējas novērtēt realitāti.

Četrus mēnešus uzvedies kā no meža iznācis diversants, kas nespēj apjēgt, ka viņa gadiem ilgušās prombūtnes laikā spridzināmais vilciens sen ir aizgājis, Šķēle ar savu lēmumu izraut TP no valdības faktiski atzinis, ka pat valdības koalīcijas lielākās partijas priekšgalā un ar pieciem ministriem valdībā nespēj neko no gribētā — ne savas partijas “reitingus” uzlabot, ne pakārtot valdības darbu TP priekšvēlēšanu vajadzībām. Atbalsts partijai kā bija, tā arī paliek sīkpartijai raksturīgo dažu procentu līmenī, bet viņš pats nupat TV3 pasūtītajā socioloģisko pētījumu firmas GKS aptaujā atzīts par sabiedrības vismazāk gribēto iespējamo premjerministru.

Šķēle spēj vairs tikai savu paša partiju pierunāt atstāt valdību, turklāt pat tas neesot nācis gludi — kā pats atzīst, lēmums tapis tikai “gandrīz vienprātīgi”. Tas tad arī ir viss, ko viņš spējis paveikt kopš “atgriešanās, lai strādātu”.

Tā būtu labā ziņa. Skaidrs, ka TP aiziešana no valdības, kurā tā sevi atklāti sludināja esam de facto opozīcijā, šīs valdības darbam nekaitēs, drīzāk darīs to raitāku.

Sliktā ziņa ir ar šo lēmumu nepārprotami uzsvērtais, ka arī turpmāk TP darbošanās būs vērsta tikai uz to, lai pierādītu, ka Latvija bez TP un Šķēles nevar. Tas nozīmēs valdības darba pastāvīgu sabotēšanu Saeimā. Sak, ja nav mums, tad lai nav nevienam. Dombrovskis nu var rēķināties tikai ar 46 deputātu atbalstu parlamentā daudzajiem svarīgajiem lēmumiem un likumprojektiem, kuri būtu jāpieņem vēl līdz vēlēšanām.

TP lēmums teorētiski ir politiski loģisks, ja raugās no stūra, kurā Šķēle ar savu ultimātu Dombrovskim bija iedzinis partiju, piedraudēdams, ka viņa prasību noraidīšana nozīmēs TP aiziešanu no valdības. Neloģiskas un pat absurdas bija pašas šīs prasības, kuras Šķēle mēģina uzdot par tikai četrām un vienkāršām. Un ne tikai to saturs, zem kura nedz Šķēle pats, ja būtu valdības vadītājs, nedz arī atbildīgs un sevi cienošs premjerministrs nepiekristu parakstīties. Pirmām kārtām absurda bija prasība premjerministram slēgt atsevišķu līgumu ar vienu no piecām koalīcijas partijām, kura pati turklāt bija regulāri pārkāpusi koalīcijas līgumu un sludinājusi, ka faktiski ir opozīcijā.

Šķēles piedāvājuma lētums lika domāt, ka draudi aiziet no valdības, aizbildinoties ar tik nenopietnu ieganstu, varētu būt viņa kārtējā blefošana un kārtējais izmisuma mēģinājums piesaistīt sabiedrības un citu politiķu uzmanību un saņemt to godu un cieņu, ko viņš acīmredzot jūtas pelnījis. Taču aizvainojums par vienaldzību un pat izsmieklu, ko viņam tā vietā nācās dabūt ne tikai no sabiedrības vairākuma, bet arī no tiem politiķiem, starp kuriem viņam tā kā pienāktos smagsvara loma (Lembergs vispār atteicās viņa plānu apspriest, Šlesers nupat notikušajā it kā topošās “uzņēmēju apvienības” saietā bijušajam TP “ierindas biedram” nepārprotami ierādīja “ierindas uzņēmēja” vietu), nav labākais rīcības motīvs, un šo aizvainojumu noteikti nevarēs kompensēt ar aiziešanu opozīcijā.

Katrā ziņā arī kļūt par opozīcijas līderi Šķēlem neizdosies, kā neizdevās ar bērnišķīgu pieprasīšanu kļūt par vairākuma koalīcijas līderi. Pārāk smaga un nopietna ir viņa politiskā biznesa kopšanas gados sakrātā “uzmetēja” nasta.

Dombrovska valdība nav pirmā, ko Šķēle “uzmet”. Iecerēto vēlēšanu partneru “mācītāju” Latvijas ceļa galam arvien neaizmirstamas varētu būt atmiņas par to, kā viņš iznīcināja šo savulaik vareno partiju. Bijušajam premjerministram Ivaram Godmanim it īpaši, taču arī bijušajam satiksmes ministram Aināram Šleseram pavisam svaigā atmiņā droši vien ir arī TP izšķirošā loma iepriekšējās valdības gāšanā pirms gada, tā ka šie kungi diezin vai gribēs atvēlēt viņam ko vairāk par “mazā brāļa” un vajadzības gadījumā tieši tāpat “uzmetama” jeb izmetama balasta lomu. Bet Saskaņas centram, kam savs drošs un stabils elektorāts, pašam ir savi līderi un savas autoritātes.

Teorētiski būtu taisnība, ka, aiziedama opozīcijā, TP atbrīvo sev rokas kritizēt pēc patikas valdību, vainot to pašas trekno gadu bezatbildības eiforijā radītajās problēmās, radīt tai arvien jaunas problēmas, par ko atkal to kritizēt, un piedāvāt vēlētājiem skaistas un aizraujošas ilgtermiņa “vīzijas”.

Taču Šķēles un līdz ar to TP lielā problēma paliek — viņam un viņa partijai vairs reti kurš tic. Un grūti iedomāties, ka šo neuzticēšanos varētu mazināt muļķīgie aizbildinājumi aiziešanai opozīcijā, kuriem arī neviens laikam gan netic.

Kaut arī mazākumā palikušajai valdībai un tās vadītājam dzīve no tā nekļūs vieglāka un TP valdīšanas gados pieļauto ekonomisko kļūdu labošanas smagajam darbam klāt nāks arī TP nupat radītās politiskās nestabilitātes pārvarēšanas darbs, Šķēle, kas tikai četrus mēnešus pēc pompozās “atgriešanās” parāda, ka pat neko kārtīgi “sashēmot” vairs nespēj, var galu galā izrādīties vislielākais zaudētājs.

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(151 balsotāji )
Komentāri

Interesants fakts, ka Šķēles reklāmas kampaņu vadīs kādreizējais Ēlertes favorīts, tipisks “sorosītu” nometnes pārstāvis Ķildigs, atvainojos, Ķibilds.

242.

TP jau pametušas 200 žurku, tātad no 1500 brataniem palikuši tikai 1300. Brigmaņa izturēšanās liecina, ka Hūte būs izpratis iespējamos nākotnes scenārijus. P.S. Sveiciens Jasiram un cukurkauls no manis.

Jācer, ka viņš ieteiks šķēlem nomazgāties un nodzīt bārdu.

244.
Skumjā Izskata Bruņinieks
2010. gada 18. marts, 19:05

155.
zvirbulēns-Skumja Izskata Bruņinieks
2010. gada 18. marts, 15:18

Soristi ir:
1) kosmopolīti;
2) ES vērtību slavinātāji:
3) cilvēktiesību un bērnutiesību pārspīlētāji;
4) sevis, kā vērtības, izcēlāji;
5) caurspīdīguma prasītāji;
6) tie, kuri karjeru taisa, strādājot ar muti;
Īsāki sakot – visādā veidā samaitātie

Paldies,Zvirbulēn,par izskaidrojumu. Un es nezināju. Domāju, ka tas ir no angļu vārda ,,sorry,,.Kādi briesmīgi cilvēki,zvēri gatavie.Tu padomā,slavina ES vērtības. Un beigās man patīk – ,,visāda veida samaitātie,,. Vai tas ir oficiāls definējums no vārdnīcas, jebšu pats ,saviem vārdiem atstāsti?

Nav daudz jāpiepūlas, lai izdomātu no kuras virtuves tas nāk. Lembergam un Šķēlem šādi zvirbulēni ir kā saldā maizīte. Jau ilgu laiku pa Latvijas publisko telpu tiek vazāti vārdi,,soristi,,un ,,sorosīši,, u.t.t. Pēdējā laikā arī vārdu salikums-,,SVF pakalpiņi,,.Un jebkuram Latvijas iedzīvotājam kļūst skaidrs, kas pie viņa nelaimēm ir vainīgs. Vienu brīdi tā kā domāji citādāk, bet tad gudri vīri pateica – ,, nē, tomēr ,,soristi,,.
Kuriem tad būtu izdevīgi novelt vainu uz kaut kādiem mistiskiem spēkiem?
Šis paņēmiens nav nekas jauns. Ir jāizdomā kādi ārējie ienaidnieki, kas novērstu uzmanību no galvenajiem vainīgajiem un problēmām . Tas pamatā ir domāts vājiem cilvēkiem, kas negrib vai nespēj meklēt kļūdu sevī. Labs piemērs ir mūsu kaimiņzeme Krievija,kur ,lai novērstu tautas domas no daudzajām problēmam, tiek pasniegti ārējie ienaidnieki. Kas tie ir? Nu protams – ,,žīdi,, Amerika,nolādētie imperiālisti un,protams,Soross. Krievi dzīvo pārliecībā, ka viņu nelaimēs vainīgi ebreji. Tas taču ir tik viegli un patīkami- vainot citus.
Tāpat ir arī Latvijā. Kamēr mūsu pilsoņi-vēlētāji nesāks patstāvīgi domāt, kamēr nesapratīs, ka paši vien ir vainīgi, tikmēr mēs būsim kā kājslauķis Šķēlem un Lembergam. Kamēr mēs balsosim par smukām frizūrām, bet ne par partiju programmām, nekas nemainīsies. Kamēr nepateiksim sev, ka paši vien balsojām par Šķēli un Lembergu (jo politiku visus 20 gadus taisīja šie divi cilvēki) un esam līdzvainīgi, tikmēr mūs izmantos. Tagad Šķēlem un TP ir nožēlojams reitings, bet atcerēsimies iepriekšējās vēlēšanas. Šis nenormāli lielais daudzums, kas nobalsoja par TP. Kur viņi visi ir? Vai nožēlo, staigā ar noliektām galvām, kaunās skatīties citiem acīs? Vai kāds no slaveniem kultūras darbiniekiem, kas kādreiz slavināja Šķēli, ir publiski nožēlojis to? Jeb ir atrasts kāds attaisnojums, vainīgais? Tas taču ir daudz vieglāk. Mani uzjautrināja iepriekšējās pašvaldības vēlēšanās komponists Vasks, kas televīzijā aģitēja balsot par Demakovu, piebilstot,- ,, tikai nedomājiet, ka es esmu par Tautas partiju,,. Un skolots cilvēks skaitās…
Nesen TV skatījos kā Lembergs ( Latvijas lielākā ienaidnieka ,, sorosīši,, jaunatklājējs) klāstīja savu dzīves filosofiju. Viņam, redziet, nepatīk dot naudu cilvēkiem, kad tie prasa. Daudz vērtīgāk un lietderīgāk priekš paša cilvēka esot, iedot viņam makšķeri. Acīm redzot, norādot uz to, ka labāk lūdzējam ir iedot iespēju tikt pie labumiem. Bet tad jau mums vajadzēja sen manīt, ka pa Saeimu visi staigā ar makšķerēm. Bet varbūt esam kaut ko garām palaiduši? Emsim varbūt iedeva 10000 lai nopērk makšķeri, bet tas vairāk uz traktoru nosliecās. Var jau būt ka deva tās makšķeres, bet pats gan ar Šķēli vairāk ar tīkliem un dinamītu ķera.
Kāpēc gan šim omulīgajam, jautrajam vīriņam no Ventspils ar kautrīgo smaidu ir vajadzīgs, lai zvirbulēns cīnītos ar ,, sorosīšiem,,? Zvirbulēn, kad saņemsi savu kārtējo aldziņu, noliec to mājās uz galda un padomā, cik lielai kaudzei būtu jābūt, lai sanāktu 300 miljoni. Tieši tik liela nauda ir aprakstīta un arestēta šim enerģiskajam onkulim. Ienaidnieks ir vajadzīgs, lai Tu ,zvirbulēn nesāktu domāt par tām pasakainajām bagātībām un uzdot jautājumus. Brīžos, kad Lembergs zaudē modrību TV kameru priekšā un nepozē, var redzēt viņa patieso seju. Var ieraudzīt viltīgas, mazas ačteles, kas tramīgi šaudās, var ieraudzīt naida pilnu skatienu uz visiem. Es ticu,zvirbulēn, ka esi stiprs putnēns. Sāc domāt ar galvu.

Tavai zināšanai, zvirbulēn. Soross ir tāds dīvains onkulis,multimiljonārs, kas dod naudu, lai pasaulē valstīs būtu godīga politika. Lai tev , zvirbulēn, nebūtu jāmaksā kukulis pašvaldībā, vēlēšanas būtu godīgas, deputāti nekorumpēti un lai valsts prezidentu neizvēlētos zvērudārzā.

Skumjajam Bruņiniekam
Zvirbulēns ir Lembergs, ja kas :)
Puzē vienam garlaicīgi, šite izklaidējas.

246.
zvirbulēns- Skumjā Izskata Bruņinieks
2010. gada 18. marts, 19:21

Paldies par atbildi! Redzu, Jūs eat augstas morāles un lielas atbildības cilvēks, intelģents vīrs, un tas priecē!

Mana nelaime ir faktā, ka esmu Fr. Nīčes domu piekritējs un profesora Volanda centienu sapratējs.Sorosieši, šo k-gu izpratnē, ir cilvēki, kas noliedz ēnu esamību sorosiešos. Viņi tēlojas par eņģeļiem, kaut nelietības viņos nav ne grama mazāk kā citos, pat vēl vairāk, jo tēlojās.

Viens jautājums:
Kādēļ Sorosa finansēto organizāciju darbība ir aizliegta Igaunijā? Kādēļ? Un ne tikai Igaunijā?

247.
Zvirbulēna Nietzschihg's veltījums Aivaram
2010. gada 18. marts, 19:25

Teic, kas noticis ar tevi, Aivar, kas noticis?
Kā tevī nokļuva tas briesmīgais, teic – kā?
Caur kādiem šaurumiem šie tankkuģi ar sūcēm
nāca, atvezdami tumsu? Kurš padebesis
lējis asaras šīs rūgtās? Vai auglis bija ļauns?
Vai arsēns bija saindēts? Aivar, ko tu ēdi,
ko tiki redzējis, Aivar, kādus naftas slāņus,
kādas bazaltkārtas, kādus izdedžkalnus?
Vai Andris tev pieskārās, tu viņam arī?
Kas tik dziļi tevi skāris? Vai šī pilsēta,
vai ļaudis bija aizskaroši? Kas tev lēcās,
kas tev deva konfekti, kas plaukstā iespieda
tev tableti? Kas iesūcās šai plānumā,
šai blāvumā, šai rūgtumā? Ko tevī lēja?
Tu ieguvi vai zaudēji? Kas tevī modās?
Caur kurām skrambām, kuriem kodumiem tas tika
tevī iekšā? Kad? Un kāpēc negribēja
vairs projām iet, kāpēc tas negribēja projām iet?
Kā baltais kļuva melns? Ja dzimto vietu sauc par Jēkabpils,
tad iznākumam jābūt šādam? Vai tas nāca
ar gaismu, lēcu, cauri diafragmai? Kurš gan
atvēra tam vārtus, kurš vēra vaļā to, ko nedrīkst atvērt?
Vai bija cita izeja? Vai tikai eja,
pa kuru nāca tas? Kas bija tad zem tevis,
kad staigāji pa virsmu? Un kas ir apakšā,
kad esi iekšpusē, kad iegājis jau esi?

Kā Jūs domājat, vai cilvēks, kas līdzīgi kā Velns, pazīstu visus cilvēku grēkus, netikumus, blēdības, nebūtu labāks, spējīgāks ministru prezidents par Dombrovski, kurš no tā visa lāgā nezina neko?

Šis jautājums ir filozofiska rakstura jautājums, atceroties arī vēsturē minētus faktus, kad par policijas priekšnieku tika iecelts noziedznieks, kurš veiksmīgi likvidēja noziedzību, jo pārzināja šo vidi.
:)

249.

Man bail, ka tas TPistu izklīšanas process pārsviedīsies prom no Rīgas uz rajoniem – atceries, kad TPisti bija pie varas, rajonu priekšnieki saskrēja pie šiem, kā padomju pilsoņi, ieraugot rindu: “Te kaut ko dos!” Tagad vairs nekā. Nasing spešel. Arī vēlēšanās. Skuju viņiem!
P.S. Jasirs tev saka:”Vau!” Viņam grūta dzīve, visapkārt sniegs, nebūšot ne kur apgrauzto cukurkauliņu kārtīgi norakt…

Uh, kā jūs te visi ņematies! Notiks tā kā zvaigznēs rakstīts… drīz te iejauksies ārzemes…
Redz, kur Merkela jau uzstāj, lai nejēgas met ārā no ES! Rietumi neļaus te iedzīt krieviem ķīli, tāpēc paši iejauksies Latvijas iekšējās lietās, tas nav vairs aiz kalniem…jo vairāk ārdīsies vecie komunistu kretīni, jo ātrāk tas notiks…
Finks teica, ka visi krievi dabūs braukt projām un nolaup’to atdot latviešiem…

251.

Paldies par “vau”. Jasiram buča uz deguna.

atmetiet taču to naivo uzskatu,ka Latvija ir neatkarīga valsts !!!
Tiklīdz vietējie kretīni mēģinās sākt pagalmā dejot,atbrauks delegācija,un noliks tos pie vietas.
Tie,kas aizdod miljardusnoteikti ir sagādājuši spiediena instrumentus,lai regulētu šeit notiekošo.Un tie mūsu tā saucamie oligarhi tādi sīkpirži vien ir…..

>Lelle
Ūja, ūja! Merkele neteica, ka jāmet ārā no ES. Teica, ka tiem kas šmaucas un neuzņemas saistības nav vietas eirozonā. Eirozonu veido valstis, kurās vietējā valūta ir Eiro. Latvija nav eirozonā, mūs no turienes izmest nevar :)

par policijas priekšnieku tika iecelts noziedznieks, kurš veiksmīgi likvidēja noziedzību, jo pārzināja šo vidi.

Tas ir no filmas “Noķer mani, ja vari” !?

255.

Jasirs sūta tev vēl vienu “Vau”. Šoreiz tas nozīmē, kā dziesmā kādreiz dziedāja:”Palieku ticot, cerot un gaidot!”

>zvirbulēns
Kādēļ Sorosa finansēto organizāciju darbība ir aizliegta Igaunijā? Kādēļ? Un ne tikai Igaunijā?

Tiešām?
Sorosa fonds Igaunijā darbojas ar nosaukumu “Avatud Eesti Fond” vai angliski “Open Estonia Foundation”.
Te pilns saraksts:
http://www.soros.org/about/foundations
Izlasi, lai nav tukši salmi jākuļ.

257.

Žēl, ka esmu ieracies darbos līdz ausīm, citādi aizvestu cukurkaulu personiski. Pagaidām jāpaliek gribošam, ja nu vienīgi ar kurjerpastu varētu aizsūtīt uz Lieldienām. Zini, man reizēm šķiet, ka iepriekšējā dzīvē esmu bijis suns – nu dikti viņi man iet pie dūšas:) Kā tur bija – jo vairāk iepazīstu cilvēkus, jo vairāk sāku mīlēt suņus. Neatminos, kas bija autors, bet teiciens ir kā kulaks uz šķēles acs. Ar šo atziņu atklanos. Ar labu nakti Tev un Tavam suņam.

258.

Sveiks! Nu, tad beidzot…. un prieks Tevi šeit sastapt!

Patreizējo situāciju es gan nekrāsotu tik drūmās krāsās. Pagaidīsim, kā beigsies Dombrovska sarunas ar Godmani. Manuprāt Godmanis ar LC nemaz tik laimīgs nejūtas zem Šlesera spārniņa. “Pagaidīsim līdz pirmdienai!” kā vecā, labā filmā teikts…

Hehe, atcerējos par pavecu NRA interviju ar M. Bendiku, kurā Bendiks norauj masku Sorosam un sorosiešiem.

Šis citāts diezgan labi iederas pie šī CD raksta:
“– Kāpēc jūs uzskatāt, ka šī ir vissliktākā Latvijas valdība?

– Kā var tāda organizācija, kāda ir Tautas partija, kuras rindās ir daudz vadītāju, saimnieciski domājošu cilvēku, un kuriem ar galvu viss ir kārtībā, gadiem ilgi pieciest šo situāciju? Igauņiem jau desmit gadus ir bezdeficīta budžets, un jau gadus trīs viņiem budžets ir ar pārpalikumu. Kāpēc mūsu cilvēki, kuri māk skaitīt, prot vadīt uzņēmumus, kļūst par mīkstčaulīgiem idiotiem? Mani pilnīgi satrieca intervija ar Andri Šķēli, kurā viņš teica: “Kamēr Kalvītis un Spurdziņš ir pie varas, tikmēr lats būs stabils. Esiet droši.” Īstenībā Latvijas ekonomikai pirmie divi ienaidnieki ir Kalvītis un Spurdziņš. Valsts apdraudējums slēpjas valsts vadībā, tās nespējā uztaisīt budžetu.”

260.

Tev jāuzstāda pie mājas totemstabs. Ar labu nakti un “Vau!”.

>zane
Sveika!
Paldies par labu vārdu!
Pensis ieteica.:)

Tā jau ir. Jāiepauzē ar secinājumiem, lai, pārsteidzoties, nesasmīdina ļaudis.

Mans viedoklis, ka valdība nostrādās līdz vēlēšanām. Tos es teicu, kad V.Dombrovski nominēja premjera godā, un saku arī tagad. Intuīcija.:)

Markoni!
es arī priecājos Tevi te ieraudzīt, jo biju patīkami pārsteigta pat Taviem asprātīgajiem izteicieniem Delfos! Izsmējos! Viens prātīgs cilvēks te vairāk!

263.
Lelle-markoni261
2010. gada 18. marts, 23:23

Ja kretīni nenogāzīs līdz 2.aprīlim un tauta nenogāzīs līdz Jāņiem, tad nostrādās gan, bet vispār situācija ir draudoša…aizdevēji šito bardaku ilgi necietīs.

Jāsaka- būtu pārsteigts, ja Šķēles atgriešanās TP vadītāja amatā būtu ko būtisku mainījusi Latvijas politiskajā dzīvē. Tas arī nav noticis.
Gan jau vēl kaut ko līdz vēlēšanām viņš izstrādās. Bet ceru, ka tikpat nesekmīgi kā līdz šim. Un pat tad, ja viņam izdosies Latviju iegrūst vēl lielākos mē..os, vēlētāji spēs nošķirt Šķēles un Dombrovska atbildības pakāpi.

265.
Nudajoš-zvirbulēnam248
2010. gada 19. marts, 01:01

Ko tas nozīmē? Lembergs – tieslietu ministrs? Vai vēl labāk. Lembergs – ģenerālprokurors. Vispār Maizītis jau čemodānus var krāmēt.

Pēc ZZS pietuvināto cilvēku teiktās informācijas
var spriest,ka Lembergs devis norādījumus balsot
par Maizīša atstāšanu amatā,jo Maizītis kā
ģenerālprokurors ļoti negatīvi iespaido prokuratūras darbu un padara to mazspējīgu.

267.

Apstiprina Šķēles teikto: ik mēnesi bez darba paliek 10 000 cilvēku
«Apollo», Piektdiena, 19. marts

Nodarbinātības Valsts aģentūras vadītāja (NVA) Baiba Paševica apstiprina Tautas partijas līdera Andra Šķēles teikto, ka katru mēnesi bez darba paliek pat 10 000 cilvēku.

Paševica sarunā Latvijas Radio sacīja, ka iepriekšējos gados patiešām esot bijusi situācija, ka mēnesī bez darba palikuši vairāk nekā 10 000 cilvēku. Atsevišķos mēnešos bezdarbnieku skaits mēnesī palielinājās pat par 20 000.

Vienlaikus Baševica atklāja, ka ir kāda vēl satraucošāka tendence: teju 18% no bezdarbniekiem bez oficiālas nodarbes ir jau vairāk nekā gadu. «Tie ir aptuveni 34 tūkstoši cilvēku. Un šim skaitam tendence ir pieaugt,» sacīja NVA vadītāja.

—————
Valdības uzdevums Nr.1 apturēt šo procesu! Ja tā turpināsies, baidos, sāksies tautas nemieri!
Vispār drūmi!
:(

zvribulens = IDIOTS

269.

Dālderis paliks kultūras ministra amatā. Pametīs Tautas partiju
«Apollo»,
Piektdiena, 19. marts

Kultūras ministrs Ints Dālderis palikšot ministra amatā un izstāsies no Tautas partijas.
————
Re, amats saista kā līme “Moments”.
Kultūras minstriju gan jāpievieno Izglītības ministrijai.

270.
Andrew - zvirbulis
2010. gada 19. marts, 08:33

palasiijos te no riita..Skumjais brunjinieks tak Tevi pliku izgjeerba..izraadijaas nekaa iipasha,..kuslas ekstremitaates..pilosh kraaninjsh..maza dveeseliite:)

Skumjais bruņiniek – viedi vārdi.

Līdz šim klusībā nespēju noticēt, ka arī te Lemberga nauda vai maģija strādā. Zvirbulim vienkārši nav paveicies ar izvēli un prāts pārāk aizmiglots, lai to saprastu.

Zvirbuli, turpini vien domāt, ka pie visa vainojams ļaunais Soross! Tas ir vienkāršāk, kā izsekot shēmotājiem, turklāt kautkas, kāda drupača var arī Tev atlekt.

272.
zvirbulēns - Rrr
2010. gada 19. marts, 11:22

Ko nu grābsties? Ne jau Soross te pie vainais, bet gan sorisms cilvēkos!

273.
Jānis->Aivaram Ozoliņam
2010. gada 19. marts, 11:32

Aivar Ozoliņ , nu labi – Šķēle nespēj ,bet ko spējat Jūs. Kādi ir Jūsu ierosinājumi. Lūdzu nerakstiet tik gari, jo Jūs lasot nepārtrukti ir jāskatās -cik ir palicis līdz beigām.!

>Bet
:)
Delfos prasās pārreģistrēšanās. Tāpat,kā TP.

275.

> Zvirbulēnam 267
Paševica sarunā Latvijas Radio sacīja, ka iepriekšējos gados patiešām esot bijusi situācija, ka mēnesī bez darba palikuši vairāk nekā 10 000 cilvēku. Atsevišķos mēnešos bezdarbnieku skaits mēnesī palielinājās pat par 20 000.

Pilnīgi piekrītu tev, zvirbuli. Ja tu vēl teiktu, ka pie tā labi noveda Kalvīša abas valdības, būtu godīgi.

276.

Skumjā Izskata bruņinieks!
Cik patiesi, argumentēti, inteliģenti. Prieks lasīt.

Jā vecais āzis ar slimās žurkas acīm
izlidos kā finieris pāri Parižam !
jo šloskins šim vietu bunkuram ne – nedos tajās Pumpuru priedēs
atlidos drāšu birste no Bruseļiem
pa weekendu
tam zobs uj kāds uz to krupju vārītāju
parakstīsies ar lāčuku
lai liek cik garu tik platu to bērziņu
foredžīn ģēlās tam patiks točna
re kā floutists jau parakstījās kuļtūru tāļāk bīdīt
vēl jautrība liela priekšā tad !

markoni
Bondžorna te !
:) )

Nu vo ko teicu !
delfuki jau saka Brača arī ņemj šineli un taisās prom no taukajiem
a sagjasij tuklais Janka jau za stalom peregavorov
ar vaļutu būs nav joka lieta zin jevreskij kongress viesiem roku spiedis
sam zūrov i tot drugoj jevrej čomaki kā nekā !

Jā a kur linda skatās
kāpēc vēl rozentāle nav zem padpiskas
ātro autiņi iepirkumi – noštopēti
zombī akademiks zalāns vēl vēkš
kā ar tiem orandžajiem školu busiem
vai nav jāliek kur bunkurā lai nepazūd?

Dālderis prom, Barča arī, kurš nākamais?
Pauls? Lagzdiņš? Kučinskis?

TP grimst kā Titāniks, kurš pēc visu domām bija nenogremdējams.

Vēl šajā sadaļā
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Uzmetēju pavasaris (157)
Aivars Ozoliņš

Tautas partija, aiziedama no valdības, lai gatavotos vēlēšanām kopā ar LPP/LC, ir uzdāvinājusi Aināram Šleseram iespēju izvēlēties — vai nu gatavoties vēlēšanām kā valdības ļodzītājam [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
TP politiķa raksturs (254)
Aivars Ozoliņš

Kultūras ministra Inta Dāldera lēmums palikt amatā pēc tam, kad viņa Tautas partija nolēmusi aiziet no valdības, bet it īpaši TP līderu komentāri par viņa [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Šķēles piedāvājums (128)
Aivars Ozoliņš

Andra Šķēles tā dēvētā atgriešanās politikā nav atstājusi cerēto iespaidu uz vēlētājiem, un viņa mēģinājumi kompensēt politiskās uzmanības deficītu kļūst arvien izmisīgāki. Ceturtdien premjerministram Valdim [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Vienotība par un pret (248)
Aivars Ozoliņš

Apvienības Vienotība nodibināšana krietni vienkāršo “lielo” politisko ainavu un atņem aktualitāti kopš 5.Saeimas vēlēšanām Latvijas pilsoņiem laikam gan populārākajam viltus apgalvojumam, ka “nav par ko [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Štokenbriks kā Šlesakovs (283)
Aivars Ozoliņš

Partija Sabiedrība citai politikai sestdien kopsapulcē nobalsoja par dalību vēlēšanu apvienībā Vienotība, kuras programmā būšot uzsvērts, ka viens no nākamās Saeimas galvenajiem mērķiem būs atjaunot [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Viens caurums sietā (130)
Aivars Ozoliņš

Stāsts par “caurumu” Valsts ieņēmumu dienestā (VID) var šķist gluži vai neticams — valsts par miljoniem pasūta elektronisku datu sistēmu, piegādātājs to izstrādā un ievieš, [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Citi līderi, cits stils (324)
Aivars Ozoliņš

Jaunā laika kopsapulce sestdien varēja kļūt par “uzvarētāju kongresu” un pieteikumu valdības vadīšanai arī pēc Saeimas vēlēšanām rudenī jau kā topošās triju partiju apvienības līderim. [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Gvantanamo un Latvijas drošība (162)
Aivars Ozoliņš

Valdības lēmums izmitināt Latvijā vienu no ASV ieslodzījuma vietā Gvantanamo (Kubā) turētajām personām neizbēgami rada jautājumus. Taču pats pirmais un saprotami svarīgākais no tiem — [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Jakāna partija (239)
Aivars Ozoliņš

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors Dzintars Jakāns laikam būs bijis otrs svarīgākais politiskais jautājums valdības pēdējo trīs mēnešu nebūt ne pieticīgajā darba kārtībā — uzreiz aiz [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Plānais Šķēle (669)
Aivars Ozoliņš

Tautas partijas tēvs Andris Šķēle var atgriezties Mākoņos. Viņa politiskās ietekmes atjaunošanas pasākums jeb tā dēvētā atgriešanās politikā, lai it kā vestu valsti ārā no [..]

Lasi visu »»

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books