TP politiķa raksturs (254)
Autors: Aivars Ozoliņš
Publicēts: 2010. gada 19. marts 16:25
Atslēgvārdi: , , , , .
x

Nosūti raksta adresi draugam.

Kultūras ministra Inta Dāldera lēmums palikt amatā pēc tam, kad viņa Tautas partija nolēmusi aiziet no valdības, bet it īpaši TP līderu komentāri par viņa lēmumu ir kā “karalis ir pliks!” sauciens pašreizējās diskusijās par “TP jauno tērpu” jeb aiziešanu opozīcijā. Tas ļauj saprast, ko vispār šajās diskusijās TP politiķiem nozīmē jēdzieni “politiķis” un “politika”.

Dālderis paskaidro, ka viņam rūp viņa darbs, “nevaru pievilt savas nozares cilvēkus”, un, tā kā viņš nekad neesot vēlējies kļūt par politiķi vai ministru un netaisoties par tādu palikt arī pēc vēlēšanām, tad izvēlējies izstāties no TP un turpināt strādāt.

TP vadonis Andris Šķēle Dāldera rīcību uztverot kā saprotamu, jo ministrs ir nobažījies par iesākto darbu turpmāko virzību kultūras jomā. “Kultūras ministrs ir ļoti atbildīgs speciālists,” Šķēles vārdā aprāda viņa runasvīrs Romāns Meļņiks.

Šķēles vietniece un TP Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Vineta Muižniece uzskata, ka “Dāldera kunga lēmums un līdz ar to šī situācija skaidrojama ar politiskās pieredzes trūkumu”, jo “katrs ministrs raizējas par savu nozari, un Dālderim ir ļoti maza politiskā pieredze”. Arī bijušais frakcijas priekšsēdētājs Māris Kučinskis spriež, ka Dāldera lēmuma pamatā acīmredzot esot politiskās pieredzes trūkums.

Viena no TP galvenajām “sejām” Vents Armands Krauklis vēsta: “Jau aicinot Dālderi amatā, bija skaidrs, ka viņš ir profesionālis kultūras nozarē, nevis politiķis.” Un uzsver, ka šajā gadījumā varot runāt par “paša cilvēka rakstura stiprumu vai vājumu”.

Gana daudz pateikts, lai secinātu, kādam TP izpratnē jābūt labam politiķim. Pirmkārt, tam ir jārūpējas par partijas, nevis savas nozares, valsts vai sabiedrības interesēm. Otrkārt, viņam ir jābūt ar tik “stipru raksturu”, lai paklausīgi un bez ierunām sekotu partijas vadoņu lēmumiem arī tad, kad pašam ir skaidrs, ka tas būtu bezatbildīgi un nāktu par sliktu viņa pārraudzītajai nozarei un tātad valstij un sabiedrībai.

Faktiski TP vadoņi pavēsta, ka atšķirībā no raksturā vājā nozares profesionāļa Dāldera, piemēram, veselības ministre Baiba Rozentāle ir laba un pieredzējusi politiķe, jo viņai acīmredzot nerūp, kas notiks ar viņas nozari. Pašvaldību ministrs Edgars Zalāns arī, protams, ir izcils politiķis, jo acīmredzot ir diletants savā jomā un viņam ir vienalga, kas ar to notiks.

(Taču šie abi, protams, ir profesionāli TP politiķi ar stipru raksturu. Grūtāk iztēloties, kā, piemēram, profesionālais diplomāts, ārlietu ministrs Māris Riekstiņš pats sev, Latvijas sabiedrībai un arī mūsu starptautiskajiem partneriem pamatos, kāpēc viņam atbildība par valsts ārpolitiku ir mazāk svarīga nekā atbilstība stipra rakstura TP “politiķa” kritērijiem, ja pat TP ierindas deputātei Aijai Barčai šie kritēriji acīmredzot nešķiet pareizi, ja jau viņa piektdien nolēma izstāties no TP frakcijas.)

Ar šādi precizētiem jēdzieniem tad arī būtu jārunā par TP lēmumu pamest valdību. Proti, jāpārstāj izlikties, ka Šķēles ultimātam premjerministram Valdim Dombrovskim un TP četriem, sešdesmit vai vienalga cik tur priekšlikumiem par to, ko darīt ar ekonomiku, nodokļiem, budžetu, bezdarbniekiem vai starptautiskajiem aizdevējiem ir kāds sakars ar bažām par valsti un rūpēm par tās iedzīvotājiem. Viss taču ir pavisam vienkārši — Šķēle ir izrēķinājis, ka viņam izdevīgākā politika, kā saglabāt iespēju izmantot politiskās varas resursus arī pēc vēlēšanām, ir pašlaik pārcelt partiju no valdības opozīcijā un pārējo atstāt reklāmas kampaņas rīkotāju ziņā.

Tā tad arī ir TP “profesionālā politika”, ko turklāt visi redz un saprot, taču diemžēl turpina spēlēt izlikšanās spēli, kas pazemo veselo saprātu un diskreditē politikas jēdzienu.

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(152 balsotāji )
Komentāri
201.

Priecājos, ka tik cītīgi formē sabiedrisko domu. Papētīju komentārus pie šī raksta līdz 21.martam plkst.0:00. Kopā 177 komentāri.
Atmetam savstarpējās Bugora un markoni vēlā vakara pļāpas 12 gab. Paliek 165 komenti.
Zvirbulēns veido sab. domu 25 komentāros, Lelle 16, kopā 41. Ceturtā daļa no visiem komentāriem!
Par šāda veida “sab.domas formēšanu” ļoti skaidri pateicis ABC 182.komentārā, neatkārtošos.

Nu un kas tev vietas te nepietiek ?
Kāda pļāpas te nopietni vīŗi zin poļitiku spriež !
:)

Pati jaunākā ziņa ir tā,ka valdošās koalīcijas
ārkārtas sēdē ir apspriests jautājums par pirmdienas sarunām ar PCTVL.Lai koalīcija Saeimā
panāktu vairākumu arPCTVL balsīm un līdz ar to
glābtu valsti,ir nolemts piekrist Plinera prasībai
balsojumu mainīt pret krievu valodu kā otro valsts
valodu.Ieriebšot tiem oranžajiem pamatīgi.

204.

Tu varbūt vēl zvirbulēna un manus maizes kumosus sāksi skaitīt?! Taisnība Bugoram: kas Tev te vietas nepietiek?
Starp citu zvirbulēnam, kas attiecas uz saimnieciskām lietām, ir vairāk prāta mazajā galviņā, nekā Rīgas varenajiem tais treknajos rumpjos…Tad, kad TP taisīja to administratīvi teritoriālo reformu, mēs te abi bļāvām, ka būs pakaļā….un ir jau arī! Vai maz kāds no Rīgas kundziņiem tagad zina, kas te uz vietām notie?! Tūliņ sāksies šķelšanās un atdalīšanās procesi, kuriem nebūs ne gala ne malas…
Vajadzētu tagad iet uz otro kārtu un pilnīgi varmācīgi noteikt, ka viena pašvaldība ir veco rajonu robežās, kur jau ir saveidota infrastruktūra, bet tagad augšgals ir tik bailīgi un gļēvi… ziepes savārīja, bet izstrēbt nav dūšas…

205.

Beidz te pļ..īt kā Zadiņa govs!

Lelle nesaprot,kas ir politikā kompromiss.Pēc tavām domām varbūt Āboltiņa Plineram piedāvās biļeti uz hokeju?

Ja gadījumā kādam šķiet, ka Riekstiņa palikšana šajā amatā ir valsts interesēm atbilstoša, tad 1 no mums ir jucis: vai nu Ozoliņš, vai es.

208.
zvirbulēns-Lellei
2010. gada 21. marts, 13:44

db.lv

Attīstītajām valstīm ar lieliem budžeta deficītiem jau tagad jāsāk sagatavot sabiedrību jostu stingrākai savilkšanai, kas būs nepieciešama, sākot no nākamā gada, Ķīnas Attīstības Forumā sacījis Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) izpilddirektora vietnieks Džons Lipskis (John Lipsky), ziņo Reuters.

Saskaņā ar viņa sacīto jostu savilkšana nozīmēs mazāk dāsnu veselības aprūpi, izdevumu samazināšanu un pasākumus, lai gūtu lielākus ieņēmumus no nodokļiem.

Attīstītajām ekonomikām 2010.gadā esot jāsaglabā fiskālie stimuli, bet, ja pasaules ekonomikas atlabšana turpināsies, kā pašlaik, konsolidācijai jāsākas nākamgad. Pirmkārt, politiķiem būtu jāskaidro saviem pilsoņiem, kāpēc atgriešanās pie piesardzīgas politikas ir nepieciešams nosacījums ekonomikas ilgtspējībai. SVF prognozē, ka procentu likmju paaugstināšana un parādu atgriešana pirmskrīzes līmenī varētu samazināt potenciālo izaugsmi attīstītajās ekonomikās.

Otrkārt, esot jāpastiprina nodokļu iestāžu darbs, lai, piemēram, uzlabotu nodokļu iekasēšanu.

Bruto valsts parādi attīstītajās ekonomikās pieaugs no vidēji 75% no IKP 2007.gada beigās līdz 110% no IKP 2014.gada beigās, pat pieņemot, ka īslaicīgie, ar krīzi saistītie stimulēšanas pasākumi turpmākajos gados tiek atcelti, norādījis Dž. Lipskis.

—————
Vai Dombrovskis ir gatavs savilkt visiem jostas, biedri!

Es gan komentārus neesmu skaitījis, bet tā – uz acs’ piemetot, šodien notiek mērīšanās ar krāniņiem. Bet doma nav slikta par “pļāpātuvi”- piebilstot, ka tur var ieskatīties tikai “izsūtītie”, pārējie tiek nobloķēti.
/Esmu teicis/
:)

kaut gan tagad arī tā pašvaki…būs vien atkal jāizvēlas labāko no sliktākajiem…

Jā kāpēc jāizvēlās vismazākaiS ļaunums ?
:)
Tad jau Tev tā liste ko urnā metīsi būs vienos caurumos?
:)

Taisām tad prikidku
Kalniete -
būs Briselē pārsēdējusēs vilksies te un gaisu jauks
pietiek jau ar dunci Einim mugurā kad Pisu uztaisīja
:)
veCos grēkus daudz neuzskatīšu pietiek ar to vonūgu Alberta ielā par ĀM naudu !
Kristovskis – ņe riba ņe mjāsa ja Lapsis elementāri televizōrā beņķī iedzina
vēl grēki senie zviedru puļemjoti ko it kā dāvāja bet sanāca par naudu
kur kas nobira pa ceļam kuros kontos?
Štokijs
ja NĪ spečuks kalvja EK minIs un tusēja kopā ar
Liepnieku kā to var aizmirst?
:)
Solvita
Jā kā īru baronese tie gājieni brīžam velk uz to
pa kuru laiku tad angleni iemācīsies
:)
Lāčuks
būs izsmēlies – šito durdomu saturot
iekritīs letarģijā vēl
bet audzis audzis pa šito gadu ir!
:)
un kas ar Eini
?
vot vopros?

213.
Lelle-zvirbulēns
2010. gada 21. marts, 15:13

“…ja pasaules ekonomikas atlabšana turpināsies…”

Tur jau tas trakums, ka uz vasaru nāks krīzes nākamais vilnis, kas skars tieši lielās valstis, jo nevienāi no tā sadrukātā naudas masa nav nosegta ar zelta rezervēm. Ķepurosies tikai tās, kurām ir savi energoresursi(gāze, nafta) un lielas dabas bagātības( meži, izrakteņi, zelta, dimantu ieguves). Latvijai vairs nav nekā no tā, tā ka mūs gaida smags darbs un maize ar pamatīgi piedegušu garozu.
Kas attiecas uz pašu Ķīnu, tad tās prognozes arī nav iepriecinošas. Ja attīstītās valstis būs spiestas savilkt jostas, tad sāksies domino efekts- tiks liegts imports, lai nosargātu savus ražotājus, tā rezultātā Ķīna būs pirmā, kas cietīs vissmagāk, ja viņi nepaspēs izveidot savu(Austrumāzijas) valūtu, par ko tika spriests Šanhajas sanāksmē.Ja to izdarīs, tad savukārt ASV savu dolāru varēs karināt tualetē uz nagliņas…

214.

Es zinu tikai vienu, ka Einis agrāk vai vēlāk vēlreiz pie valsts ruļļiem atgriezīsies un būs ruļevojs…nebūs ne solvitu, ne sarmīšu, ne sandriņu, bet Einārs būs kā likts!
Zvaigznes nevar apmānīt, kas tur stāv rakstīts, to nevar izmainīt…

No vo pēc kura horoskōpa vai mēness kalendāra
Tavs pravietojums
vai tas nākamājā dzīvē ko?
:)

Sarmīte dibināšot Meierovica biedrību… Ar Štokija un Pabrika saukļiem un viņu cilvēkiem… Nu lai nu izdodas, bet tas liecina, ka Štokijs ir pieļāvis daudzas kļūdas, norokot labas idejas. Kāpēc? To vajadzētu paanalizēt, lai citi demokrāti otrreiz peļķē neiebrien. Cerams, arī CitasDienas Ozoliņam oranžās klapes no pohainās acs nokritīs, un varēs pievērsties produktīvākam spalvas mākslas rūpalam.

Diena:”Biedrības dibinātāju vidū varētu būt bijušais Eiropas Parlamenta deputāts Georgs Andrejevs, biedrības Pro Future valdes priekšsēde Eva Birzniece, sabiedrības par atklātību Delna valdes priekšsēde Lolita Čigāne, Latvijas pārstāve ES tiesā Kristīne Drēviņa, mākslinieks Jānis Garančs, Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis, Konkurences padomes vadītāja Ieva Jaunzeme, Latvijas Institūta direktors Ojārs Kalniņš, Berga Bazāra īpašnieku pārstāvis Aleksis Karlsons, Jaunā teātra institūta vadītāja Gundega Laiviņa, ārpolitikas eksperts Atis Lejiņš, Baltijas jūras vīzijas un stratēģijas sekretariāta vadītājs Tālis Linkaitis, sabiedriskā darbiniece Ingrīda Meierovica, Starptautiskās migrācijas organizācijas Latvijas biroja vadītājs Ilmārs Mežs, Pasaules Dabas fonda Latvija direktors Uģis Rotbergs, NBS pulkvedis Raimonds Rublovskis, premjera padomniece Solveiga Silkalna, ārpolitikas eksperts Andris Sprūds, vēsturnieks Gustavs Strenga, programmētājs Mārtiņš Štāls, sociologs Tālis Tīsenkopfs, uzņēmējs Mārtiņš Vecvanags, Tilde valdes priekšsēdis Andrejs Vasiļjevs, rakstniece Anna Žīgure. Biedrību varētu atbalstīt arī pārdesmit eksperti, kuru vidū ir arī uzņēmējs Uldis Pīlēns.”

Partiju vajaga, lai iekļautos Vienotībā, nevis biedrību, kura beigās ne par ko neatbildēs. Partijas vismaz atbild ar vēlētāju neuzticību.
Man kā potenciālam vēlētājam daži uzvārdi šajā sarakstā liek šaubīties. Piemēram, Konkurences padomes vadītāja I. Jaunzeme. Ko viņa ir darījusi, lai monopoluzņēmumi nedīrātu tautai pēdējo ādu nost? Garām O. Kalniņš un A. Lejiņš. Viņiem nav nekādas sajēgas par to, kas notiek Latvijā vispār, īpaši laukos, tāpat kā VVF par to bija maza interese.Un ko tur darīs Pīlēns, TP sile pazuda, tā fiksi pie nākamās klāt…
Atbalstu Annu Žīguri!

Tev baigi bugoriska latv. valoda. Es jau pats shad tad greekoju , bet tu jau paarspeej jeseninu un zinovjevu. tev laikam kaads ar krievu aamuru ir iedevis pa dullo un tu tiiksminies… nu taadaa garaa…

atvainojos ne pa galvu, bet pa bashku. kljuuda.

220.

TP morāle: strādā tikai tie, kuriem trūkst politiskās pieredzes.

Ja izsakās vienkārši – būs sarežģīti.
Ja izsakās sarežģīti – būs nāvīgi grūti.
Visizplatītākās lietas Visumā ir ūdeņradis, muļķība un viedokļi.
Tavs man pie kājas !
:) )

Latvijas Institūta direktors Ojārs Kalniņš
===

Nē nu man patīk !
šitas džeks i zilās govis sagremo
Latvija tēlā
ka tik maksā
un var frakā kur pieņemšanā ar šammpja glāzi pazīmēties !

Bet Lejiņš lai Bruseļos internacionāli dzied
tur neļķes sarkanās lai zied

un skatās
ka Alfrēds Petrōvīčs ar DDR kamrādiem nepārņem varu !
:)

miljais Bugor, labi ka Tu savaa atbildes zinjaa nelieto sveshvalodu. Es nezinu vai es vispaar veelos ar Tevi runaat. Man ir tagad meitene atnaakusi un man jaapdomaa vai vispaar Tev rakstiishu.

Bingo

kuru vidū ir arī uzņēmējs Uldis Pīlēns
===
Jā šitas taukais frukts arī grib no pančkas laukā ar sausām pleznām tikt !
:)

Fū nu vismaz atzinies ka nēesi zilais !
to sabijos zin’
:)
sveicieni meitenei !
cherche femme
bonne soirée

Hermanis jau par Rubeni teica
ka divas štukas tāds sīkums vien esot no valsts naudas
tā kā iet uz otro riņķi cer mož sarmīte tiks pie šprices
un otro bļambaku piespraudīs
būs dvāždi Lāčplēsis !
ar bisti tad dzimtā miestā
:)

>Bugors
7/3 ka Elērte ir uzrunājusi Pīlēnu atbalstīt viņas dibināto biedrību, nevis otrādi.
šķiet, ka nezini, ka viņi ir savstarpēji pazīstami no 80 gadu vidus, kad Sarmīte vēl bija LitMākslā kino kritiķe.

Dies ar viņu ar to pīlēnu
paņēma fraku no šķēles kad sākās stroikās štoperi
bet tajā sarakstā neredzu gan

ne tehnisko profesūru
ne jaunos zinātniekus uzņēmējus
ne latvju jaunos censoņus kuri eiropas gaisu apostījuši to šajā blicē nav !

>Bugors
“ne tehnisko profesūru, ne jaunos zinātniekus uzņēmējus,
ne latvju jaunos censoņus kuri eiropas gaisu apostījuši”

kurā biedrībā/partijā/sarakstā Tu viņus redzi?

233.

Jāāā, Ēlerte savākusi tautu, teju latslāvu ideoloģijas ziedu.
Šitie sitīs pušu pat vistulbākos soristus. Jābrīnās, ka te nav Nils Muižnieks.
:(
Vispār drūmi!
:(

Pēc gadiem pieciem būs saraksts kuriem ap 35 četrdesmit
pieredze darbā eiropā
laba izglītība
arī Īrija var ko pienest
ne visi tur sēnes lasa
arī Latvija ierēdņu korpusā jēdzīgi zēni un meitas ir
paaudzei jānomainās domāju tā !

>Bugors
kas būs pēc 5 gadiem, mūs šodien neinteresē.
Atbildi pēc būtības, nevis ierasti bugoriski muldies.

Kas tu par mūs ?
un kurš te muld ?
Mēs=Parastais Pirmais vai ?
:)
Ja Tu visu izskaidro tik nepārprotami, lai neviens nevarētu pārprast, kāds noteikti sapratīs citādi.
Vienīgi tāds, kurš visu saprot pilnībā, spēj izskaidrot tā, ka nevienam citam pilnīgi nekas nav saprotams.

Apskatījos es to Ēlertes sarakstu. No vienas puses, vājš – nekā jauna, tie paši vecie kadri, kuri gan ir prorietumnieciski orientēti, bet tai pašā laikā ir konjunktūristi varai, nav diez ko bijuši revolucionāri nekad. No otras puses, labāku Sarmītei laikam nav bijis, un droši vien labāku latviešiem vispār nav. Vienīgi programmētāju Vasiļjevu varētu nosaukt par cerīgu, neraugoties uz to, ka viņu jau nu visā pilnībā var nosaukt par sorosīdu. Bet man tas netraucē.

Visa šī jaunā Sarmītes veco ļaužu grupa nešaubīgi būs orientēta Rietumu demokrātijas vērtību virzienā, un tas ir labi. Diemžēl nesaredzu tur nevienu darītāju. Nesaredzu nevienu (izņemot Vasiļjevu un pašu Sarmīti), kura smadzenes spētu radīt kādu jaunu dokumentu, kādu valstisku programmu, kādu lielu ideju.

Te nu Sarmītei jāsaprot, ka viņas baram nepieciešams izpildmehānisms ar jauniem cilvēkiem. Un laikam noderēs arī kāds atpūtas nams klusā vietā pie upītes, kur Sarmītes grupas pārmaiņu tēviem un matēm atpūsties. Es negribētu šitādus redzēt snauduļojam, boloties un vaikstoties jaunajā Saeimā.

238.
zvirbulēns-šausmas
2010. gada 21. marts, 20:49

Ēlertei ir tik viens plāns – visu tautību latvietis.
Un viss, neko citu nav gadījies dzirdēt! Ekonomikā-klusums, nodokļu politika – klusums, valsts pārvalde – klusums.
Tikai iedoloģija un nekas vairāk. Turklāt, Latvijai, latviešiem naidīga, iznīcinoša ideoloģija.

239.
zvirbulēns-šausmas
2010. gada 21. marts, 20:53

Būtībā, Ēlerte ap sevi ir sapulcinājusi VVF galmu (pielīdējus varai), kosmupolītus, internacionālistus, globālistus, un vienu otru ideālistu, kurš pats nejēdz ko dara, kādā taurē pūš, pluss vēl kā likums viņi teju visi ir konjunktūristi (Izņemot Leldi).

>Bugor,
muldētāju laiks ir beidzies, da vienalga kādā stilā.

Kāds ir sausais atlikums Taviem komentiem?

Vēl šajā sadaļā
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Uzmetēju pavasaris (157)
Aivars Ozoliņš

Tautas partija, aiziedama no valdības, lai gatavotos vēlēšanām kopā ar LPP/LC, ir uzdāvinājusi Aināram Šleseram iespēju izvēlēties — vai nu gatavoties vēlēšanām kā valdības ļodzītājam [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Šķēle nespēj (301)
Aivars Ozoliņš

“Ja Tautas partija spēs, tad arī Latvija varēs!” Andris Šķēle pasludināja savas atgriešanās kongresā novembrī, likdams partijas biedriem vienoties izmisīgā cerībā, ka varbūt viss vēl [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Šķēles piedāvājums (128)
Aivars Ozoliņš

Andra Šķēles tā dēvētā atgriešanās politikā nav atstājusi cerēto iespaidu uz vēlētājiem, un viņa mēģinājumi kompensēt politiskās uzmanības deficītu kļūst arvien izmisīgāki. Ceturtdien premjerministram Valdim [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Vienotība par un pret (248)
Aivars Ozoliņš

Apvienības Vienotība nodibināšana krietni vienkāršo “lielo” politisko ainavu un atņem aktualitāti kopš 5.Saeimas vēlēšanām Latvijas pilsoņiem laikam gan populārākajam viltus apgalvojumam, ka “nav par ko [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Štokenbriks kā Šlesakovs (283)
Aivars Ozoliņš

Partija Sabiedrība citai politikai sestdien kopsapulcē nobalsoja par dalību vēlēšanu apvienībā Vienotība, kuras programmā būšot uzsvērts, ka viens no nākamās Saeimas galvenajiem mērķiem būs atjaunot [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Viens caurums sietā (130)
Aivars Ozoliņš

Stāsts par “caurumu” Valsts ieņēmumu dienestā (VID) var šķist gluži vai neticams — valsts par miljoniem pasūta elektronisku datu sistēmu, piegādātājs to izstrādā un ievieš, [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Citi līderi, cits stils (324)
Aivars Ozoliņš

Jaunā laika kopsapulce sestdien varēja kļūt par “uzvarētāju kongresu” un pieteikumu valdības vadīšanai arī pēc Saeimas vēlēšanām rudenī jau kā topošās triju partiju apvienības līderim. [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Gvantanamo un Latvijas drošība (162)
Aivars Ozoliņš

Valdības lēmums izmitināt Latvijā vienu no ASV ieslodzījuma vietā Gvantanamo (Kubā) turētajām personām neizbēgami rada jautājumus. Taču pats pirmais un saprotami svarīgākais no tiem — [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Jakāna partija (239)
Aivars Ozoliņš

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors Dzintars Jakāns laikam būs bijis otrs svarīgākais politiskais jautājums valdības pēdējo trīs mēnešu nebūt ne pieticīgajā darba kārtībā — uzreiz aiz [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Plānais Šķēle (669)
Aivars Ozoliņš

Tautas partijas tēvs Andris Šķēle var atgriezties Mākoņos. Viņa politiskās ietekmes atjaunošanas pasākums jeb tā dēvētā atgriešanās politikā, lai it kā vestu valsti ārā no [..]

Lasi visu »»

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books