Ir klāt! (4,198)
Autors: Nellija Ločmele
Publicēts: 2010. gada 7. aprīlis 15:24
Atslēgvārdi: , .
x

Nosūti raksta adresi draugam.

Sveiki, uzticamie Citadiena.lv lasītāji! Beidzot ir laiks vairākām ļoti labām ziņām.

Tas nekas, ka kalendārā šīs nedēļas ceturtdienā stāv parasts melnas krāsas astotnieks, īstenībā šo dienu mēs gribētu nosvinēt kopā ar jums visiem. Tieši 8.aprīlī dienasgaismu ieraudzīs jaunais žurnāls Ir un sāks darbu sarunu terminālis ir.lv. Laipni aicinu izmēģināt un ceru, ka būsim ar jums kopā arī jauno izdevumu lappusēs – gan papīra, gan elektroniskajās!

Kāpēc Ir? Tāpēc, ka tas ir ļoti stiprs un pozitīvs vārds. Kurš gan nezina, ka Latvijā daudz kā nav – uzticēšanās, naudas, darba, drošības. Bet mēs vēlamies runāt par to, kas ir! Palīdzēt dalīties ar vērtīgu pieredzi, patiesu iedvesmu, radošām idejām un tādējādi tās vairot. Piešķilt enerģiju, dabūt domubiedru pleca sajūtu!

Citadiena.lv saturīgā domu apmaiņa mums ir nostiprinājusi ticību, ka šāda kopiena ir iespējama un vajadzīga, tāpēc mēs to gribam paplašināt. Ir – tas ir mūsu piedāvātais upgrade. Ar šo grūti latviskojamo vārdu iekšējās diskusijās esam apzīmējuši darba principu, kas prasa pārsteigt pašiem sevi un lasītāju, neatkārtoties, nesadzīvot ar “normāli”, nebraukt pa ērtām sliedēm, bet meklēt inovāciju.

Mums ir jauns piedāvājums. Žurnāls ceturtdienās un sarunu terminālis katru dienu.

Žurnālu veidojam kā krāsainu mozaīku par svarīgo un interesanto, plašo tematu klāstu sakārtojot četros blokos — ir svarīgi par sabiedrības aktualitātēm, ir kultūra par mākslu pasauli, ir cilvēki par izcilām personībām, ir viss kaut kas par dzīvesstilu un izklaidi.

Ik nedēļu žurnālā atradīsit pētniecību, vērtīgus komentārus par politikas un ekonomikas norisēm, aktuālo nedēļas notikumu apskatu un pasaules pieredzi. Kultūras blokā — intervijas ar spilgtām personībām, recenzijas, esejas. Cilvēku sadaļā Latvijas portreti — veiksmes stāsti, slavenības, kas ar saviem darbiem iekarojušas daudzu prātus un sirdis, atklāsim arī jaunos talantus un unikālo šķietami parastos līdzcilvēkos.

Savukārt internetā žurnālistiku esam savienojuši ar virtuālās kopienas rīku. Proti, ir.lv ļaus jums ne vien uzzināt svarīgākās ziņas un iecienīto autoru viedokļus, bet veidot pašiem savu domubiedru loku. Atvērtas, dzīvīgas sarunas ir mūsu mērķis, tāpēc aicinu pievienoties, veidot savu profilu un debatēt! Ir.lv piedāvājumu turpināsim dinamiski attīstīt, jūsu ieteikumi būs ļoti gaidīti!

Mūsu komandas principi ir nemainīgi un jums zināmi – veidojam neatkarīgu, atvērtu un godīgu mediju. Šodien esam nosaukuši savus investorus – cilvēkus no dažādām darbības jomām, kuri ir noticējuši mūsu medija idejai.

Atvadoties no Citadiena.lv, gribu visas komandas vārdā no sirds pateikties ikvienam domubiedram un palīgam, jo kopā esam radījuši Latvijas mediju vidē patiešām unikālu pieredzi. Paldies brīvprātīgajiem viesautoriem, kaislīgajiem diskutētājiem, uzticamajiem lasītājiem! Un domāju, ka visi iepriekš minētie piebalsos komandas lielākajam paldies, kas par pacietību un izturību pienākas mūsu tehniskajam sargeņģelim Jānim. Jūs visi aizvadītā pusgada skarbumu esat padarījuši aizraujošu. Un pēdējā, labākā ziņa ir tā, ka mums taču īstenībā nav jāatvadās, jo – Ir!

Paziņojums presei un akcionāru saraksts

Paziņojums presei par žurnāla Ir un ir.lv darba uzsākšanu

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(71 balsotāji )
Komentāri

Jā jā, sveiki, Nellij! Apsveicu ar sākotni jūs visus! Kā tad būs tiem, kuri parakstījās uz bezmaksas numuru: pienāks, vai tomēr kioskā jāpērk, ko? Vēlreiz apsveicu, un izskatās cerīgi. Vai ne, ko?

Apsveicu!!!

Apsveicu! Lai izdodas!
To sarunu terminālu vajadzētu ar reāliem vārdiem un uzvārdiem, tad diskusijām būtu lielāka vērtība.

Vai “Būs!” rīt paskastē jebšu jāpērk kioskā (nav žēl)?

Lai mums visiem IR! Lai jums izdodas!

Lai dzīvo sveiks!

Paldies visiem par sveicieniem un laba vēlējumiem!

Protams, visi, kas pieteicās uz pirmo numuru, saņems to dāvanā, kā jau esam solījuši. Ceru, ka Jums patiks, noteikti gaidīsim atsauksmes un aicinu abonēt :)

Apsveicu! Lai Jums veicas!

8.
Kurmītis >> Nellijai
2010. gada 7. aprīlis, 15:47

“upgrade” latviski saucas “uzlabojums”. Starp citu.

Bet tā kalendāra diena šodien IR melnā krāsā, iespējams, tāpēc, ka jaunajā CD izdevumā mēs tā arī neatradīsim to ilgi solīto un gaidīto informāciju par CD sponsoriem un reālajiem īpašniekiem … vai ne, Nellij? … :)

Ko vērta ir tā jūsu demonstratīvā “principialitāte” un rādīšana ar pirkstu uz citu nesmukumiem, ja pašiem ta mute melna ?

Kas jaunu dzīvi sāk ar meliem, tas …. … … paturpini pati … :)

Apsveicu !
Sen bija laiks .

10.
Kurmītis >> Nellijai
2010. gada 7. aprīlis, 15:49

O !
Ir gan “akcionāru saraksts” !
Tūlīt pastudēsimmmm !!!

11.
šausmas - Kurmītis
2010. gada 7. aprīlis, 15:51

Ha ha ha, šitais tirliņš jeb “publicists”, kā viņu “arāba” mikšļotājs nodēvēja, arī uzradies… Nu nenāk cilvēkam miegs, un arī kārtīga darba nav, ja gaišā dienas laikā jāspamo ēterī. Būtu labāk beļašus Doma laukumā tirgojis… Vot sūds!

Liels paldies Citadienas kolektīvam. Ar lielu nepacietību gaidu ceturtdienu!

Pilnīgi piekrītu Andrim – IR.lv diskusijas būtu javeido ar reāliem vārdiem un uzvārdiem. Man arī apnīk slepties aiz nika.

nu tad IR
ar atklāšanu !
no manis – bērzu sula
viena krūze/nevisai skāba/
vai pa hoķi arī kas iekšā būs
makšķerniekiem un
kādu smuku meiteņu bildi
arī klāt
:)

Super! Apsveicu!
Patiesi un ar nepacietību gaidu pirmo numuru, un šovakar noteikti aizstaigāšu līdz IR.lv prezentācijai.

16.

Apsveicu! Ilgi gaidījām un tad nu beidzot!
Mēs jau sen to bijām pelnījuši!
Atbalstu diskusijas ar pilnu vārdu!

Vēlu veiksmi un izdošanos! :)

>1.šausmas
2010. gada 7. aprīlis, 15:29
Jā jā, sveiki, Nellij! Apsveicu ar sākotni jūs visus! Kā tad būs tiem, kuri parakstījās uz bezmaksas numuru: pienāks, vai tomēr kioskā jāpērk, ko? Vēlreiz apsveicu, un izskatās cerīgi. Vai ne, ko?
———————————————–
Kā Tu vispār varēji tādu dumju jautājumu uzdot:”Kā tad būs tiem, kuri parakstījās uz bezmaksas numuru: pienāks, vai tomēr kioskā jāpērk, ko?”
Gribējās paspīdēt…ar “gudru” jautājumu?
Tātad Tu tomēr līdz galam neuzticies IR?
Kādi vēl pierādījumi Tev vajadzīgi?

Tagad portālam ir jauns nosaukums – sarunu terminālis. Wow.

Šodien jau reklāmu ejot uz fakultāti redzēju.Veiksmi!

Dazhi te runaa par pieteikshanos uz bezmaksas numuru , bet rit sho pirmo numuru reali varees nopirkt kioskos ?

No ziņas DELFOS:
Vaicāta par konkurentiem, Ločmele norādīja, ka “Ir” nav tiešu konkurentu: “Mums nav tieša atskaites punkta, vai tieša konkurenta, ar kuru mēs cīnītos”. Tomēr viņa uzsver, ka žurnāla mērķis, piemēram, attiecībā uz politiku, ir paskaidrot iespējamās izvēles sekas Latvijas politikā. “Mūsu žurnāla mērķis ir palīdzēt citiem saprast, kādas būs viena vai otra lēmuma tālākas sekas,” viņa atzīmēja.

Nu ja, balsojiet par Vienotību, jo tur ir Ēlerte ar pareizajām vērtībām. Redzēs, cik ilgi šis partijas biļetens darbosies.

Novēlu veiksmīgu debiju!!! Lai izdodas!

Ļoti patīkama un ilgi gaidīta ziņa. Vēlu izdošanos, atbalstu un pastāvīgu attīstību, investējot ļoti vajadzīgā pasākumā – Latvijas sabiedrības informēšanā, pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā, brīvas un tolerantas diskusiju telpas veidošanā, analītiskas, ētiskas un plaša skatījuma žurnālistikas uzturēšanā!

Lai jums un mums izdodas!

bet par tiem investoriem gan nekas publiski nav dzirdets

jebkura gadijuma – lai veicas!

Ar nepacietību gaidu rītdienu.Gribu IR.Lai Jums veicas!

28.

Kurmji IR pusakli zīdītāji.Tas pat zinātniekiem nav jāpierāda-to pierāda paši kurmji.

Lai veicas! Ar nepacietību gaidu rītdienas numuru, uz tikšanos ir.lv.

Par jauno mediju gan vispirms uzzināju papīra “Dienā”, nevis šeit. Nosaukums neslikts, vienkāršs, piemērots apspēlēšanai u.tml. Rakstā uz ir.lv gan varēja būt hipersaite:-P
Vai 8. būs pieejams arī pirmais papīra izdevums?

Apsveicu, lai viss izdodas, kā iecerēts.

Nu tad gaidam rītdienu. Priekā!

Apsveicu un ļoti gaidu!
Pie reizes gribas izteikt nožēlu, ka kaut kāda neliela, minoritāra daļa akciju tomēr netika pārdota sīkiem akcionāriem. Labprāt būtu nopircis dažas akcijas kā suvenīru!

Par vārdu “sarunu terminālis” – nezinu kā citiem, bet man vārds “terminālis” saistas ar “nobeidzējs”. Iznāk, “sarunu beidzējs”. Ari Drakons par šo vārdu jau pabrīnījās (nr. 19). Bet varbūt man arī nav taisnība, jo LV valoda man nav dzimtā.

ta ideja par publisku akciju sabiedribu varbut nav nemaz pelama

Tas 8.datums IR īstais, jo ciparu apgāžot IR bezgalības zīme. Lai bezgalīga IR arī lasītāju interese un uzticība!

> 26.
Zem raksta ir “Paziņojums presei un akcionāru saraksts” Uzklikšķini un lasi. Kurmītis ar’ solīja izteikties par personālijām, bet laikam nekā nosodama neuzracis, reiz pieņēmis gudru lēmumu – klusē.

Bo,palabošu.
Šeit laikam jāasociē tas viss ar lidostas/ostas termināliem,nevis vārdu “terminēt”. :)

Novēlu,lai 2011.gada 8.aprīlī varētu svinēt izdevuma gada jubileju! Lai izdodas!

Nu danke, danke..beidzot tak Ir!:)prieks ka izdziivojaat un palikaat..bez Jums visa shitaa zupa kas te pie mums Latvijaa vaaraas buutu tikai nozheelojams strebeklis:)..Turaties!!!

p.s. bija domaats “preses zupa”

Vēl šajā sadaļā
Raksti
Jauka filmiņa par Ir redakciju (7,252)
Cita Diena

“Interesanti par svarīgo” ir jaunā žurnāla un sarunu termināļa moto, tātad arī stāstam par redakciju jābūt aizraujošam. Tā arī [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Laila Pakalniņa
Kā dabūt baltu seju un nepieskarties bruņurupucim (146)
Laila Pakalniņa

Tā kā saskaņā ar ticējumu Lieldienās var tikt pie baltas sejas, bet paklausot mediķiem – pēc saskares ar bruņurupučiem kārtīgi jāmazgā rokas, četras Dieva dotās [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Sprādzieni metro (106)
Askolds Rodins

Saistībā ar terorismu Maskavas metropolitēns iepriekšējo reizi tika pieminēts pirms turpat sešiem gadiem. Pirmdienas rītā metro vagonos uzspridzinājās divas pašnāvnieces. Bojā gājušo skaits ir tuvu [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Autobusi un pircēji (107)
Askolds Rodins

Pirmajā aprīlī cilvēki, dabiski, plēsīs jokus, taču sagaidāmas arī nopietnas lietas. Tieši šajā dienā Vācijas automašīnu ražotājs „Daimler” var panākt izlīgumu ar ASV Tieslietu ministriju [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri
Korupcijas novērošanas birojs (542)
Sanita Jemberga

Žurnālistiem bieži pārmet, ka tie nesauc lietas īstajos vārdos. Man ir priekšlikums pārdēvēt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju par Korupcijas novērošanas biroju. Gada laikā, kopš par [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Bičkovičs izvēlējies (63)
Askolds Rodins

Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs otrdien turpmākam darbam ģenerālprokurora amatā nominēja tagadējo ģenerālprokuroru Jāni Maizīti, kas šajā krēslā atrodas jau otro termiņu. Likumdošana neierobežo amata [..]

Lasi visu »»
Raksti
TP popularitāte vienā līmenī ar Visu Latvijai (298)
Sanita Jemberga

Pirmo reizi atjaunotās Latvijas vēsturē agrāk ietekmīgās Tautas partijas (TP) reitings nokritis vienā līmenī ar nacionālistisko Visu Latvijai, liecina Latvijas faktu marta aptaujas rezultāti. TP reitings, [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Uzmetēju pavasaris (157)
Aivars Ozoliņš

Tautas partija, aiziedama no valdības, lai gatavotos vēlēšanām kopā ar LPP/LC, ir uzdāvinājusi Aināram Šleseram iespēju izvēlēties — vai nu gatavoties vēlēšanām kā valdības ļodzītājam [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
TP politiķa raksturs (254)
Aivars Ozoliņš

Kultūras ministra Inta Dāldera lēmums palikt amatā pēc tam, kad viņa Tautas partija nolēmusi aiziet no valdības, bet it īpaši TP līderu komentāri par viņa [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Alkohols un jaunieši (34)
Askolds Rodins

Deputātiem jāieklausās. Sabiedriskā organizācija Tabakas un alkohola kontroles Latvijas nacionālā koalīcija vērsusies Saeimā ar likumdošanas iniciatīvu, kas saistīta ar alkoholisko dzērienu tirdzniecības ierobežošanu. [..]

Lasi visu »»

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books