Ir klāt! (4,198)
Autors: Nellija Ločmele
Publicēts: 2010. gada 7. aprīlis 15:24
Atslēgvārdi: , .
x

Nosūti raksta adresi draugam.

Sveiki, uzticamie Citadiena.lv lasītāji! Beidzot ir laiks vairākām ļoti labām ziņām.

Tas nekas, ka kalendārā šīs nedēļas ceturtdienā stāv parasts melnas krāsas astotnieks, īstenībā šo dienu mēs gribētu nosvinēt kopā ar jums visiem. Tieši 8.aprīlī dienasgaismu ieraudzīs jaunais žurnāls Ir un sāks darbu sarunu terminālis ir.lv. Laipni aicinu izmēģināt un ceru, ka būsim ar jums kopā arī jauno izdevumu lappusēs – gan papīra, gan elektroniskajās!

Kāpēc Ir? Tāpēc, ka tas ir ļoti stiprs un pozitīvs vārds. Kurš gan nezina, ka Latvijā daudz kā nav – uzticēšanās, naudas, darba, drošības. Bet mēs vēlamies runāt par to, kas ir! Palīdzēt dalīties ar vērtīgu pieredzi, patiesu iedvesmu, radošām idejām un tādējādi tās vairot. Piešķilt enerģiju, dabūt domubiedru pleca sajūtu!

Citadiena.lv saturīgā domu apmaiņa mums ir nostiprinājusi ticību, ka šāda kopiena ir iespējama un vajadzīga, tāpēc mēs to gribam paplašināt. Ir – tas ir mūsu piedāvātais upgrade. Ar šo grūti latviskojamo vārdu iekšējās diskusijās esam apzīmējuši darba principu, kas prasa pārsteigt pašiem sevi un lasītāju, neatkārtoties, nesadzīvot ar “normāli”, nebraukt pa ērtām sliedēm, bet meklēt inovāciju.

Mums ir jauns piedāvājums. Žurnāls ceturtdienās un sarunu terminālis katru dienu.

Žurnālu veidojam kā krāsainu mozaīku par svarīgo un interesanto, plašo tematu klāstu sakārtojot četros blokos — ir svarīgi par sabiedrības aktualitātēm, ir kultūra par mākslu pasauli, ir cilvēki par izcilām personībām, ir viss kaut kas par dzīvesstilu un izklaidi.

Ik nedēļu žurnālā atradīsit pētniecību, vērtīgus komentārus par politikas un ekonomikas norisēm, aktuālo nedēļas notikumu apskatu un pasaules pieredzi. Kultūras blokā — intervijas ar spilgtām personībām, recenzijas, esejas. Cilvēku sadaļā Latvijas portreti — veiksmes stāsti, slavenības, kas ar saviem darbiem iekarojušas daudzu prātus un sirdis, atklāsim arī jaunos talantus un unikālo šķietami parastos līdzcilvēkos.

Savukārt internetā žurnālistiku esam savienojuši ar virtuālās kopienas rīku. Proti, ir.lv ļaus jums ne vien uzzināt svarīgākās ziņas un iecienīto autoru viedokļus, bet veidot pašiem savu domubiedru loku. Atvērtas, dzīvīgas sarunas ir mūsu mērķis, tāpēc aicinu pievienoties, veidot savu profilu un debatēt! Ir.lv piedāvājumu turpināsim dinamiski attīstīt, jūsu ieteikumi būs ļoti gaidīti!

Mūsu komandas principi ir nemainīgi un jums zināmi – veidojam neatkarīgu, atvērtu un godīgu mediju. Šodien esam nosaukuši savus investorus – cilvēkus no dažādām darbības jomām, kuri ir noticējuši mūsu medija idejai.

Atvadoties no Citadiena.lv, gribu visas komandas vārdā no sirds pateikties ikvienam domubiedram un palīgam, jo kopā esam radījuši Latvijas mediju vidē patiešām unikālu pieredzi. Paldies brīvprātīgajiem viesautoriem, kaislīgajiem diskutētājiem, uzticamajiem lasītājiem! Un domāju, ka visi iepriekš minētie piebalsos komandas lielākajam paldies, kas par pacietību un izturību pienākas mūsu tehniskajam sargeņģelim Jānim. Jūs visi aizvadītā pusgada skarbumu esat padarījuši aizraujošu. Un pēdējā, labākā ziņa ir tā, ka mums taču īstenībā nav jāatvadās, jo – Ir!

Paziņojums presei un akcionāru saraksts

Paziņojums presei par žurnāla Ir un ir.lv darba uzsākšanu

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(71 balsotāji )
Komentāri
4081.
klusais>jautājums
2010. gada 21. maijs, 23:24

Nu tad pastāsti trīs vārdos – vai par situāciju kādu jāsauc pie atbildības, ja jā , tad kuru(s)?

4082.

>puika
Vai tad igauņi, čehi un poļi aizņemas no SVF un PB ? Pirmā dzirdēšana.
Bet lietuvieši gan izvēlējās aizņemties brīvajos finanšu tirgos par stipri augstākiem %, lai tikai ar SVF un PB nebūtu jāsasienās…
Tu par Argentīnas pieredzi ar SVF palasi, par Dienvidkoreju, kas labāk atteicās no sadarbības un lētākiem %, bet neļāva sagraut savu ekonomiku…
Bet ko nu sorosistiem…Ka tik zāle…Un dzīve spožumā !

4083.

>klusais
Kas vainīgs ? Blēži, muļķi, marsieši un lācīši…
Daži par to ko ir izdarījuši, daži par to ko nav izdarījuši…Jo noziedzīga var būt gan darbība, gan bezdarbība.

4084.
klusais>jautājums
2010. gada 21. maijs, 23:39

Tevi vajadzēja šovakar uz 100 pantu uzaicināt – tur ar Šķēlem labi sanāca skaidrot situāciju. Man ļoti patika , ka 20 Latvijas gados vainu uzveļam ( proporcionāli izmantoto vārdu skaitam ) – 50% sačakarēja blēži un muļķi , atlikušos 50% marsieši un lācīši ( saprotot Dombrovski un Repši ) Starp citu varen spējīgi džeki – esot pie varas divarpus gadus viņi spēj sagāzt līdzvērtīgus podus kā pārējie 17 ar pusi gados. Laikam baigie talanti.

>jautājums
Paldies par ļoti vērtīgo ieteikumu :)

No LB statistikas par 2009. gadu pa ceturkšņiem:
ĀRĒJAIS PARĀDS (BRUTO) 20360.4 19837.9 20620.6 20493.3
ĀRĒJAIS PARĀDS (NETO) 8929.1 8507.8 7978.1 7479.7

4086.
Tīģeris > klusais
2010. gada 21. maijs, 23:44

man tā zvirbuļa ideja par sex uz altāra patika. Patiesībā mani apsēdusi fantāzija – kā tas būtu…

>jautājums
Vai tad igauņi, čehi un poļi aizņemas no SVF un PB ? Pirmā dzirdēšana.

Jautājums bija ar āķīti :D
Kāpēc tad viņi neaizņemas, bet mēs aizņemamies?

Gaidu analīzi par cikla pirmo pusi.

4088.
Tīģeris > klusais
2010. gada 21. maijs, 23:47

Šķēle tomēr ir zombijs. Politiskā vide esot kļuvusi tīrāka un cēlāka, viņš neesot sajutis es-tev tu-man atmosfēru Saeimā. Vai tad viņš vispār kaut ko jūt? Ja nu uz piķi viņam vēl.

4089.
klusais>jautājums
2010. gada 21. maijs, 23:50

Un vēl viens jautājums pirms aizeju gulēt – pastāsti man tā – 2006. gads TP draudzīgi ar LPP/LC ( un vēl tur citi) veido valdību, visas kārtis rokā , ok lietussargi ,kas tur vēl , bet tandēms turpinās , tagad LPP/LC un TP ( un kas tur vēl ) – tad kāda velna pēc , ja jau reiz tavi favorīti bija pie šprices viņi neturpināja izrullēt situāciju? Kas tā bija bezatbildība? Viņiem neļāva izvēlēties piemērotāko variantu? Visas kārtis taču bija viņu rokās , kur problēma? Pašam nerodas jautājumi ?

4090.

>puika
Lūdzu. Tad jau Latvijā viss ir lieliski ! Ar ko Jūs ar apsveicu. Pilnīgi mani nomierinājāt.
Tie ir tie paši 20 miljardi.
Un būtiski palielinās valsts ārējais parāds, kas nu ir būtiskākā no kopējā parāda sastāvdaļām.Jo par to būs jānorēķinās nodokļu maksātājiem.
Tikai viens no Māstrihtas kritērijiem, kuru izpilde ir priekšnoteikums, lai valsts varētu pievienoties eirozonai, nosaka, ka vispārējās valdības parāda attiecība pret IKP nedrīkst pārsniegt 60 procentus. Latvijai 2009. gada beigās vispārējās valdības parāds, iekļaujot gan iekšējo, gan ārējo parādu, veidoja 36 procentus no IKP. Šogad mums ir visas cerības tos 60 %sasniegt…
Jo IKP krīt…

4091.
klusais>Tīģeris
2010. gada 21. maijs, 23:52

Par altāri – aizej pamēģini, kur problēma?
Par Šķēli – zombijs ne zombijs , bet manuprāt pie vainas a la Līderisma akadēmijas.

>Tīģeris
Šķēle jau ir tikai viesis Saeimā :D
Es-tev tu-man lietas kārto Rīdzenē, vai plašākā lokā Lidiņā :D

>jautājums
procenti ir viena viltīga lieta – nemainoties parāda summai, bet sarūkot IKP mainās procenti.
Nu paceļam IKP un būs tie procenti labvēlīgāki.
Kur problēma? Vienkārši patīk paraudāt?

4094.

>puika
Gaidi…Ja būs garastāvoklis nodarboties ar analbabētisma likvidēšanu un sorosītu izglītošanu izanalizēšu. Bet ja nē …Ņem nu grāmatiņu, studē un analizē pats. Gan jau noderēs dzīvē…
Jo Tu ,draugs, ņirgājies…Kā jau pasaules pilsonis- sorosīts…Tāpēc es jūs ciest nevaru…
Bet man par manu Dzimteni un tautu sirds sāp.

4095.

>puika
Uz priekšu! Pacel IKP !

>jautājums
Nu ja, sirds jau ir tikai antisorosīdiem :D

Ai, palika pavisam garlaicīgi ar Tevi pļāpāt.
Nu, ja ļoti gribi varam parunāt arī par pasaules pilsoņiem. Tā laikam Tev tuvāka tēma. :(

4097.

>klusais
Es neteicu, ka viņi bija mani favorīti.
Bet tagad,ja tā paskatās…Varbūt ir vērts viņus atbalstīt…Nezinu, nezinu…Domāšu !
Nu un ko tavs favorīts, kurš ir pie šprices jau pusotru gadu pat nemēģina situāciju izrullēt?
Soldat spit, služba idjot ?

4098.

>puika
Nē, Tu man labāk pastāsti kā Tu to IKP pacelt taisies . Patiešām interesanti…

>jautājums
Ierosinu domāt kā pacelt IKP nevis taisīt QQ par procentiem un baidīties, ka Soross ar marsiešu kuģi desu no maizes nocels.

jāmauc līdz 10 000

nu gan ‘jautajums’ te sacepies. vispirms nav labi, ka nesildam ekonomiku, bet pec tam, kad panemam kreditu, lai to galigi nenosaldetu, atkal nav labi.
un par tiem parada procentiem pret IKP nu galigi nav ko satraukties. Latvija ar savu valdibas paradu Eiropas limenim pat loti maz ir aiznemusies. ko tad lai itali, grieki u.c. saka, kam valdibas parads sen pari 100%?
bez tam Mastrihtas kriteriji tapat jau ir sen noiets etaps. kurs tad Eiropa vinus tagad izpilda? ta pati Igaunija un tas ari viss. parejiem budzeta deficits pat padsmit skaitlos, par valsts paradu pat nerunajot, tas pa lielam jau nekad nav ticis ieverots.
un plikiem parada procentiem tapat nav jegas, jaskatas, kur ta nauda ir palikusi. ja ir ieguldita razoshana, tas ir tikai pozitivi, kaut ari % lielaks. Latvijas gadijuma gan bedigakais, ka liela masa no privata sektora aizneumiem gan ir sagrusta paterinaa/nekustamaa ipashuma burbulii. bet tas notika jau Kalvisa treknajos gados,un ar SVF kreditu un valdibas parada pieaugumu tam nav nekada sakara.
un vel kas – ja devalvacija bija pareizais risinajums, kapec tad ne Igaunija, ne Lietuva, ne Slovakija (citas mazas ES valstis) to neizvelejas? tad nav ko parmest Latvijas lemumu pienemejiem vieniem pasiem, tad jau galigi nejegas ari kaiminvalstis bijushi pie varas? ta pati Lietuva tacu ari gaja aiznemties tirgos, nevis piedrukaja litus klat. un ko devalvacija palidzeja piemeram Ungarijai – tapat dabuja aiznemties no SVF un pat pamatigak neka Latvija.
var ari paskatities uz eksporta cipariem – nu nav jau taa, ka nedevalvetajam eksports butu kaut kaa mazak sogad audzis neka devalvetajiem. drizak jau preteji – Eiropa lielakie pieaugumi Igaunijai, Slovakijai, ari tai pashai Latvijai.
bet par IKP nevajag satraukties, – ja Skele ar devalvetajiem parak nepatrauces, pats atjaunosies.

4102.
Lelle-jautājums 4083
2010. gada 22. maijs, 07:23

Paski man, lūdzu, par ko tad balsosi rudeni? Es arī saku, ka nav vairs par ko balsot, bet nebalsot nemaz nedrīkst! Kretīni par sevi balsos…
Kurš būs vismazākais ļaunums???

4103.

Es ar tā šorīt padomāju-nez cik ilgi mums te ļaus ārdīties?
Zvirbulēns un Beta pazuduši, tad jau varētu arī līdz 20 taukšķiem uzbliezt…

4104.
klusais>jautājums
2010. gada 22. maijs, 08:42

Ko favorīts? Favorīts tāpat ir iespiests starp kastu cīņām , kas katra vēlas sev labāku kumosu vai no valsts budžeta vai konkurentiem novākt . Paskaties pats ,kas notiek ar to LK – lai saglabātu viena onkas naudas pumpīti pat nevar valdībā ministru iecelt. Vai Tev neliekas smieklīgi , ka A/S sapulci steidzamības kārtībā var sasaukt tikai gandrīz pēc gada? No otras puses rindā stāv ekonomikas sildītāji ,kas gatavi būvēt ekonomiku uz valsts subsīdiju un garantiju bāzes – vēja parki, biogāzes ražotāji, atkritumu apsaimniekošana, valsts pieslīpētie pasūtījumi ( teiksim stāsts par ātro palīdzību – še ku reku gandrīz uzsilda līgumu par 150% ) . Bet reālas ražošanas kā piemēram Hanzaelektronikai vai SAF tehnikai, vai piemēram Grindeks nav . Mums vajag tādas lietas – kaut vai atceries celulozes rūpnīcas projektu , ko noraka pie Jēkabpils.

4105.

.angry
Es neteicu, ka uztraucos par Mastrihas kritērijiem, bet paskaidroju kāpēc uzskatu, ka Latvijas ārējais parāds pieaug.
Bet es tiešām esmu tāls no domas, ka Latvijas ekonomikā viss ir labi.Ļoti tāls…

4106.

>Lelle
Kas ir mazākais ļaunums ? Nav ne jausmmas .
Un par ko balsot vēlēšanās nezinu….Jo kā kādu sāku apsvērt…Tā acu priekšā uznirst kāds īpaši nekaunīgs purns un ‘paši ciniska afēra…Un tā ar visiem!

4107.

>klusais
Uz valsts pasūtijumiem, subsīdijām , dotācijām un garantijām jau mums vienmēr nadzīgie da glumie ir snaikstjušies…Zagt, un zagt, un zagt…Kā man šitais ir piegriezies….
Un vispār …Dombrovskis jau principā ir cilvēks godīgs, kas mums premjeros nemaz tik bieži negadās.Ja vispār ir bijis…

4108.

>puika
Piedod Puika, es attiecībā uz sorosistiem vakar pārkāpu korektas diskusijas robežas. Biju nikns, bet Tu ļoti labi proti kacināt…

4109.
klusais>jautājums
2010. gada 22. maijs, 09:35

Tu jau būsi ievērojis ,ka man ir šis tas saprotams par degvielas lietām. Nu lūk pagajušogad beidzot pēc masīva dažu ieinteresēto spiediena , kur piedalījās arī Kraukļa slavenā komisija pieņēma obligāto bio piejaukumu. Es neiešu gari diskutēt par to cik Latvijā tukši , aizauguši lauki , cik tagad būs labi un kā zemniekiem būs darbs un kā ar atjaunojamo enerģiju u.t.t. Man plauktiņā stāv raksts , kuru paši degvielnieki pirms biobenzīna piegādes sākuma izsūtija patērētājiem – kādi jāveic pasākumi , lai nerastos tehniskas problēmas un riskus , ko jāievēro pārejot uz benzīnu B5 . Tā būtu pusbēda – tagad ar pavasari sākot arī dīzelim ir biodīzeļa piedevas ( ziemas dīzelim ļāva nejaukt klāt , jo maina t parametrus ) – man pirms 2 nedeļām atnesa paraugu ,kas paliek tvertnes dibenā pēc 500 t sajauktā dīzeļa pārpumpēšanas – tie ir 200 l glicerīnam līdzīga veidojuma tumši brūnā krāsā. Jautājums – kas notiek ,ja tas nokļūst bākā ? Nākamais jautājums – vai mums vajadzīga šāda pseidosaimniekošana , ja tā beigās dod zaudējumus ( ne ražotājam , bet patērētājam) ? Patreiz cik man zināms Nestē jau ir 2 garantijas remonti ( sūkņi ) un vēl ar vienu paziņu runāju ,kurš tagad ar pa savu naudu nomainīja klientam sūkni – bet tas ir tikai sākums. Vajag mums šādus TP čomu biznesus balstīt?

4110.
klusais>jautājums
2010. gada 22. maijs, 09:40

Un vēl – Tu pats bieži piemini Vecrīgā runā , pats esi tuvu tai virtuvei un redzi kas un kā notiek . Pasaki cik lielas ir manevra iespējas tam pašam MK šajā situācijā?

4111.
klusais>jautājums
2010. gada 22. maijs, 09:55

Paturpinot tēmu par biznesu Latvijā – man ir viens pazīstams cilvēciņš ,kas padsmit gadus nostrādāja vienā lielā starpnacionālā kompānijā un aizdienējās līdz zelta parašūtam, bet pirms gada ģimenes apstākļu dēļ nevarēja izpildīt kompānijas rotācijas noteikumus ( vadīt citas valsts filiāli ) un aizgāja prom saņemot šo zelta izpletni . Pa šo gadu viņam bija 2 piedāvājumi no Latvijā visiem zināmām kompānijām vadīt viņu finanšu jomu. Vienā no tām viņš nostrādāja nepilnu gadu. Runāju vēl pagajušonedēļ ar viņu – stāsts ir par to ,ka cilvēks teica – man tiešām bija laba pieredze Latvijas kompānijā , lai saprastu kā tās lietas te notiek , pretstatā tam kā es padsmit gados biju iemācijusies vecajā kompānijā. Kur starpība? Starpība apstāklī , ka Latvijā bizness ir balstīts uz to kā paņemt kredītu , sashēmot , kādu piečakarēt , naudu pārpumpēt savos kontos, nevis uztaisīt sistēmu kā no 1Ls nopelnīt 20 sant. Visa sistēma – vienkārša kā pasaule – tapēc mums arī pa lielam nekā nav , jo galvā mums strādā nepareizā programma.

4112.

>klusais
Pat nemēģināšu ar Tevi strīdēties. Tieši tā tas viss ir un vēl daudz sliktāk…Tāpēc es vakar arī biju tik ļoti nikns.
Alkatība +muļķība+absolūts morāles trūkums…
Nu un kur valsts var tikt?

>jautājums
Atvaino.
Es godīgi brīdināju, ka esmu dusmīgs un gatavs uz asumiņiem.

4114.
zvirbulēns-puikam
2010. gada 22. maijs, 11:27

Puika, Tu esi sorists, jaunkomunists, tu gribi glābt, lāpīt pasauli, kaut neviens tev to nav lūdzis. Ekonomiskās norisēs, likumos – nulle,mācies no jautājuma un stāvi klusi, ja neko nejēdz, īsāki sakot, pievērsies filozofijai, lai apjēgtu pasaules, cilvēka būtību.
:)

4115.
zvirbulēns-puikam
2010. gada 22. maijs, 11:27

Puika, Tu esi sorists, jaunkomunists, tu gribi glābt, lāpīt pasauli, kaut neviens tev to nav lūdzis. Ekonomiskās norisēs, likumos – nulle,mācies no jautājuma un stāvi klusi, ja neko nejēdz, īsāki sakot, pievērsies filozofijai, lai apjēgtu pasaules, cilvēka būtību..
:)

>zvirbulēns
Tu saki, ka esi apjēdzis pasaules un cilvēka būtību? Nu, nu…

Es jau arī mācos, bet lai pārbaudītu zināšanas vajag diskusiju. Jautājums vakar bija noguris un krita nost no tēmas.

Par likumiem Tu esi speciālists, bet jau iepriekš zinu kāda būs atbilde, ja kaut ko pajautāšu.

Katrs lobē savu lietu. Jautājums teiks, ka analizēt ir svarīgi, zvirbulēns, ka zināt likumus ir svarīgi, es, ka izglītība ir svarīga. Katrs gribam but klāt pie kaut kā svarīga. Mi vse takije važnije :D

PS. “Jaunkomunists” no Tavas mutes skan kā kompliments. Aivars un Augusts arī pa to ceļu gājuši un re kur tikuši – lielā cieņā pie zvirbuļiem :D

4117.
zvirbulēns-puikam
2010. gada 22. maijs, 12:50

Es tev, puika, vēlreiz saku, neiznieko savu dzīvi, domājot kā lāpīt, glābt pasauli, lamājoties un spārdoties uz visām pusēm, domā par sevi, par savām interesēm, savu sievu, bērniem un ne par vienu citu, un daudz tu būsi izdarījis, ja tiksi galā pats ar sevi, ar savu tuvāko lietām. Šo pasauli samaitā līdz vājprātam tās glābēji, tu esi pelnījis citādu likteni, strādā ar sevi, cik tad vairs ir atlicis …, ja tā vairāk padomā – viens pirdiens pagrieziens un dzīve galā.
:)

4118.
zvirbulēns-puikam
2010. gada 22. maijs, 12:51

Es tev, puika, vēlreiz saku, neiznieko savu dzīvi, domājot kā lāpīt, glābt pasauli, lamājoties un spārdoties uz visām pusēm, domā par sevi, par savām interesēm, savu sievu, bērniem un ne par vienu citu, un daudz tu būsi izdarījis, ja tiksi galā pats ar sevi, ar savu tuvāko lietām. Šo pasauli samaitā līdz vājprātam tās glābēji, tu esi pelnījis citādu likteni, strādā ar sevi, cik tad vairs ir atlicis …, ja tā vairāk padomā – viens pirdiens pagrieziens un dzīve galā.
:) .

4119.
ululiņš>Tīģeris
2010. gada 22. maijs, 12:58

Doma par sex uz altāra nav jauna, es to lasīju kādos memuāros. Bet sex baznīcā (ne uz altāra) ir pieminējis tāds klasiķis kā Kronins “Zvaigznes raugās lejup”.

>zvirbulēns
Labs padomdevējs Tu esi ;-) Cepuri(hūti) nost! :D

PS. Zini atbildi uz jautājumu cik tad vairs ir atlicis?

Vēl šajā sadaļā
Raksti
Jauka filmiņa par Ir redakciju (7,252)
Cita Diena

“Interesanti par svarīgo” ir jaunā žurnāla un sarunu termināļa moto, tātad arī stāstam par redakciju jābūt aizraujošam. Tā arī [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Laila Pakalniņa
Kā dabūt baltu seju un nepieskarties bruņurupucim (146)
Laila Pakalniņa

Tā kā saskaņā ar ticējumu Lieldienās var tikt pie baltas sejas, bet paklausot mediķiem – pēc saskares ar bruņurupučiem kārtīgi jāmazgā rokas, četras Dieva dotās [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Sprādzieni metro (106)
Askolds Rodins

Saistībā ar terorismu Maskavas metropolitēns iepriekšējo reizi tika pieminēts pirms turpat sešiem gadiem. Pirmdienas rītā metro vagonos uzspridzinājās divas pašnāvnieces. Bojā gājušo skaits ir tuvu [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Autobusi un pircēji (107)
Askolds Rodins

Pirmajā aprīlī cilvēki, dabiski, plēsīs jokus, taču sagaidāmas arī nopietnas lietas. Tieši šajā dienā Vācijas automašīnu ražotājs „Daimler” var panākt izlīgumu ar ASV Tieslietu ministriju [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri
Korupcijas novērošanas birojs (542)
Sanita Jemberga

Žurnālistiem bieži pārmet, ka tie nesauc lietas īstajos vārdos. Man ir priekšlikums pārdēvēt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju par Korupcijas novērošanas biroju. Gada laikā, kopš par [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Bičkovičs izvēlējies (63)
Askolds Rodins

Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs otrdien turpmākam darbam ģenerālprokurora amatā nominēja tagadējo ģenerālprokuroru Jāni Maizīti, kas šajā krēslā atrodas jau otro termiņu. Likumdošana neierobežo amata [..]

Lasi visu »»
Raksti
TP popularitāte vienā līmenī ar Visu Latvijai (298)
Sanita Jemberga

Pirmo reizi atjaunotās Latvijas vēsturē agrāk ietekmīgās Tautas partijas (TP) reitings nokritis vienā līmenī ar nacionālistisko Visu Latvijai, liecina Latvijas faktu marta aptaujas rezultāti. TP reitings, [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Uzmetēju pavasaris (157)
Aivars Ozoliņš

Tautas partija, aiziedama no valdības, lai gatavotos vēlēšanām kopā ar LPP/LC, ir uzdāvinājusi Aināram Šleseram iespēju izvēlēties — vai nu gatavoties vēlēšanām kā valdības ļodzītājam [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
TP politiķa raksturs (254)
Aivars Ozoliņš

Kultūras ministra Inta Dāldera lēmums palikt amatā pēc tam, kad viņa Tautas partija nolēmusi aiziet no valdības, bet it īpaši TP līderu komentāri par viņa [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Alkohols un jaunieši (34)
Askolds Rodins

Deputātiem jāieklausās. Sabiedriskā organizācija Tabakas un alkohola kontroles Latvijas nacionālā koalīcija vērsusies Saeimā ar likumdošanas iniciatīvu, kas saistīta ar alkoholisko dzērienu tirdzniecības ierobežošanu. [..]

Lasi visu »»

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books