Jauka filmiņa par Ir redakciju (7,252)
Autors: Cita Diena
Publicēts: 2010. gada 7. aprīlis 09:53
Atslēgvārdi: , .
x

Nosūti raksta adresi draugam.

“Interesanti par svarīgo” ir jaunā žurnāla un sarunu termināļa moto, tātad arī stāstam par redakciju jābūt aizraujošam. Tā arī ir!

x

Nosūti raksta adresi draugam.

(31 balsotāji )
Komentāri
7161.
Vladis Spāre > Lelle
2010. gada 23. septembris, 22:59

Lelle – “uz lāpstiņam”

Vai tas ir kaut kāds citāts no Kamasutras?

LA.lv

Latvijā iedzīvotāji pārāk daudz uzskata, ka ekonomiskā attīstība šajā valstī ir atkarīga no iekšējiem procesiem, no vietējo politiķu darbības. (..) Taču vairāk vajadzētu paanalizēt to, kas notiek ārpusē. Globālie procesi ietekmē Latvijas politiku un politiķu darbību, nevis otrādi, un tas būtu jāsaprot.

Pacifika luterāņu universitātes (ASV) profesors Gundars Ķeniņš-Kings “Dienas Bizness”
—————-
Un būtu jāsaprot arī tas, ka politiku Latvijā veido ne Latvijas politiķi.

7163.

Tu nu gan esi agrs putns! Kurš putniņš agri ceļas, agri slauka deguntiņu.
Vai savu fazendu jau apstaigāji, sienāzi nokviecināji un pīles pabaroji?

“Un būtu jāsaprot arī tas, ka politiku Latvijā veido ne Latvijas politiķi.”

Vot, vot! Nevis mūsu politiķi, bet grīdaslupatas, kuras par personīgo labumu ir notirgojuši valsti, tautu, savus bērnus un mazbērnus…tādiem turku mietus Doma laukumā…

PLL lielakie ziedotaji- “nacionālais kapitāls”:

Donāts Vaitaitis, Iļja Segals, Sergejs Zaharjins, Aleksandrs Brandavs, Boriss Medvedevs, Ernests Bernis, Kaspars Garkanis, Normunds Luste, Valērijs Maligins, Oļegs Fiļs, Aivars Hovalko, Aleksandrs Babenko, Vladimirs Cadovičs, Marģers Bitmetis, Leonids Esterkins, Kirovs Lipmans, Andris Šķēle, Aleksandrs Milovs, Andris Ameriks, Ainārs Šlesers, Juris Savickis, Valdis Lejnieks, Andrejs Loze, Dainis Liepiņš, Andrejs Popovs, Viktors Grūtups, Sergejs Gridņevs , Kārlis Graudiņš, Māris Kaijaks, Igors Buimisters, Jurijs Daņilko, Pāvels Daņilko

Latviešiem būtu smagi jādomā kas ir kas!!!

Mans rīts parasti sākas pussešos, sešos, jā, ar mežapīļu pacienāšanu!
Tad tiek pārlūkota fazenda, apdomāti darāmie darbi, paskatos, kas noticis pasaulē, paniekojos internetā, un tad pie kāda darāmā darba!
:)
Latvijas valsts, tās vara – viss tik uz papīra, te caurstaigājams pagalms, ko daži sauc par Eiropas vērtībām.
Un neredz tam galu, vai te PLL, vai Vienotība, vai ZZS!

7166.

“Katram, kurš gribēs izveidot valdību, būs jāiet pie ZZS. Piemēram, “Vienotībai” vēlēšanu naktī būs jāiet vai nu pie SC, vai ZZS. Vispirms viņi, visticamāk, ies pie ZZS, jo īpaši tādēļ, ka viņiem ir ļoti laba sadarbība. Viss būs atkarīgs no ZZS politikas, jo iespējams, ka viņi būs gatavi turpināt sadarbību ar “Vienotību”, bet viņiem būs savs redzējums, kādi partneri jāpiesaista, savs redzējums par politiku, nodokļiem. Tieši no ZZS būs atkarīgs, kāda koalīcija izveidosies. Droši vien arī SC dosies pie ZZS. Tas politiskais spēks, kurš pirmais vienosies ar ZZS – tas arī veidos koalīciju,” stāstīja Liepnieks.”

Liepnieks ir labs stratēģis. Es domāju gluži tāpat kā šis, bet Tu te bļausties: sorosieši, sorosieši…būs vien jāstrādā kopā ar tiem sorosiešiem, vaiga sviedros jāstrādā, ja grib sakopt šito cūku piegānīto kūti.ZZS bija kārtīgas cūkas, kas daudz mēslu atstāja aiz sevis, būs vien pašiem jāsatīra.

7167.

Bet ja ZZS daudz leksies un V ar SC labi paveiksies vēlēšanās, par ko es nešaubos, tad varēs šie divatā rullēt kā vēlas paši un tad gan kusjkinu matj parādīs vecajiem bandītiem, parādīs kur šiem raki zimujut.

> zvirbulēns, Lelle
Defolta Latvijai nebūs. Tā tāda tukša runāšana.

Latvija vilksies (jā, tieši vilksies!) pa neviennozīmīgo demokrātijas ceļu, bet vēl ar savām īpatnībām…

Visā kristīgajā pasaulē ir apmulsums, jo demokrātijas negatīvās puses, kad katram ir tiesības iedomāties, ka ir pasaules naba, lēnām ved pie pozīciju zaudēšanas islāma priekšā.

Šajā vērtību sadures punktā nu esam arī mēs.
Arī Latvijā ir vērtību (morāles) sardures punkts, mazāks pēc mērogiem, bet pēc būtības tāds pats.

Tavs Lembergs, zvirbulēn, ir vēl kājas neatstiepis dinozaurs… :) :) :)

> zvirbulēns
Saprotu Tavu vēlmi, noslēgt sava pagalma, mājas (valsts) durvis, un ielaist tikai tos, ko vēlies…
Tikai demokrātijā tas neies cauri!
Katram nestrādājošam čigānam demokrātijā ir tiesības dzīvot, ja ne gluži Tavā pagalmā, tad vismaz tuvējā mežiņā…
Viena maza latvija tur neko nevar mainīt.
Var tikai būt gudra, un centies pēc iespējas izdzīvot šai situācijā.
Latvijai vajadzīgi gudri, godīgi un valstiski domājoši cilvēki, un tie noteikti nav 3A…

7170.

Demokrātijai kājas aug no tautas (varas avots). Tai nav nekāda saistība ar pagalma noslēgšanu, pagalmus var noslēgt var nenoslēgt, tas atkarīgs no varas prāta spējām.
Latvijas vara Latviju pārvērtusi par stacijas laukumu, un ne pateicoties tautas gribai, bet gan ejot pavadā ārvalstnieku potētajam, ka tā ir demokrātija.
Latvijā nav bijusi vara, kas vadītos no tautas gribas, es domāju, latviešu tautas gribas. Valts ir uz papīra, Satversme ir uz papīra, ne ta demokrātija, ne brīva tauta, nekā!

7171.

Lembergs ir dinauzars, viņš, nelga, vēl cer, ka Latviju var savākt, nospraust robežas valstikumam, tās institūtiem.
Trakums faktā, ka lai tiktu pie Latvijas, vispirms jākļūst par Latslāviju!
Tas ir gana sarežģīti, domāju, tu nekā no tā visa nesaprati, nav laika gari ņemties. Pamatā ir runa dialektikas likumiem!
:)

7172.

http://www.DELFI.lv

Ģenerālprokuratūras 20 gadu jubilejā, nesen ievēlētais iestādes vadītājs Ēriks Kalnmeiers uzsvēra: “Prokuratūra bija stipra un arī būs stipra.”
Kalnmeiers īsajā uzrunā norādīja, ka viņam ģenerālprokurora amatā ir ļoti neliela pieredze, tādēļ izteica cerību, ka par prokuratūrā aizvadītajos gados piedzīvoto labāk spēs pastāstīt bijušie ģenerālprokurori Jānis Skrastiņš un Jānis Maizītis. Taču Kalnmeiers uzsvēra, ka “svarīgākais prokuratūras zelta fonds ir tās darbinieki”.

Viņš pateicās visiem esošajiem un bijušajiem prokuratūras darbiniekiem par ieguldīto darbu, kā arī aicināja ar klusuma brīdi pieminēt mūžībā aizgājušos kolēģus. Apsveikumus prokuratūrai jubilejā rakstiski pauda arī valsts augstākās amatpersonas: Valsts prezidents Valdis Zatlers un premjers Valdis Dombrovskis (JL).

Kā novēroja portāls “Delfi”, Latvijas Universitātes Lielā aula ir prokuroru piepildīta, ieradušies arī abi bijušie ģenerālprokurori Skrastiņš un Maizītis.
—————–
Jā, bija stipra un būs stipra!
:) :)

> zvirbulēns
Tas ir gana sarežģīti, domāju, tu nekā no tā visa nesaprati, nav laika gari ņemties. Pamatā ir runa dialektikas likumiem!
————
Tieši tā, runa ir par dialektikas un ētikas (tās ir saistītas lietas)likumiem, un arī man nav laika gari ņemties.
Un man, savukārt, liekas, ka Tu no tā visa neko daudz nesaproti.

> zvirbulēns
Nu tukša ziņa, ko Tu te kopē…
Prokuratūra nav atrauts posms no sistēmas, ko veidojuši kampēji ar Tavu Lembergu priekšgalā.

> zvirbulēns
Demokrātijai kājas aug no tautas (varas avots).
———-
Jā, tāda ir jēdziena fonētiskā izcelsme un senākā jēga.
Bet demokrātija (tautas vara) bez morāles nevar pastāvēt, jo cilvēku instinkti (ēst, vairoties, laiskoties) ņem virsroku. Agrāk kā regulējošais mehānisms bija reliģija, mazinoties tās lomai un nekam nenākot vietā, demokrātija stūrē uz anarhijas pusi.
Tā atrodas vieta kampējiem, kas savairojas kā utis uz slimas miesas…

Lembergs ir bezmorāles cilvēks, nu ko no viņa paņemt jeb ko viņš var iedot?
Savu kampēja dabu?

7176.

Prokuratūru veidoja Maizītis, Vienotības karogs, un nekādā veidā Lembergs, notici man!

7177.

Pa lielam, viss ir likumsakarīgi, viss ir tā kā tas varēja būt!
Šo valsti pakāsa, nodeva Pad.Latv.inteliģence tālajos 90 gados, Ēlerte te mināma pirmajās rindās, jo ar savu Dienu ideoloģiski iznīcināja LNNK!

> zvirbulēns
Atjaunotajai Latvijai 19 gadu.
Atjaunotajai prokuratūrai tikpat.
Tātad ne jau Maizītis veidoja prokuratūru.
Maizītis tajā strādāja.
Vai varēja ko darīt citādi? Kampēju ziedu laikos…?
Labs jautājums…

> zvirbulēns
Šo valsti pakāsa, nodeva Pad.Latv.inteliģence tālajos 90 gados,
———-
Tur pa lielam Tev piekrītu.
Jo inteliģence tais tālajos gados skaitījās radošie.
Savukārt, radošajiem pārsvarā strādā labā smadzeņu puslode, un veselīgā pragmatisma, loģikas, lietu kārtības izpratnes tur pamaz…

Valsti nespējam noturēt tieši tāpēc, ka nebija un nav normāla plaša vidusslāņa, no kura izaug spējīgākie. Ne spējīgākie muhļīties, bet spējīgākie darboties vidē, kas nodrošina normālu dzīves kvalitāti vairākumam.

Lai arī pa lielam Lembergs it kā rūpējas par dzīves kvalitāti Ventspilī, tad padomāju, kāda tā varētu būt, ja viņš nezagtu kā veca žagata…
Manas valsts galva nebūs muhļītājs…

7180.

Ir civēki, viņu nav mazums, kuri saprot tik tad, kad tā kārtīgi iebliež pa abām ausīm, un vēl ar āmuru starp acīm!
Re, sazarojums novākts, bilde tiks sakārtota, viss iet uz labu, bet kā nācās sist, no sirds, ar izdomu un no visām pusēm, teju ar kāju pa riekstiem!
Baigais prieks, ne? Kaut tagad pateiktu paldies, bet kur tev, ego, kā klints joprojām priekšā!
:) :)
Parastajam nav jāuzvedas kā namatēvam, viņam šajā ziņā jābūt zemākam par zāli! Viņa pļapātuvē grozās izglītoti, inteliģenti ļaudis, turklāt personības, kuras zin ko runā, ko drīkst runāt, utt.., ja viņš stellējās par filtru (namatēvu), tad ar viņu ir vēl bēdīgāk nekā varētu domāt! Tad atkal jāsit tik nešķīsti, kamēr viņam pielec ar kādiem ļaudīm viņš te kontaktējas!
:) :)
:)

7181.
Vladis Spāre > a. god. zvirbulēn!
2010. gada 24. septembris, 15:15

ja viņš stellējās par filtru (namatēvu), tad ar viņu ir vēl bēdīgāk nekā varētu domāt! Tad atkal jāsit tik nešķīsti, kamēr viņam pielec ar kādiem ļaudīm viņš te kontaktējas!

Nu, ja Parastais sāks regulēt, ko drīkst, ko nē, tad tā viņa lapa ātri vien iznīks. Mani reiz nobanoja vienā lapā par lekšanos. Mans straujais, neapvaldītais raksturs allaž izspēlē ar mani /un, diemžēl, arī ar apkārtējiem/ kādu neveiklu joku, figurāli izsakoties, solīdā učeņu sabiedrībā tiek apgāzta ķīniešu vāze. Vēlāk viņi banu noņēma, un aicināja atpakaļ, sapratuši, ka bez pipariem zupa nekur neģeld. Es pat piekritu, bet savādi, neko, ne rindas vairs tur nerakstīju. Brīvība vai nu ir, vai tās nav, tas nu ir fakts. Šeit CD Parastais man varēja mierīgi sasolīt pa purnu, un man tas patika, ka viņš to te var atļauties, neviens admins viņam neaizbāza muti. Cits jautājums, kas no viņa paliktu pāri, ja viņš censtos šos draudus realizēt dzīvē. Bet tā jau ir cita opera.
Pagaidām objektīvi secinu, ka Parastā lapā cenzūras nav. Arī jūs tomēr pats aizgājāt.
Starp citu, jūs varat pārbaudīt Parasto itin vienkārši – izlamājiet viņu no sirds, līdz kliņķim viņa lapā, un tad paskatīsimies, vai viņš jūs izmet laukā vai nē. Neaizmirstiet piedraudēt pa purnu /man par prieku/. Tas būtu interesants un pamācošs eksperiments mums visiem. Ko teiksiet?

7182.
Vladis Spāre > a. god. zvirbulēn!
2010. gada 24. septembris, 15:25

Un vēl – es apsolu Jums, ja Parastais Jūs nobanos par kādu viņam netīkamu izteikumu /vai atļausies izmest kādu no Jūsu viedajiem komentāriem/, tad tas arī man būs signāls celties spārnos un lidot prom uz kādu brīvāku salu. Es saprotu, ka mēs abi neko daudz tur neesam vajadzīgi, itin labi iztiks bez mums, nemiera cēlājiem, bet principi ir principi!

7183.
zvirbulēns-Spāres k-gam
2010. gada 24. septembris, 16:39

Doma nav slikta, jādomā, nesakiet ne pieci, ka es tur uzrodos, ne saukts, ne gaidīts, ne lolots, ne mīlēts.
Un ne jau, lai uzslavas padalītu, varu tik iekakāt kāda tasē, kur salda tēja, akurāt kā to man izdarīja viena zīlīte pie egles šorīt. Iedomājaties, atlido mans draudziņš, apsēžas uz krūzes malas, iebāž galvu krūzītē, pagriežās, pļur un prom! Man mute atkārās! Kafiju ta sataisīju labi labo! Un te tāds sitiens no draudzenes mīļas.
:)
Pa purnu gan nevienam nesolu, tas nav mans stils. Varu nesolīt un gāzt, tā cita lieta!
:)

7184.
zvirbulēns-Spāres k-gam
2010. gada 24. septembris, 16:55

Re, re Jums jau sāk ierādīt kaktus, stāstīt, kur ko drīkst teikt!
Vai nav šausmas, kā tie zēni iestellējušies uz kārtību?

Kas tā par pļāpātuvi, kur vārdu Lembergs nedrīkst teikt, nē, man tas kantoris tomēr riebj! Vēl riebj, neiešu!
:)

7185.
zvirbulēns-Spāres k-gam
2010. gada 24. septembris, 17:01

Ķīnietei kā tādai nav ne vainas, bet viņa tur neiederas nu nekādā veidā! Tai lapā tak netiek lauzti šķēpi par ķīnieti, kas centrā un citiem rāda mēli, turklāt viss kospskats velk uz pornogrāfiju, šķiet veču spalvainās rokas grib sagrābt skuķi!
Īsāki sakot, tur problēmas ar gaumi, uzbūvi, domu, utt.
Man tādu bildi būtu kauns piekārt būdiņā, kur nu vēl publiskā portālā, kur visādi ēstēti, mākslas zinātāji var ielūkoties!

7186.
Vladis Spāre > a. god. zvirbulēn!
2010. gada 24. septembris, 17:24

šķiet veču spalvainās rokas grib sagrābt skuķi!

Šis man patika:)

7187.
Vladis Spāre > a. god. zvirbulēn!
2010. gada 24. septembris, 18:04

Doma nav slikta, jādomā, nesakiet ne pieci, ka es tur uzrodos, ne saukts, ne gaidīts, ne lolots, ne mīlēts.

Bet šitas man patīk vēl labāk:)

7188.
Vladis Spāre > a. god. zvirbulēn!
2010. gada 24. septembris, 18:54

varu tik iekakāt kāda tasē, kur salda tēja, akurāt kā to man izdarīja viena zīlīte pie egles šorīt. Iedomājaties, atlido mans draudziņš, apsēžas uz krūzes malas, iebāž galvu krūzītē, pagriežās, pļur un prom!

Man patika tas, ka vispirms pati padzērās, un tikai tad iekakāja. Īsteni latviskā garā.

7189.
zvirbulēns-Spāres k-gam
2010. gada 24. septembris, 19:31

Jā, latviskā garā, bet tas stāsts jau faktiski nebija galā!
Kad biju iemaisījis jaunu, atsēdies zem egles, šī atkal klāt, skatās uz mani nevainīgām acīm, nekas neesot noticies, nu, paspruka kaka, kuram gan nepasprūkot!
Nācās piekrist, dzelžains arguments!
:)

7190.
zvirbulēns-Spāres k-gam
2010. gada 24. septembris, 19:44

Un stāsta sākums ar nav nekāds sākums!
Viss sākās pērn, kad es nositu savu skopumu un sāku piebarot zīlītes, jā, ar saulespuķu sēkliņām. Baroju, baroju, un ko? Pieradināju! A par pieradinātiem, ka zināja teikt mazais princis, cilvēkam jānes atbildība. Īsāki sakot, es tos putniņus baroju līdz šai dienai!
Nu tālāk mēs zinām, tālāk paspruka kaka, tieši manā krūzē!
Nepateicība – pasaules alga, tā gribas domāt, tā gribas teikt!
:)

7191.
zvirbulēns-Spāres k-gam
2010. gada 24. septembris, 20:08

Bet, ja visu tā kārtīgi apdomā, nu kāda gan te nepateicība”, ja ar to kaku, un pateicoties tai, sākās cits stāsts. Kad ieskatījos kafijā un sapratu – tā manta sabeigta līdz izmisumam, nācās atgriezties būdā. Atgriežos, un ko es redzu? Es redzu savu runci! Tas nelietis, es nebaidos šo vārdu, jau gatavs rīt, rīt man domātos makaronus pa flocki. Viņš, nelietis, varētu rīt visu – foreles, desas, sardeles un sieru, bet nē tak, viņam jāļurbājas, jāslienājās gar svētāko, kas man ir, maniem makaroniem! Ak Dievs, tā kakātāja tak zināja, ko dara! Runcis dabūja pa ūsām, makaroni tika ielikti seifa, vēlāk noēsti un tagad tie jau pārvērtušies kakā, pat runcis tos vairs neatpazīst.
:)
Un te tas secinājums tāds, ja tev kāds iekakā krūzē, neskumsti, viss uz labu, v

7192.
zvirbulēns-Spāres k-gam
2010. gada 24. septembris, 21:04

Jāteic, šodien vispār ne diena, bet trako nams!

Biju sadomājis būdai pielabot jumtu. Uzrāpos, vairāk bakstos, ne strādāju līdz brīdim, kad jūtu tā tas vairs nevar turpināties! Vai nu čurāt, vai apčurāties! Izlēmu – jāčurā, un neba nu tāda nieka dēļ, viss jāpamet un jākāpj lejā. Var tak pačurāt nu jumta. Un, ja es ko nolemju, tad tā tam būt, čurāju! Čura kā pasaka, strūkla slaida un jauka, īsāki sakot, prieks kur tu rodies? Bet, kā tas aizvien nezkāpēc notiek, laime nebija gara. Čuru saknē sabeidza zvirbulienes bļāviens, spalgs,negaidīts, lai neteiktu riebīgs. Cūka, cūka, ko tu dari, kurš no jumta čurā, kurš? Kur tu to esi saskatījies, kur samācījies, kur sagrābstījies? Un nelīdzēja nekas, pat mans skaidrojums, ka es nevis čurāju, bet taisu lietus instelāciju! Zvirbuliene palika pie sava – tikai cūkas čurājot no jumta.

Es gan nestrīdējos pretīm, ko tu blondai padarīsi, tak visiem zināms, ka, lai nu kas, bet cūkas no jumtiem točna nečurā!

:)

7193.
zvirbulēns-Spāres k-gam
2010. gada 24. septembris, 21:37

Bet arī tai čurāšanai no jumta ir sava priekšvēsture. Vai nu salasījies parastā pārkopējumu no Ir.lv par Hermani un viņa lomu Latvijas kultūrā, vai jautājuma analīzi “Kas ir teātris, un ko mums ar to darīt”, pirms vairākām dienām sanāca man interesanta saruna ar kapu kultūras zinātāju un vienlaikus kaimiņieni Ingeborgu. Ingeborga zināja stāstīt, ka viņa kapos piedzīvojusi ko šaušelīgu,būtībā neaprakstāmu. Bērējuši darba kolēģi, kuram vajadzējis dzīvot un dzīvot. Viss gājis gludi, gaižām jauki, līdz… ak, tu tētīt, visi atskārtuši – aiz mugurām kaut kāda skaņa, kaut kas tā kā tek, kā pil, kā urdzina. Pagriezušies, un ko tu neteiksi, zvaniķis mīž no kalakoļņicas.Nespējot sagaidīt, kad tās asaras rimsies, kad tos zvanus jākrata, šis vēsā mierā izlēmis – jāpačurā, ja jau nelaiķītis nekustās. Nu, lūk, ja nebūtu kultūrnesējs Hermanis un viņa apcere par kapu svētkiem, ja nebūtu kaimiņiene, kura teju paģība, redzot to strūklaku, es tak neizdomātu, ka tas viss ir jāpārbauda!

Kāds domātājs ir teicis, vienīgā lieta, kas nav jāmācās, tie esot netikumi, tie paši no sevis cilvēkā uzrodās!
:)

No tā visa, es es ar tad pamēģināju.

> zvirbulēnam
Nesēro te viens pats, ej vien uz Ierastajāmsarunām.
Tu tak redzi kā visi Tevi te pielolo, rakstnieks vien nožņaugs katru, kas turpmāk uz Tevi šķībi paskatīsies :) :) :)
Tiksimies pie Parastā un puikas feinajām bildēm, labi?
Jauku nedēļas nogali!

Rīt agri agri dodos uz Latgali, tur jauki un mierīgi cilvēki, ceru arī drusku nokratīt nedēļas stresu.

Sabučo zvirbulieni, aizvien vairāk man sāk likties, ka viņa Tev zelts ne cilvēks!
Tak dzīvot ar Tevi, laikam kā braukāt pa amerikāņu kalniņiem… :) :) :)

7195.
Vladis Spāre > a. god. zvirbulēn!
2010. gada 24. septembris, 22:01

Izskatās, ka visi pret Jums šodien sazvērējušies. Runcis , zīlīte un pat zvirbuliene, kas varēja Jūs tā sabiedēt, ka vēl nokristu no jumta! Turklāt tā būtu dubulta traģēdija, pirmā – nolauztā spranda, un otrā, kā to trāpīgi apraksta Rjunoske Akutagava savā grāmatā ‘Pundura vārdi”:
“Traģēdija ir tad, kad cilvēks spiests darīt ko tādu, kas viņa liek kaunēties pašam no sevis. Tātad visas cilvēces kopējā traģēdija ir nepieciešamība izkārnīties.”

7196.
zvirbulēns-Spāres k-gam
2010. gada 24. septembris, 22:12

Jā, tā tas domātājs noteicis, īsi pirms viņa mīļākais audzēknis licis nocirst šim galvu!

Taču mana pieredze liek domāt pavisam ko citu, netikumi cilvēkā neuzrodas paši no sevis, tos viņos ienes kultūras nesēji. Es nekad mūžā nebūtu čurājis no jumta, ja nebūtu iepazinies ar Hermaņa kultūrprogrammu!
:)

7197.

Sveika, Beta!
Nu kā es varu iet, ja kājas nenes!
:)
Jāteic, ka aiz kalniem nav laiki, kad es vispār visticamāk pazudīšu!
:)
Jā, Latgalē citādi cilvēki, tur vēl viņi saglabājušies. Jauku atgūšanos!

7198.
zvirbulēns-Spāres k-gam
2010. gada 24. septembris, 22:22

“Traģēdija ir tad, kad cilvēks spiests darīt ko tādu, kas viņa liek kaunēties pašam no sevis. Tātad visas cilvēces kopējā traģēdija ir nepieciešamība izkārnīties.”
—————-

:)

7199.
Vladis Spāre > a. god. zvirbulēn!
2010. gada 24. septembris, 22:45

Jāteic, ka aiz kalniem nav laiki, kad es vispār visticamāk pazudīšu!

Vai tiešām arī Jūs pametīsiet nabaga Latviju un dosieties nezināmās tālēs, garīgā trimdā, tuksnesī vai Himalaju kalnos pie tiem septiņiem gudrajiem?

7200.
zvirbulēns-Spāres k-gam
2010. gada 24. septembris, 22:56

Nē,nē, Latviju nepametīšu, tālēs nedošos, tepat vien staipīšos!
Vienkārši, zvirbulēns ir jānokauj! Pietiek!

Vēl šajā sadaļā
Raksti
Ir klāt! (4,198)
Nellija Ločmele

Sveiki, uzticamie Citadiena.lv lasītāji! Beidzot ir laiks vairākām ļoti labām ziņām. Tas nekas, ka kalendārā šīs nedēļas ceturtdienā stāv parasts melnas krāsas astotnieks, īstenībā šo dienu [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Laila Pakalniņa
Kā dabūt baltu seju un nepieskarties bruņurupucim (146)
Laila Pakalniņa

Tā kā saskaņā ar ticējumu Lieldienās var tikt pie baltas sejas, bet paklausot mediķiem – pēc saskares ar bruņurupučiem kārtīgi jāmazgā rokas, četras Dieva dotās [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Sprādzieni metro (106)
Askolds Rodins

Saistībā ar terorismu Maskavas metropolitēns iepriekšējo reizi tika pieminēts pirms turpat sešiem gadiem. Pirmdienas rītā metro vagonos uzspridzinājās divas pašnāvnieces. Bojā gājušo skaits ir tuvu [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Autobusi un pircēji (107)
Askolds Rodins

Pirmajā aprīlī cilvēki, dabiski, plēsīs jokus, taču sagaidāmas arī nopietnas lietas. Tieši šajā dienā Vācijas automašīnu ražotājs „Daimler” var panākt izlīgumu ar ASV Tieslietu ministriju [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri
Korupcijas novērošanas birojs (542)
Sanita Jemberga

Žurnālistiem bieži pārmet, ka tie nesauc lietas īstajos vārdos. Man ir priekšlikums pārdēvēt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju par Korupcijas novērošanas biroju. Gada laikā, kopš par [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Bičkovičs izvēlējies (63)
Askolds Rodins

Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs otrdien turpmākam darbam ģenerālprokurora amatā nominēja tagadējo ģenerālprokuroru Jāni Maizīti, kas šajā krēslā atrodas jau otro termiņu. Likumdošana neierobežo amata [..]

Lasi visu »»
Raksti
TP popularitāte vienā līmenī ar Visu Latvijai (298)
Sanita Jemberga

Pirmo reizi atjaunotās Latvijas vēsturē agrāk ietekmīgās Tautas partijas (TP) reitings nokritis vienā līmenī ar nacionālistisko Visu Latvijai, liecina Latvijas faktu marta aptaujas rezultāti. TP reitings, [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
Uzmetēju pavasaris (157)
Aivars Ozoliņš

Tautas partija, aiziedama no valdības, lai gatavotos vēlēšanām kopā ar LPP/LC, ir uzdāvinājusi Aināram Šleseram iespēju izvēlēties — vai nu gatavoties vēlēšanām kā valdības ļodzītājam [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Aivars Ozoliņš
TP politiķa raksturs (254)
Aivars Ozoliņš

Kultūras ministra Inta Dāldera lēmums palikt amatā pēc tam, kad viņa Tautas partija nolēmusi aiziet no valdības, bet it īpaši TP līderu komentāri par viņa [..]

Lasi visu »»
Raksti » Komentāri » Askolds Rodins
Alkohols un jaunieši (34)
Askolds Rodins

Deputātiem jāieklausās. Sabiedriskā organizācija Tabakas un alkohola kontroles Latvijas nacionālā koalīcija vērsusies Saeimā ar likumdošanas iniciatīvu, kas saistīta ar alkoholisko dzērienu tirdzniecības ierobežošanu. [..]

Lasi visu »»

Mūsu draugi:

BNS LETA Lielie.lv Lursoft Robert's Books